veronikasad
01.04.20,14:20
Z čoho ďalšieho ešte bude obviňovať súčasný premier toho predchádzajúceho ?

15:08 – SLOVENSKO: „Mnoho ľudí z rómskych osád pracovali v krajinách, kde sa šíri koronavírus. Mnoho z nich prichádzali individuálne bez kontroly. Považujeme to za zlyhanie vlády Petra Pellegriniho,” uviedol premiér Igor Matovič v súvislosti s možným šírením pandémie v rómskych osadách.
bjuty smis
01.04.20,12:24
[QUOTE="Nandrolon"]n.
on nenadáva, nechová sa povýšenecky a a a ... len k tomu, kto mu "mastí brucho" ale môžem ho pozvať do našich bytov na panenskú alebo kdesi inde čo boli (v Bratislave, Trnave Tepliciach či Francúzsku alebo na Floride) kúpené za výhodných podmienok, alebo zo zaujímavých peňazí a môžu mu tam pomastiť brucho.
Nenedavat a nechat si sra..smiat na hlavu od blbecka.je rozdiel...
Ostatnemu bluzneniu staci ked ty rozumies...
BXLmiami
01.04.20,12:51
Lenže to pre testovanie v osadách za pomoci armády je skvelé rozhodnutie. A ak niečo zavrieť tak BA, všetci sme videli ako blavaci reagovali na opatrenia. Jasné že majú najviac pozitívnych.
pavol54
01.04.20,13:00
Lenže to pre testovanie v osadách za pomoci armády je skvelé rozhodnutie. A ak niečo zavrieť tak BA, všetci sme videli ako blavaci reagovali na opatrenia. Jasné že majú najviac pozitívnych.
myslíš ten hromadný exodus do vidieckych domčekov? Ak chce niekto opustiť trvalé bydlisko tak len s papierom o "negatívnom vzťahu ku korone:)"
BXLmiami
01.04.20,13:09
Skôr hromadný exodus na úrady, do prírody, na lyžovačku, na hrádzu atď atď. Sú predsa mladí a ich sa to netýka. V línii poďme do nich.
Nandrolon
01.04.20,13:21
A čo poviete na ostatné ekonomické nezmysly, ktoré tam padli??? Sulík sa musí teraz prepadať pod zem aspoň 3x denne keď vidí jeho ekonomické zmýšľanie. Ale sranda, ako sa uź plánuje 10r. vyhovárať na koronu. Kto ho ale bude voliť opakovane, to veru neviem.
Mimochodom, ten blackout keby bol, Matoviča to položí. Už som dnes písal, že by sme sa iba vrátili v čase späť na začiatok pandémie, akurát s vyčerpaným štátnym rozpočtom.
korela
01.04.20,13:29
O to mnohým ide, či si to vôbec chlapec uvedomuje.
lujza.j
01.04.20,13:41
Z čoho ďalšieho ešte bude obviňovať súčasný premier toho predchádzajúceho ?

15:08 – SLOVENSKO: „Mnoho ľudí z rómskych osád pracovali v krajinách, kde sa šíri koronavírus. Mnoho z nich prichádzali individuálne bez kontroly. Považujeme to za zlyhanie vlády Petra Pellegriniho,” uviedol premiér Igor Matovič v súvislosti s možným šírením pandémie v rómskych osadách.
Dnes uz aj,ze pendlisti...lebo pelle....
ja som si vcera popalila ruku.....do zato moze?ze by jaá?!
korela
01.04.20,13:44
Včera sa k situácii vyjadroval Soták v rozhlase, že sa idú zachraňovať malí podnikatelia, ktorí v 60% neodvádzajú dane, nezmysel podporovať kaviarne a pod. podniky, ale veľké podniky, a nezabudol povedať, že nikto z vlády nikdy neriadil veľký podnik.
To je to, za čom tu dostala mínusky.


Je fakt, že drobným, ktorým sa zastavila pracovná činnosť, by mali dostať príspevky aby prežili. Na pokrytie osobných potrieb. To je môj názor. Ale byť veľkodušný, keď sú firmičky pozatvárané nemá význam.
A vždy sa nájdu medzery v zákone, ktoré sa obídu a zneužijú. Nebude to mať kto ani skontrolovať.
Mne sa v podstate Trumpov celoplošný finančný príspevok pozdáva.
Koľko z tých zachraňovaných firiem nebude môcť po tomto ani pokračovať, lebo nebude dopyt.
korela
01.04.20,13:49
"„Podľa Klubu 500 je neprijateľné, aby vláda rozdeľovala zamestnancov a podnikateľov na skupiny, na tých čo dostanú od 100% do 60%, tých čo dostanú 40% a 20% a tých čo nedostanú takmer nič a ostanú im len oči pre plač! Na druhej strane keď sa pozrieme na dane a odvody ktoré títo podnikatelia odvádzajú, tak tí čo odviedli a odvádzajú najmenej daní a odvodov štátu dostanú od 100 do 60%, tí čo odvádzajú viac odvodov dostanú 40 a 20% a tí, ktorí odvádzajú najviac daní a odvodov tomuto štátu nedostanú takmer nič! Takto sa kríza nerieši, takto sa štát neriadi. Môžeme len vyjadriť presvedčenie, že sa to zmení.“, potvrdil Vladimír Soták, predseda Klubu 500

„Zamestnávateľom chyba základná stratégia vlády v riešení dopadov pandémie koronavírusu na ekonomiku a podnikateľské prostredie, ako aj stanovenie finančného rámca jej riešenia. Dostávame sa do veľmi zlej konkurenčnej pozície v rámci EÚ, čo výrazne znižuje našu konkurenčnú pozíciu do budúcnosti.“, uzatvára Peter Mihók, predseda SOPK.

Práve rýchla a účinná pomoc môže podľa zamestnávateľov v týchto kritických chvíľach zamedziť kolapsu hospodárskych vzťahov a Slovenskej ekonomiky ako-takej. Okamžite realizované opatrenia zároveň vytvoria podmienky pre rýchlejšie zotavenie Slovenska z krízy."
http://www.klub500.sk/zamestnavatelia-ziadaju-konkretizaciu-a-rychlejsiu-implementaciu-opatreni/
.
https://www.etrend.sk/ekonomika/sotak-nech-si-politici-zoberu-smotanu-ale-sami-to-nezvladnu.html
bettylou
01.04.20,13:58
budem radšej ticho, lebo hned sa tu vyroja príspevky, že mám belmo na očiach
každý by chcel, aby tie opatrenia nastvil naň šité...
on je zodpovedný za celé slovensko, nie za tebou vybraté kategorie...
Za celé, teda aj za tie "moje" ako si poznamenal. No počkám ako si cení aj pracujúcich a nie iba domasediacich na riti. Lebo logika hovorí každému spravodlivo podľa zásluh.
Možno som zle striehol a akosi som nepostrehol, že by Matovič niekde spomínal tie "tvoje" záujmy. Skôr sa mi zdá, že vravel čosi o debate s náckami a vraj vás skúsi osloviť.
Čosi v tom zmysle, že šak už nebláznyte ludé, čo vám kape na mozek s tým kotlebom?
-----------------------------------
Vravel, že Kotleby a Smeráci budú v parlamente už iba na posmech.
--------------
No a už sa to aj plní. Jednu šou vypotil Mazurek, ďalšiu Fico a Blaha. Ide im to naozaj skvele.

Blaha je vajco. On aj keď niečo dobré vypotí, tak to zabije takou znôškou narcistických arogantných kojotín, že konec
marjankaj
01.04.20,14:00
ten moj s nádavkami ostal, chlapče.

ty dobre vieš, prečo si ho vymazal...chlapče...
Tak špeciálne pre teba som to vrátil. Je o 12:12 aby si to dlho nehľadal. Keď ti to až tak veľmi chýba. A kmentuj si to ako chceš. Bude to tvoja vizitka.
korela
01.04.20,14:02
Lenže to pre testovanie v osadách za pomoci armády je skvelé rozhodnutie. A ak niečo zavrieť tak BA, všetci sme videli ako blavaci reagovali na opatrenia. Jasné že majú najviac pozitívnych.
Ja predpokladám, že kvôli rôznym organizáciám a korporátom cestuje do zahraničia oveľa viac zamestnancov na služ. cesty, alebo aj naopak, ako z iných častí republiky. Aj súkromne. Možno viac turistov. Keď sa to spočíta, sú logicky vyššie %.
A že vytvárajú koncentrácie na Železnej a pod., aj keď sú možnosti v okolitých poliach, je tiež fakt.
bjuty smis
01.04.20,14:02
15:16 - Podľa ministra práce by stála pomoc pre tzv. veľké firmy 400 až 500 miliónov eur mesačne, pričom upozorňuje, že takúto pomoc limituje aj európska legislatíva. Preto chce vláda rokovať s bruselskými úradmi o možnej zmene.



pán soták je týždeň mimo ?
bjuty smis
01.04.20,14:08
ten moj s nádavkami ostal, chlapče.

ty dobre vieš, prečo si ho vymazal...chlapče...
Tak špeciálne pre teba som to vrátil. Je o 12:12 aby si to dlho nehľadal. Keď ti to až tak veľmi chýba. A kmentuj si to ako chceš. Bude to tvoja vizitka.
1. a ostatné ?
2. ja som písal, že TY si to zmazal doplňujem - všetko?
teba ja nekomentujem....na teba akurát..
to len ty nevieš odolať môjmu čaru....chlapče...

po polnoci čo si písal kde je ?
korela
01.04.20,14:24
Kia obnoví výrobu, po Veľkej noci prejde na dvojzmennú prevádzku
Výrobu obnovia za prísnych hygienických opatrení.

https://ekonomika.sme.sk/c/22373306/kia-motors-slovakia-obnovi-po-velkej-noci-vyrobu.html?ref=njctse

Svojou cestou
Inak aj Bukovský nedávno na svojom kanáli, nezastavovať ekonomiku.
korela
01.04.20,14:26
15:16 - Podľa ministra práce by stála pomoc pre tzv. veľké firmy 400 až 500 miliónov eur mesačne, pričom upozorňuje, že takúto pomoc limituje aj európska legislatíva. Preto chce vláda rokovať s bruselskými úradmi o možnej zmene.



pán soták je týždeň mimo ?
Pochybujem, že by tento človek nevedel, čo hovorí.
Kvaka
01.04.20,14:41
bjuty smis
01.04.20,14:42
15:16 - Podľa ministra práce by stála pomoc pre tzv. veľké firmy 400 až 500 miliónov eur mesačne, pričom upozorňuje, že takúto pomoc limituje aj európska legislatíva. Preto chce vláda rokovať s bruselskými úradmi o možnej zmene.



pán soták je týždeň mimo ?
Pochybujem, že by tento človek nevedel, čo hovorí.
to som ani nepovedal
močárov privatizér, čo 10 rokov verejne podporuje fica
po prevalení hned 1. - obrovského škándálu sns - 1. výzva plavčana na eurofondy, ked chcel kapitáň danko za týždeň ukradnúť 600 000 000 evri...kto to došiel na tlačovku obhajovať ?
buchač
01.04.20,14:45
Kia obnoví výrobu, po Veľkej noci prejde na dvojzmennú prevádzku
Výrobu obnovia za prísnych hygienických opatrení.
....
Svojou cestou
Inak aj Bukovský nedávno na svojom kanáli, nezastavovať ekonomiku.

Takže Buki navrhuje čo ???
Že sa máme ísť pásť, trávu žrať ???

Kuwa...a čo je tu dnes ? Žartovný vyhráva, Vtip za 100ku...alebo len tak vám drbe???
:D :D :D
Bodliakovi drbe statočne..ten je výnimka, zvaná debil.
marjankaj
01.04.20,14:52
Bodliakovi drbe statočne..ten je výnimka, zvaná debil.
šak ho už nechaj. Nepatrí sa vysmievať sa tým, čo sú momentálne pozadu.:mee:
Nandrolon
01.04.20,14:56
Bodliakovi drbe statočne..ten je výnimka, zvaná debil.
šak ho už nechaj. Nepatrí sa vysmievať sa tým, čo sú momentálne pozadu.:mee:
Človeče, chcel si napísať "mentálne". :-))
korela
01.04.20,15:09
buchač
01.04.20,15:29
Bodliakovi drbe statočne..ten je výnimka, zvaná debil.
šak ho už nechaj. Nepatrí sa vysmievať sa tým, čo sú momentálne pozadu.:mee:
Človeče, chcel si napísať "mentálne". :-))
Takže sa dohodneme asi takto ? ;)

Bodliak je momentálne diametrálne mentálne iný...:D :D :D
kopretinka
01.04.20,15:51
Kia obnoví výrobu, po Veľkej noci prejde na dvojzmennú prevádzku
Výrobu obnovia za prísnych hygienických opatrení.

https://ekonomika.sme.sk/c/22373306/kia-motors-slovakia-obnovi-po-velkej-noci-vyrobu.html?ref=njctse

Svojou cestou
Inak aj Bukovský nedávno na svojom kanáli, nezastavovať ekonomiku.
Bukovský sa vyjadruje už aj k ekonomike.....:eek: :D
pavol54
01.04.20,16:21
Z čoho ďalšieho ešte bude obviňovať súčasný premier toho predchádzajúceho ?

15:08 – SLOVENSKO: „Mnoho ľudí z rómskych osád pracovali v krajinách, kde sa šíri koronavírus. Mnoho z nich prichádzali individuálne bez kontroly. Považujeme to za zlyhanie vlády Petra Pellegriniho,” uviedol premiér Igor Matovič v súvislosti s možným šírením pandémie v rómskych osadách.
Dnes uz aj,ze pendlisti...lebo pelle....
ja som si vcera popalila ruku.....do zato moze?ze by jaá?!
fico
korela
01.04.20,16:26
Kia obnoví výrobu, po Veľkej noci prejde na dvojzmennú prevádzku
Výrobu obnovia za prísnych hygienických opatrení.

https://ekonomika.sme.sk/c/22373306/kia-motors-slovakia-obnovi-po-velkej-noci-vyrobu.html?ref=njctse

Svojou cestou
Inak aj Bukovský nedávno na svojom kanáli, nezastavovať ekonomiku.
Bukovský sa vyjadruje už aj k ekonomike.....:eek: :D
Vypočula si si to video, ak nie, tak k čomu sa vyjadruješ?
pavol54
01.04.20,16:28
Ako sa majú dobre niektorí, dovolenky trvajú spravidla 14 dní. dnes doviezli dovolenkárov s tenerife a dali ich na 14 dní do dalšej dovolenky. Do akej psej matere sa strkali n dovolenku v marci keď vedeli aká situácia to mi pripomína Slovák a jeho tri priania more pálenky fľaša pálenky a ešte aj pol deci. nech aj roztrhá. Pre týchto máme núdzový stav mali by to komplet zaplatiť
bjuty smis
01.04.20,17:16
konšpirátor..
zas ti niečo uniklo...

"Robert Mistrík, člen Ústredného krízového štábu, promptne reagoval na našu ponuku a nasmeroval nás na Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a Národné referenčné centrum pre chrípku, s ktorými budeme komunikovať. Našu prácu berieme veľmi zodpovedne a vážne a vzhľadom na naliehavosť potrebných riešení sa tým zaoberáme ďalej. Prioritne ponúkame testy našej výroby pre slovenský trh, nebránime sa pomôcť aj ďalším krajinám. Akonáhle to bude aktuálne, poskytneme informácie v spolupráci so zodpovednými úradmi aj širokej verejnosti," uzavrela spoločnosť DB Biotech.

https://www.topky.sk/cl/10/1878351/K...-testy-z-Kosic

dokedy tu budeš klamať a šíriť hoaxy
veronikasad
01.04.20,17:41
Koronavírus - Návrhy vládnych opatrení, ktoré bude prejednávať parlament

https://www.nrsr.sk/web/?sid=zakony/prehlad/predlozene
pavol54
01.04.20,18:54
konšpirátor..
zas ti niečo uniklo...

"Robert Mistrík, člen Ústredného krízového štábu, promptne reagoval na našu ponuku a nasmeroval nás na Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a Národné referenčné centrum pre chrípku, s ktorými budeme komunikovať. Našu prácu berieme veľmi zodpovedne a vážne a vzhľadom na naliehavosť potrebných riešení sa tým zaoberáme ďalej. Prioritne ponúkame testy našej výroby pre slovenský trh, nebránime sa pomôcť aj ďalším krajinám. Akonáhle to bude aktuálne, poskytneme informácie v spolupráci so zodpovednými úradmi aj širokej verejnosti," uzavrela spoločnosť DB Biotech.

https://www.topky.sk/cl/10/1878351/K...-testy-z-Kosic

dokedy tu budeš klamať a šíriť hoaxy
to si komu adresoval?
misoft
01.04.20,18:58
Kia obnoví výrobu, po Veľkej noci prejde na dvojzmennú prevádzku
Výrobu obnovia za prísnych hygienických opatrení.

https://ekonomika.sme.sk/c/22373306/kia-motors-slovakia-obnovi-po-velkej-noci-vyrobu.html?ref=njctse

Svojou cestou
Inak aj Bukovský nedávno na svojom kanáli, nezastavovať ekonomiku.
Bukovský sa vyjadruje už aj k ekonomike.....:eek: :D
Tak sa zdá, že Buki si myslí, že ekonomika sa dá jesť....
misoft
01.04.20,19:09
Ľudkovia, my sa to hádame, vadíme, nadávame na to, že sa kúpili nejaké pofidérne rýchlotesty Made in China a pritom v USA vynašli rýchlotest, ktorý za pár minút určí, či si nakazený.
https://vat.pravda.sk/clovek/clanok/546945-v-usa-schvalili-test-ktory-vraj-odhali-koronavirus-za-par-minut/
Teraz už len čakám nejakú zmienku o tom, že v USA v Apalačskom pohorí hĺbia kilometrové štôlne, kde budú ukladať tie milióny rýchlotestovaných na kopy.
bjuty smis
01.04.20,20:08
konšpirátor..
zas ti niečo uniklo...

"Robert Mistrík, člen Ústredného krízového štábu, promptne reagoval na našu ponuku a nasmeroval nás na Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a Národné referenčné centrum pre chrípku, s ktorými budeme komunikovať. Našu prácu berieme veľmi zodpovedne a vážne a vzhľadom na naliehavosť potrebných riešení sa tým zaoberáme ďalej. Prioritne ponúkame testy našej výroby pre slovenský trh, nebránime sa pomôcť aj ďalším krajinám. Akonáhle to bude aktuálne, poskytneme informácie v spolupráci so zodpovednými úradmi aj širokej verejnosti," uzavrela spoločnosť DB Biotech.

https://www.topky.sk/cl/10/1878351/K...-testy-z-Kosic

dokedy tu budeš klamať a šíriť hoaxy
to si komu adresoval?
Samozrejme tebe...
korela
01.04.20,21:39
Vydesená občianka Gabriela píše premiérovi.
Táto veta môže byť pre narcisa smrteľná.
" Aj ty, keď niečo dobré robíš, nebudem ťa chváliť. "


Milý Igorko mňa tvoje tlačovky DESIA! !! !! !! !! !! !!


1. apríla 2020 22:36, Prečítané 651x, Gabriela Závacká (https://gabrielazavacka.blog.pravda.sk/author/gabrielazavacka/), Nezaradené (https://gabrielazavacka.blog.pravda.sk/category/nezaradene/)
Milý Igorko, mne je politika ukradnutá. Poznám ťa cez fb na tvojom profile. Zaujal si ma, ako kopu iných ľudí. Odvtedy pretieklo veľa vody. Dnes resp. už pár rokov ma politici, politika nezaujíma. Či to bol premiér Fico, Pelegríni, prezidenti, proste politika. Aj keď som bola na kandidátke Priama Demokracia č. 12. Teraz som v štádiu, že na politiku chytám alergiu.
Dnes ľudia majú svoje problémy, i ja ich mám. Mňa nezaujímali ani tvoje protesty, ani iné, ktokoľvek ich robil. Chcem iba pokojne žiť. Ale ty mi výrazne tento pokoj berieš, berieš aj tú štipku pokoja čo ľudia mali, keď vypuklo toto čudo Koron19. Okay, je to nebezpečná choroba. Vláda Pelegriniho bola našťastie duchaprítomná a zareagovala opatreniami. Rúška, zatvorenie škôl. Ale ďakovať jeho vláde ani chváliť ho za to nebudem. Aj ty, keď niečo dobré robíš, nebudem ťa chváliť. Politik – premiér, prezident, minister sa iba kritizujú a kontrolujú. Na to sú, aby nám občanom pomáhali. Máte za to veľké výhody. A nehovorím o drvivej väčšine daní, z našich rúk.
Korony sa bojím, ale teba sa desím, resp. sa desím tvojich tlačoviek. Prestaň ľudí desiť. Vzbudzuje to napätie v spoločnosti. Aj expremiér Pelegrini bol iba vecný. Robil čo treba. Ale nepochválim ho, bola to jeho povinnosť. Aj ty konaj svoju povinnosť, a nedes nás. Odkedy si začal tlačovky, skutočne sa desím.
Nemám chuť tesne pred spánkom riešiť nepríjemné veci, a toto je dokonca hororová vec, reálna. Nemám chuť písať už články na nepríjemnú tému, ani pozerať nepríjemné vecí. Tie sú okolo nás dosť. Samotná korona tu nemá tragické dôsledky ako v Nemecku, Taliansku. Urobili sme opatrenia. A ver mi, že ľudia sa desia, i ja sa desím korony. Ale odkedy máš tie desivé tlačovky, tak si zobral ľuďom tú štipku pokoja čo mali.
https://www.etrend.sk/ekonomika/krcmery-koronavirus-zvladneme-uz-v-maji-sa-vratime-k-beznemu-zivotu.html
Verím slovám odborníka MUDr. Krčméryho. Aj keď síce pripustil inde, že taliansky scenár je tu možný. Ale opatreniam expremiéra Pelegriniho sa tomu zamedzilo. Vieš Igor, že Taliani, Španieli to podcenili alebo resp. počúvali bruselských úradníkov, že to nič není.
Ľudia sa aj tak boja, čo je normálne, ale tvoje tlačovky ľudí desia. Preto ťa prosím Igorko, prestaň nás desiť, ja neverím nejakým počítačovým Bilom Gatesom, nemajú u mňa váhu. Sú to teoretici. Mudr. Krčméry je praktický odborník. Okay?
Mňa nezaujíma ani politika, ani tlačovky. Ja si cením ľudskosť, ľudský prístup. Prestaň už desiť ľudí. Inak si rob tlačovky koľko chceš. Mne je to fuk. Len teraz som háklivá na ne, lebo ma svojimi tlačovkami desíš. Sú out of reality.
Na záver: Vkladám tu aj odkaz na Mariku Ritomskú, ktorá sa aktívne venuje téme mobbing. Mobbing pokračuje aj napriek korone. http://www.ritomska.eu/ (http://www.ritomska.eu/)
Kontakt, základné údaje o osvetovej činnosti Mariky Ritomskej nájdete na stránke ritomská. A kto chce vedieť viac, nech si ju vygúgli.
bettylou
01.04.20,23:26
[QUOTE="bjuty smis"]bože, to je odpad ....

TOTO JE ODPAD !!!!!!!!!

https://ekonomika.sme.sk/c/22373575/vlada-zaklada-fond-vzajomnej-pomoci-pre-obcanov.html?ref=trz

...pííp, píííp...kuwa...buď yebe niekomu na SMEčke alebo už totálne zayebalo Machrovičovi v hlave.

Vedia oni, že čo to ten blackaut znamená, čo to obnáša ?????
Kristus Pán nech chráni všetkých od takejto situácie.


"Vytvorí sa zoznam, z ktorého bude vidieť osobnú mieru solidarity každého jedného poslanca a ministra, ako je ochotný pomôcť bežným ľuďom,"


Výborne! :D Zoznam prispievateľov - prvý zmysluplný výdavok a základná direkcia fondu vzájomnej pomoci.
Miera solidarity s bežným človekom je priamo úmerná potenciálnym výhodám, pre zapísaných v tom zozname.
Ak by si boli odklepli nižšie platy, boli by tie prachy daňových poplatníkov rozdeľované zo štátnej kasy. Takto už dávajú zo svojho osobného - to už je charakter. Potom si to budú v parlamente bezcharakterne vykrikovať,
Nandrolon
02.04.20,03:50
Páčilo sa mi, ako Matovič dostal včera "ekonomickú nakladačku" od svojich vlastných kolegov, keď väčšina /ak nie všetci/ z koalície sú proti blackoutu, aj z opozície. Stál tam ako ... fakt by som mudal do vačku 5 eur, aby nebol taký smutný :-)))))

Jeho osobný AA /análny alpinista/ už stihol ako plačko urobiť na FB aj anketu
https://www.facebook.com/janmrva/posts/3790712301002784

Prial by som si, aby dopadla ako tá "Dankova" /kde nejaký BOT zahlasuje aspoň niekoľko desaťtisíckrát + fake profily/ a dostal patričný počet hlasov "za". Nech už je teda aj sranda riadna, a nie iba taká "suchá - Matovičova".
BXLmiami
02.04.20,04:22
Tak Matovič by sa už mal vyspať,podľa hlúpostí čo teraz produkuje sa za chvíľu zrúti.Ja som fakt radšej že sú tam mladí chlapi a podnikatelia,ale mali by sa dostať k slovu,pretože toto vyzerá na další kult osobnosti ked hviezdi len Matovič a pragmatickí ľudia typu Mihál,Sulík,Krajči,sa pomaly nedostanú k slovu.No a Matovič robí v mediálnom priestore,takže logike to veľmi nepraje.Každý by mal robiť to čo vie-Sulík s Mihálom ekonomiku,Krajči zdravotníctvo,min.obrany vojakov pre prípad nutnosti,tiež vnutro policajtov no a Matovič by mal robiť PR,ale nie takto,nestíhame predpisovať Lexauriny.Korona nestíha,zabije nás úzkosť a panika celej spoločnosti.
bettylou
02.04.20,04:25
Blackout: možno by jeho prínosom bolo, že psychicky labilné panie, ktoré desia Matovičove debiliny a nedajú im spávať, by konečne našli svoj pokoj, lebo by jej vyplo telku. :D

Väčšia sranda je, že pani Gabika všetkým kváka, že hoci ju politika absolútne nezaujíma a je jej celkom ukradnutá, figurovala na kandidátke dákej strany. :D Na kerú riť svoju súkromnú poštu premiérovi posiela pani Gabika po celej sieti? Šak ten chudák nevie, kde mu hlava stojí, ta ma on čas čítať takéto listy? Musí on iné veci čítať, aby nesklamal svojich voličov a v pravej chvíli zapôsobil keď už nie ako múdry, tak aspoň zásadový a sociálne cítaci a ešte mu to musí aj pasovať do scenára, čo dostal zhora.


Je iné, keď sieť zničí zemetrasenie, terorista,... Ale zastaviť dodávky elektriky s hentým odôvodnením by určite spôsobilo odvolanie premiéra a rýchle obnovenie dodávok.
Ľudia, ktorých alfou a omegou je napĺňať potreby systému a konzumovať jeho produkty nie na základe vlastnej vôle a chuti, ale na základe toho, čo im je podsúvané ako im blízke,správne, potrebné, pohodlné, módne... nepretržitým vysielaním na viacnásobnej úrovni, sa cítia bez toho kolotoča absolútne neatraktívni a nenaplnení. Ocitli by sa uprostred informačného prázdna a snažili sa prispôsobiť novej situácii.
Rýchlo by pochopili, že bez elektriny neprežijú a ani nechcú. Svorne by sa zhodli všetci bez rozdielu politického aj náboženského vyznania, že nemá zmysel zaostávať za ostatným svetom, lebo sprostosť sa v kapitalizme odpúšťa, ale lenivosť nie. Raz dva by boli v uliciach, aj s medzinárodnými pozorovateľmi.
Blekaut, ktorého výsledkom by bol slovenský liek na c., by bolo niečo iné. Tak by celá bilancia dôsledkov pre krajinu vyzerala inak.
To už by niečo prinieslo, vynájsť liek na pandémiu a bez elektriny.
Nandrolon
02.04.20,04:39
Tak Matovič by sa už mal vyspať,podľa hlúpostí čo teraz produkuje sa za chvíľu zrúti.Ja som fakt radšej že sú tam mladí chlapi a podnikatelia,ale mali by sa dostať k slovu,pretože toto vyzerá na další kult osobnosti ked hviezdi len Matovič a pragmatickí ľudia typu Mihál,Sulík,Krajči,sa pomaly nedostanú k slovu.No a Matovič robí v mediálnom priestore,takže logike to veľmi nepraje.Každý by mal robiť to čo vie-Sulík s Mihálom ekonomiku,Krajči zdravotníctvo,min.obrany vojakov pre prípad nutnosti,tiež vnutro policajtov no a Matovič by mal robiť PR,ale nie takto,nestíhame predpisovať Lexauriny.Korona nestíha,zabije nás úzkosť a panika celej spoločnosti.
Kde to žiješ.
Mihál by sa mal dostať k slovu, keď ho voliči VYHODILI za dvere parlamentu?
Sulík sa má dostať k slovu, ktorý sa ledva do parlamentu s odretými ušami dostal?

To, čo si zvolili, to ľudia majú.
Ak chceli Sulíka, mali voliťSaS. Ak chceli Miháľa, mali voliť PS/SPOLU.

To by sme dopadli, keby tí, čo sa nedostali do parlamentu boli na ministerských stoličkách. Takto demokracia nefunguje. Už aj to je veľký precedens, že SaS prijali Miháľa a dali mu dosť "výrazné slovo".

Ak niekto volil Matoviča, ešte ho aj krúžkoval a teraz UŽ PO PÁR DŇOCH na neho nadáva, takého považujem za HLUPÁKA, a každý normálny tiež.
PS: nechcem rýpať, ale Matovič /ako samostatná osoba/ nikdy okrem hlúpostí nič neprodukoval. Sám som tu písal, že takého v parlamente treba, ale na pozícii ako štekajúci pes v koterci pri rodinnom dome. Jedine na to sa vždy hodil.
Myslím, že kvôli tej jeho vyoperovanej chrbtici, kedy si všetkých nahrával a to myslím doslovne /lebo neverím že niekoho hej a niekoho nie/, kvôli tomu ho už plne IQ zdatný jedinec nikdy nebude brať "do partie"...
Bettylou - vynikajúci príspevok, dávam plus a 100% súhlas. Vídím, že si jedna z mála, ktorá vie, kde je sever a ako funguje "svet"....
BXLmiami
02.04.20,04:50
No,momentálne fakt nie je podstatné kto koho volil.Mihál aj Sulík majú na čísla googlové hlavy a čo je pravda je pravda,vo svojich odboroch sú skvelí.U Remišovej fakt neviem čo by mala robiť,možno ministerku kultúry pri troche fantázie,ale vedomosti Sulíkovho a Mihálovho teamu nevyužiť by bola slovenská chyba.
Nandrolon
02.04.20,04:56
No,momentálne fakt nie je podstatné kto koho volil.Mihál aj Sulík majú na čísla googlové hlavy a čo je pravda je pravda,vo svojich odboroch sú skvelí.U Remišovej fakt neviem čo by mala robiť,možno ministerku kultúry pri troche fantázie,ale vedomosti Sulíkovho a Mihálovho teamu nevyužiť by bola slovenská chyba.
Nie, to vôbec nie je dôležité. Matoviča tam asi dosadili mimozemšťania...
Samozrejme že to je dôležité. Lebo väčšina voličov by mala byť plne spokojná s tým, koho navolili a nie nadávať.
Vidím, že svojou politikou si naklonil už aj dosť lekárov /teraz vôbec nemyslím Teba/, darmo, peniaze robia zázraky.
Ale to vypnutie by bolo na niečo dobré. Mohol by sa preukázať ako spravodlivý človek a teda "prispieť" každému rovnako. Lebo tak, ako už som písal minule a ako to včera hovorili niektorí zástupcovia odborov, tak mamička na OČR 55% zo mzdy a mamička, ktorej zavrú butik 80% zo mzdy je dosť diskriminačné a choré. Lekárov taktiež neriešim, tí zdá sa už sú poriešení, aj keď niektorí naťahujú laby a chcú 100% priemerných platieb, dúfam, že až taký sprostý aby na to pristúpil nie je.
bjuty smis
02.04.20,05:56
Tak Matovič by sa už mal vyspať,podľa hlúpostí čo teraz produkuje sa za chvíľu zrúti.Ja som fakt radšej že sú tam mladí chlapi a podnikatelia,ale mali by sa dostať k slovu,pretože toto vyzerá na další kult osobnosti ked hviezdi len Matovič a pragmatickí ľudia typu Mihál,Sulík,Krajči,sa pomaly nedostanú k slovu.No a Matovič robí v mediálnom priestore,takže logike to veľmi nepraje.Každý by mal robiť to čo vie-Sulík s Mihálom ekonomiku,Krajči zdravotníctvo,min.obrany vojakov pre prípad nutnosti,tiež vnutro policajtov no a Matovič by mal robiť PR,ale nie takto,nestíhame predpisovať Lexauriny.Korona nestíha,zabije nás úzkosť a panika celej spoločnosti.

dôležité sú opatrenia, ktoré vláda a parlament schváli
a to ide zatial na jedničku...vždy bude nejaká skupina kričať, že im treba viac...

matoviča smeráci a náckovia bytostne nenávidia a toto tu budú predvádzať celých 8 rokov, čo budú mimo...
buchač
02.04.20,06:10
a to ide zatial na jedničku...

Prvý apríl bol včera...;)
bjuty smis
02.04.20,06:11
aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...:)
Nandrolon
02.04.20,06:18
Tak Matovič by sa už mal vyspať,podľa hlúpostí čo teraz produkuje sa za chvíľu zrúti.Ja som fakt radšej že sú tam mladí chlapi a podnikatelia,ale mali by sa dostať k slovu,pretože toto vyzerá na další kult osobnosti ked hviezdi len Matovič a pragmatickí ľudia typu Mihál,Sulík,Krajči,sa pomaly nedostanú k slovu.No a Matovič robí v mediálnom priestore,takže logike to veľmi nepraje.Každý by mal robiť to čo vie-Sulík s Mihálom ekonomiku,Krajči zdravotníctvo,min.obrany vojakov pre prípad nutnosti,tiež vnutro policajtov no a Matovič by mal robiť PR,ale nie takto,nestíhame predpisovať Lexauriny.Korona nestíha,zabije nás úzkosť a panika celej spoločnosti.

dôležité sú opatrenia, ktoré vláda a parlament schváli
a to ide zatial na jedničku...vždy bude nejaká skupina kričať, že im treba viac...

matoviča smeráci a náckovia bytostne nenávidia a toto tu budú predvádzať celých 8 rokov, čo budú mimo...
Celých 8 rokov? Dnes si mal asi moc acetónu na rúške. Keď vydržíte aspoň 4, už to bude nadľudský výkon
Nandrolon
02.04.20,06:21
bjuty smis
02.04.20,06:24
prečo hoax...plný súhlas

„Áno, volil som OĽANO na čele s dlhoročným bojovníkom proti korupcii a mafii Igorom Matovičom. Má v hnutí aj mnoho čestných a odborne zdatných ľudí, ktorí majú všetky predpoklady spoločnými silami s ďalšími koaličnými partnermi konečne tú zmenu na Slovensku nastoliť. Táto novovzniknutá vláda zmeny má silnú podporu aj v prezidentskom paláci, kde máme pani prezidentku so zmyslom pre slušnosť a spravodlivosť, tak dúfam, že tú dôveru pani prezidentky, ako aj dôveru občanov, nesklamú,“
Nandrolon
02.04.20,06:26
Matovič iba odráža vašu vlastnú inteligenciu a povahu. Nič viac, nič menej.
Veď si to už priznajte, že ste rovnakí kriváci ako on s diktafónom v kapse. :-)
bettylou
02.04.20,06:36
Tak Matovič by sa už mal vyspať,podľa hlúpostí čo teraz produkuje sa za chvíľu zrúti.Ja som fakt radšej že sú tam mladí chlapi a podnikatelia,ale mali by sa dostať k slovu,pretože toto vyzerá na další kult osobnosti ked hviezdi len Matovič a pragmatickí ľudia typu Mihál,Sulík,Krajči,sa pomaly nedostanú k slovu.No a Matovič robí v mediálnom priestore,takže logike to veľmi nepraje.Každý by mal robiť to čo vie-Sulík s Mihálom ekonomiku,Krajči zdravotníctvo,min.obrany vojakov pre prípad nutnosti,tiež vnutro policajtov no a Matovič by mal robiť PR,ale nie takto,nestíhame predpisovať Lexauriny.Korona nestíha,zabije nás úzkosť a panika celej spoločnosti.


Yebať na takú spoločnosť, čo si toto navarí a ešte sa z toho aj poserie. Premiér si možno tie besedy platí zo svojho, tak preto je hlavný. Alebo je pre kolegov galantnosť a slušná prezentácia dôležitejšia ako zdieľanie informácií s voličmi. Neboj o 4roky tá istá spoločnosť opäť vydrbe 300mega na predvolebnú kampaň.



Ako ťa môže zabiť panika a úzkosť, keď máš prístup k Lexaurinu? Mi toto vysvetli.
BXLmiami
02.04.20,06:51
Ja predsa nehovorím o sebe.O vírusoch viem zrejme viac ako je bežné,nikdy by som si nedovolila ich podceňovať,ale táto hysteria a panika ktorú špičkujú ako médiá tak svojim vystupovaním zrejme nechtiac Matovič je kontraproduktívna a cítime to v ambulanciách.Treba to celé ukľudniť.
bettylou
02.04.20,07:12
Matovič iba odráža vašu vlastnú inteligenciu a povahu. Nič viac, nič menej.
Veď si to už priznajte, že ste rovnakí kriváci ako on s diktafónom v kapse. :-)

Možno nie sú, ale určite by chceli byť aspoň takí bohatí.

Nandi, ak by sme boli inteligentní, obsahoval by náš slovník slovo vláda?
bettylou
02.04.20,07:18
Ja predsa nehovorím o sebe.O vírusoch viem zrejme viac ako je bežné,nikdy by som si nedovolila ich podceňovať,ale táto hysteria a panika ktorú špičkujú ako médiá tak svojim vystupovaním zrejme nechtiac Matovič je kontraproduktívna a cítime to v ambulanciách.Treba to celé ukľudniť.

A čo navrhuješ okrem lexaurinu?
Nandrolon
02.04.20,07:24
Bettylou, pomôže jedine "kašľať na to" :-))))))))))))
marjankaj
02.04.20,07:36
Bettylou, pomôže jedine "kašľať na to" :-))))))))))))
teraz sa kašlať nevypláca, lebo skončíš v karanténe:---
Nandrolon
02.04.20,08:00
Bettylou, pomôže jedine "kašľať na to" :-))))))))))))
teraz sa kašlať nevypláca, lebo skončíš v karanténe:---
Kým príde jednotka v skafandroch aj s policajtami, to je dosť času sa riadne "dochrípať" :-))
kukučka
02.04.20,08:15
Koluje po FB

Daniela Ustupska:

Este budeme dlho ticho? ? ? Vcera bola zaslana na statne hmotne rezervy, aj na profil premiera ponuka zdravotnickeho materialu. Do niektorych nemocnic dodali AZ 50 ks FFP3, pricom na sklade ich je vraj 70 000 ks. Preco teda vystavuju riziku zdravotnicky personal? Vydali zakaz predaja a dokonca vyzvali, aby ludia boli solidarni a radsej ich priniesli do nemocnic. V ponuke bolo k okamzitemu odberu 200 000 ks v cene 5, 00 € bez dopravy, co moze navysit cenu zhruba o 20-30 centov, takze konecna cena by bola okolo 5, 30 € / ks. Nikto sa ani len neunuval odpovedat. Dnes rano, po telefonate s vyrobcom o 7, 15 bol tento material ponuknuty Ceskej republike. O 8, 15 prisla okamzita odpoved, ihned berieme ak mate aj 1 000 000 ks. O com to svedci? Nasa vlada kasle na cely slovensky narod. Darmo ludia posielaju jedlo a usite ruska zdarma do nemocnic, ked vlada na to vsetko kasle. A potiadne zvysoka. Kto este veri celej tejto pereputi s plagatikmi a grafmi? Slovac zase tichucko cusi a caka, ako hlboko padne. A verte, padne poriadne na hubu. Preco zverejnujem fakty? Lebo Pentovic si Vas kupil tym, ze bude vsetko trasparente a vsetko bude zverejnovane. Preco nezverejni, ako to vsetko v skutocnosti je? Lebo totalny CHAOS. Neviem, ci sa tento status niekam dostane, pretoze ma blokuju. Prosim, ku komu sa dostane, nech posiela dalej. Slnecny den prajem, nemozem inac.
Nandrolon
02.04.20,08:18
Koluje po FB

Daniela Ustupska:

Este budeme dlho ticho? ? ? Vcera bola zaslana na statne hmotne rezervy, aj na profil premiera ponuka zdravotnickeho materialu. Do niektorych nemocnic dodali AZ 50 ks FFP3, pricom na sklade ich je vraj 70 000 ks. Preco teda vystavuju riziku zdravotnicky personal? Vydali zakaz predaja a dokonca vyzvali, aby ludia boli solidarni a radsej ich priniesli do nemocnic. V ponuke bolo k okamzitemu odberu 200 000 ks v cene 5, 00 € bez dopravy, co moze navysit cenu zhruba o 20-30 centov, takze konecna cena by bola okolo 5, 30 € / ks. Nikto sa ani len neunuval odpovedat. Dnes rano, po telefonate s vyrobcom o 7, 15 bol tento material ponuknuty Ceskej republike. O 8, 15 prisla okamzita odpoved, ihned berieme ak mate aj 1 000 000 ks. O com to svedci? Nasa vlada kasle na cely slovensky narod. Darmo ludia posielaju jedlo a usite ruska zdarma do nemocnic, ked vlada na to vsetko kasle. A potiadne zvysoka. Kto este veri celej tejto pereputi s plagatikmi a grafmi? Slovac zase tichucko cusi a caka, ako hlboko padne. A verte, padne poriadne na hubu. Preco zverejnujem fakty? Lebo Pentovic si Vas kupil tym, ze bude vsetko trasparente a vsetko bude zverejnovane. Preco nezverejni, ako to vsetko v skutocnosti je? Lebo totalny CHAOS. Neviem, ci sa tento status niekam dostane, pretoze ma blokuju. Prosim, ku komu sa dostane, nech posiela dalej. Slnecny den prajem, nemozem inac.
A večer zas nosatý Mistrík bude vysvetľovať a dementovať tento status...
bjuty smis
02.04.20,08:59
Z kocúrej hlavy potom vyvaľ špik a pridaj penu z tlamy besnej suky; nech je to kocúr, chorý na zrádnik a suka prašivá zvonka i zdnuky. A z mula čo má kach, šliam ťahaj, chrchľov chrky fajnovo strihaj, kúšťok na kúšťok; to všetko podlej hnilou vodou stôk, kde vládne potkan, mlok a žabie škraty. A v sóse týchto všetkých lahôdok škvar klebetníkov jazyk jedovatý. A prepasíruj tento žaratok, ak nemáš slušných cedíl dostatok, cez pudlo starých zaondených gatí. Lež ešte predtým v hnoji prasiatok škvar klebetníkov jazyk jedovatý.
Nandrolon
02.04.20,09:11
Z kocúrej hlavy potom vyvaľ špik a pridaj penu z tlamy besnej suky; nech je to kocúr, chorý na zrádnik a suka prašivá zvonka i zdnuky. A z mula čo má kach, šliam ťahaj, chrchľov chrky fajnovo strihaj, kúšťok na kúšťok; to všetko podlej hnilou vodou stôk, kde vládne potkan, mlok a žabie škraty. A v sóse týchto všetkých lahôdok škvar klebetníkov jazyk jedovatý. A prepasíruj tento žaratok, ak nemáš slušných cedíl dostatok, cez pudlo starých zaondených gatí. Lež ešte predtým v hnoji prasiatok škvar klebetníkov jazyk jedovatý.
Na náhrobok si si mal niečo kratšie vymyslieť, však zrujnuješ svojich pozostalých.
buchač
02.04.20,09:36
Z kocúrej hlavy potom vyvaľ špik a pridaj penu z tlamy besnej suky; nech je to kocúr, chorý na zrádnik a suka prašivá zvonka i zdnuky. A z mula čo má kach, šliam ťahaj, chrchľov chrky fajnovo strihaj, kúšťok na kúšťok; to všetko podlej hnilou vodou stôk, kde vládne potkan, mlok a žabie škraty. A v sóse týchto všetkých lahôdok škvar klebetníkov jazyk jedovatý. A prepasíruj tento žaratok, ak nemáš slušných cedíl dostatok, cez pudlo starých zaondených gatí. Lež ešte predtým v hnoji prasiatok škvar klebetníkov jazyk jedovatý.
Keď kopíruješ, mal by si pridať aj autora. ;)

Síce François Villon už nejak protestovať nebude, ale inak musím povedať, že je to nádherne spísané...majster jazyka to bol.
bodliak
02.04.20,09:44
Keď kopíruješ, mal by si pridať aj autora. ;)
Síce François Villon už nejak protestovať nebude, ale inak musím povedať, že je to nádherne spísané...majster jazyka to bol.

Čítal si v originále, čo ?
bjuty smis
02.04.20,09:45
já ti píšem, že ked si si to vygooglil, tak nemachruj ? :)
buchač
02.04.20,09:51
já ti píšem, že ked si si to vygooglil, tak nemachruj ? :)
Nepochopil si ma.
Ten úryvok z knihy uvedeného autora "Balada o jazykoch klebetníkov" ma tak zaujal, že som si vyhľadal.
Že prečo ?...nuž preto, lebo neverím, že by si ty také niečo dal dokopy...to už musia byť iní majstri jazyka.
bjuty smis
02.04.20,09:57
ale pochopil, samozrejme srandujem :)
... a som rád, že sa tam nandy zbadal...
buchač
02.04.20,09:59
aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...:)

ALE ja sa opýtam..." ČO vravíš na ten blackaut ?"
bjuty smis
02.04.20,10:02
momentálne cocotina
je správne, že musí byť pripravený na všetky alternatívy a má plán B
pochvál ho...
Kvaka
02.04.20,10:22
Nepozerám už tri dni tlačovky, iba z internetu niečo pokukám.
Píše sa: Matovič tiež konštatoval, že v prípade blackoutu by sa vyhlásil výnimočný stav.

No ale ten výnimočný stav nemôže iba sama vláda.
Podľa ústavy Čl. 4

Výnimočný stav
(1) Výnimočný stav môže na návrh vlády vyhlásiť prezident len za podmienky, že došlo alebo bezprostredne hrozí, že dôjde k teroristickému útoku, k rozsiahlym pouličným nepokojom spojeným s útokmi na orgány verejnej moci, drancovaním obchodov a skladov alebo s inými hromadnými útokmi na majetok alebo dôjde k inému hromadnému násilnému protiprávnemu konaniu, ktoré svojím rozsahom alebo následkami podstatne ohrozuje alebo narušuje verejný poriadok a bezpečnosť štátu, ak ho nemožno odvrátiť činnosťou orgánov verejnej moci a ak je znemožnené účinné použitie zákonných prostriedkov; výnimočný stav možno vyhlásiť len na postihnutom alebo na bezprostredne ohrozenom území.
jar88
02.04.20,10:26
aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...:)

ALE ja sa opýtam..." ČO vravíš na ten blackaut ?"
To ani za dva dni, si nebol schopný pochopiť, kto a ako ti ten blackaut podstrčil?
No jednoducho neverím.
-----------------------------------
Aj keď neviem.
Manželka ma už zas napomenula, aby som nebol sprostý a nič vám nevysvetloval.
Nandrolon
02.04.20,10:28
momentálne cocotina
je správne, že musí byť pripravený na všetky alternatívy a má plán B
pochvál ho...
Bjuty, osobne si myslím, že ty si v už tak fanatickom stave, že keby sa ti osobne Matovič doslovne vymočil do polievky, tak ju budeš chváliť a mľaskať, aká je chutná.
Ty si čistý kandidát na vklad do BMG, podľa mňa si tam aj peniaze mal.
Tieto spoločnosti využívajú presne takých, ako si ty + rôzne TV reklamy na šmejdové produkty - ideálny zákazník, len ti to musí byť správne a ostro naservírované.
Darmo, Matovič keď ho sledujem určite mal 1-2 semestre psychológie. On vie moc dobre prečo zastrašuje ľud. Toho "neštastného truhlíka" keď mu oponujú jeho vlastní iba hrá. Ešte minulý týždeň som pozeral jeho video niekoľko rokov späť /asi 2012/. Ide podľa vlastného scénara a vlastnej novinárskej praxe.
Najlepšie sa ľud ovláda a vykorisťuje, keď je v strachu o holý život.
Ale ešte raz tvrdím, žiaden blackout nebude, na to nemá gule, a sám seba "nezareže" hneď na začiatku. Ja osobne /aj celá rodina/ sa z neho iba smejeme ako sám seba kvôli peniazom a vlastnému prospechu iba ponižuje.
bettylou
02.04.20,10:29
Bettylou, pomôže jedine "kašľať na to" :-))))))))))))

Riešením by bolo aj neukľudňovať to a umožniť ľuďom vyrovnať sa s realitou. lebo inak sa zbytočne konšpiruje, že ľudská myseľ aj konanie je niekým zámerne ovládané :D a pri každom výkyve má BLX plnú ordináiu zmätkov.
bjuty smis
02.04.20,10:33
momentálne cocotina
je správne, že musí byť pripravený na všetky alternatívy a má plán B
pochvál ho...
Bjuty, osobne si myslím, že ty si v už tak fanatickom stave, že keby sa ti osobne Matovič doslovne vymočil do polievky, tak ju budeš chváliť a mľaskať, aká je chutná.
Ty si čistý kandidát na vklad do BMG, podľa mňa si tam aj peniaze mal.
Tieto spoločnosti využívajú presne takých, ako si ty + rôzne TV reklamy na šmejdové produkty - ideálny zákazník, len ti to musí byť správne a ostro naservírované.
Darmo, Matovič keď ho sledujem určite mal 1-2 semestre psychológie. On vie moc dobre prečo zastrašuje ľud. Toho "neštastného truhlíka" keď mu oponujú jeho vlastní iba hrá. Ešte minulý týždeň som pozeral jeho video niekoľko rokov späť /asi 2012/. Ide podľa vlastného scénara a vlastnej novinárskej praxe.
Najlepšie sa ľud ovláda a vykorisťuje, keď je v strachu o holý život.
Ale ešte raz tvrdím, žiaden blackout nebude, na to nemá gule, a sám seba "nezareže" hneď na začiatku. Ja osobne /aj celá rodina/ sa z neho iba smejeme ako sám seba kvôli peniazom a vlastnému prospechu iba ponižuje.

čo si ja osobne myslím o tebe nedám, včerajšok si snád ešte pamätáš...
čomu nerozumieš na slove cocotina ?

a že vyzývam buchača aby ho pochváli to je na teba tiež zložité, tak to nerieš...
Kvaka
02.04.20,10:37
Betty, keby okrem korony zabíjala aj panika, ostanú len fyzicky a psychicky odolné zdravé jedince. Mne syn hovorí do telefónu, ak sa pýtam, čo potom, ak by nastalo toto a toto.. mami, nerieš, riešiť sa bude to, čo bude treba.
Nandrolon
02.04.20,10:40
Bettylou, pomôže jedine "kašľať na to" :-)))))))))))) Riešením by bolo aj neukľudňovať to a umožniť ľuďom vyrovnať sa s realitou. lebo inak sa zbytočne konšpiruje, že ľudská myseľ aj konanie je niekým zámerne ovládané :D a pri každom výkyve má BLX plnú ordináiu zmätkov. Matovič bude mať za chvíľu tlačovku, kde bude stáť roztrasený a hlásať: "ĽUDIA, UDRŽUJTE PROSÍM PANIKU" ... za ním sa bude pod rúškou chichotať náš slovenský Domovník :-))

Betty pochybujem, že plnú ordináciu, však 70% chorých vďaka korone vyzdravelo a sú prázdne ambulancie :D:D:D
bodliak
02.04.20,10:42
aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...:)
ALE ja sa opýtam..." ČO vravíš na ten blackaut ?"

Vygoogli si, ako sa to píše, dobre ?
Nandrolon
02.04.20,10:43
momentálne cocotina
je správne, že musí byť pripravený na všetky alternatívy a má plán B
pochvál ho...
Bjuty, osobne si myslím, že ty si v už tak fanatickom stave, že keby sa ti osobne Matovič doslovne vymočil do polievky, tak ju budeš chváliť a mľaskať, aká je chutná.
Ty si čistý kandidát na vklad do BMG, podľa mňa si tam aj peniaze mal.
Tieto spoločnosti využívajú presne takých, ako si ty + rôzne TV reklamy na šmejdové produkty - ideálny zákazník, len ti to musí byť správne a ostro naservírované.
Darmo, Matovič keď ho sledujem určite mal 1-2 semestre psychológie. On vie moc dobre prečo zastrašuje ľud. Toho "neštastného truhlíka" keď mu oponujú jeho vlastní iba hrá. Ešte minulý týždeň som pozeral jeho video niekoľko rokov späť /asi 2012/. Ide podľa vlastného scénara a vlastnej novinárskej praxe.
Najlepšie sa ľud ovláda a vykorisťuje, keď je v strachu o holý život.
Ale ešte raz tvrdím, žiaden blackout nebude, na to nemá gule, a sám seba "nezareže" hneď na začiatku. Ja osobne /aj celá rodina/ sa z neho iba smejeme ako sám seba kvôli peniazom a vlastnému prospechu iba ponižuje.

čo si ja osobne myslím o tebe nedám, včerajšok si snád ešte pamätáš...
čomu nerozumieš na slove cocotina ?

a že vyzývam buchača aby ho pochváli to je na teba tiež zložité, tak to nerieš...
Ja rozumiem, toto slovo sa číta namiesto namiesto "C" "K".
Takže zas len klameš ako nenadávaš, nehrešíš, neurážaš, slušne a s faktami diskutuješ.
Čestnosť hodná OĽANO.
Nandrolon
02.04.20,10:43
aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...:)
ALE ja sa opýtam..." ČO vravíš na ten blackaut ?"

Vygoogli si, ako sa to píše, dobre ?
Myslíš Matovičovu adresu googlu - www.gúgl.sk ???
bjuty smis
02.04.20,10:53
momentálne cocotina
je správne, že musí byť pripravený na všetky alternatívy a má plán B
pochvál ho...
Bjuty, osobne si myslím, že ty si v už tak fanatickom stave, že keby sa ti osobne Matovič doslovne vymočil do polievky, tak ju budeš chváliť a mľaskať, aká je chutná.
Ty si čistý kandidát na vklad do BMG, podľa mňa si tam aj peniaze mal.
Tieto spoločnosti využívajú presne takých, ako si ty + rôzne TV reklamy na šmejdové produkty - ideálny zákazník, len ti to musí byť správne a ostro naservírované.
Darmo, Matovič keď ho sledujem určite mal 1-2 semestre psychológie. On vie moc dobre prečo zastrašuje ľud. Toho "neštastného truhlíka" keď mu oponujú jeho vlastní iba hrá. Ešte minulý týždeň som pozeral jeho video niekoľko rokov späť /asi 2012/. Ide podľa vlastného scénara a vlastnej novinárskej praxe.
Najlepšie sa ľud ovláda a vykorisťuje, keď je v strachu o holý život.
Ale ešte raz tvrdím, žiaden blackout nebude, na to nemá gule, a sám seba "nezareže" hneď na začiatku. Ja osobne /aj celá rodina/ sa z neho iba smejeme ako sám seba kvôli peniazom a vlastnému prospechu iba ponižuje.

čo si ja osobne myslím o tebe nedám, včerajšok si snád ešte pamätáš...
čomu nerozumieš na slove cocotina ?

a že vyzývam buchača aby ho pochváli to je na teba tiež zložité, tak to nerieš...
Ja rozumiem, toto slovo sa číta namiesto namiesto "C" "K".
Takže zas len klameš ako nenadávaš, nehrešíš, neurážaš, slušne a s faktami diskutuješ.
Čestnosť hodná OĽANO.

ale to nevravím nikomu z vás..

to " preci " je môj názor na matovičov blekaout :)))))))))))
bettylou
02.04.20,10:56
Koluje po FB

Daniela Ustupska:

Este budeme dlho ticho? ? ? Vcera bola zaslana na statne hmotne rezervy, aj na profil premiera ponuka zdravotnickeho materialu. Do niektorych nemocnic dodali AZ 50 ks FFP3, pricom na sklade ich je vraj 70 000 ks. Preco teda vystavuju riziku zdravotnicky personal? Vydali zakaz predaja a dokonca vyzvali, aby ludia boli solidarni a radsej ich priniesli do nemocnic. V ponuke bolo k okamzitemu odberu 200 000 ks v cene 5, 00 € bez dopravy, co moze navysit cenu zhruba o 20-30 centov, takze konecna cena by bola okolo 5, 30 € / ks. Nikto sa ani len neunuval odpovedat. Dnes rano, po telefonate s vyrobcom o 7, 15 bol tento material ponuknuty Ceskej republike. O 8, 15 prisla okamzita odpoved, ihned berieme ak mate aj 1 000 000 ks. O com to svedci? Nasa vlada kasle na cely slovensky narod. Darmo ludia posielaju jedlo a usite ruska zdarma do nemocnic, ked vlada na to vsetko kasle. A potiadne zvysoka. Kto este veri celej tejto pereputi s plagatikmi a grafmi? Slovac zase tichucko cusi a caka, ako hlboko padne. A verte, padne poriadne na hubu. Preco zverejnujem fakty? Lebo Pentovic si Vas kupil tym, ze bude vsetko trasparente a vsetko bude zverejnovane. Preco nezverejni, ako to vsetko v skutocnosti je? Lebo totalny CHAOS. Neviem, ci sa tento status niekam dostane, pretoze ma blokuju. Prosim, ku komu sa dostane, nech posiela dalej. Slnecny den prajem, nemozem inac.
A večer zas nosatý Mistrík bude vysvetľovať a dementovať tento status...
[QUOTE="kukučka"]Koluje po FB

Riziku sa vystavujete sami, lebo namiesto aby ste poslali sanitku do skladu, a preverili respirátory , a keď sú, nafasovali ich a chránili svoj aj pacientov život, tak sa zaoberáte spísaním tohto statusu a popisom kšeftu do čiech, ktorý by bol nakoniec ostal len na papieri. Čo by šéfa oddelenia zavreli za krádež? Už ste fakt magori z týchto sietí. nebojíte sa o svoj život, ale dajakého zákazu. Ja len pevne verím, že toto písal nejaký trol, lebo ak máme takýto dementný zdravotnícky personál, tak zbohom rodina.
Katy a R
02.04.20,10:56
bóžinku chlapci ... sa tu toho popísalo! Však namiesto týchto oných (neviem ako nazvať tie silácke kecy a urážania ... ) by ste ozaj mohli vymyslieť taký účinný balík opatrení, žeby si vírus ani neškrtol! Ukáže to Matovičovi (celej vláde) - nech mu "spadne sánka" !
Však toľko "múdrosti" tu je !... škoda nechať ležať ladom ...
Nandrolon
02.04.20,10:57
momentálne cocotina
je správne, že musí byť pripravený na všetky alternatívy a má plán B
pochvál ho...
Bjuty, osobne si myslím, že ty si v už tak fanatickom stave, že keby sa ti osobne Matovič doslovne vymočil do polievky, tak ju budeš chváliť a mľaskať, aká je chutná.
Ty si čistý kandidát na vklad do BMG, podľa mňa si tam aj peniaze mal.
Tieto spoločnosti využívajú presne takých, ako si ty + rôzne TV reklamy na šmejdové produkty - ideálny zákazník, len ti to musí byť správne a ostro naservírované.
Darmo, Matovič keď ho sledujem určite mal 1-2 semestre psychológie. On vie moc dobre prečo zastrašuje ľud. Toho "neštastného truhlíka" keď mu oponujú jeho vlastní iba hrá. Ešte minulý týždeň som pozeral jeho video niekoľko rokov späť /asi 2012/. Ide podľa vlastného scénara a vlastnej novinárskej praxe.
Najlepšie sa ľud ovláda a vykorisťuje, keď je v strachu o holý život.
Ale ešte raz tvrdím, žiaden blackout nebude, na to nemá gule, a sám seba "nezareže" hneď na začiatku. Ja osobne /aj celá rodina/ sa z neho iba smejeme ako sám seba kvôli peniazom a vlastnému prospechu iba ponižuje.

čo si ja osobne myslím o tebe nedám, včerajšok si snád ešte pamätáš...
čomu nerozumieš na slove cocotina ?

a že vyzývam buchača aby ho pochváli to je na teba tiež zložité, tak to nerieš...
Ja rozumiem, toto slovo sa číta namiesto namiesto "C" "K".
Takže zas len klameš ako nenadávaš, nehrešíš, neurážaš, slušne a s faktami diskutuješ.
Čestnosť hodná OĽANO.

ale to nevravím nikomu z vás..

to " preci " je môj názor na matovičov blekaout :)))))))))))
Neverím. Ale dnes som už zahlasoval, že som ZA, nech má chlapec radosť a viac adrenalínu v tele :-)
bjuty smis
02.04.20,11:00
[QUOTE="Nandrolon"][QUOTE="bjuty smis"]

.

ale to nevravím nikomu z vás..

to " preci " je môj názor na matovičov blekaout :)))))))))))
Neverím. Ale dnes som už zahlasoval, že som ZA, nech má chlapec radosť a viac adrenalínu v tele :-)
so sírou dusivou zlúč arzenik,
z vápna a sanitry stien daj hrsť múky;
olovo vriace lej ta okamžik,
košeľu židovky tiež vezmi tak spakruky,
z jej srancov, šťancov loj sprav, nedbaj
muky;
z nôh leprou žratých, neumytých rok,
brud zhromaždi a z neho pridaj log,
potom krv vreteníc, žlč vlkov, mŕtvol
hnáty
a v tejto kaši vražedlných drog
škvar klebetníkov jazyk jedovatý.
Nandrolon
02.04.20,11:00
bóžinku chlapci ... sa tu toho popísalo! Však namiesto týchto oných (neviem ako nazvať tie silácke kecy a urážania ... ) by ste ozaj mohli vymyslieť taký účinný balík opatrení, žeby si vírus ani neškrtol! Ukáže to Matovičovi (celej vláde) - nech mu "spadne sánka" !
Však toľko "múdrosti" tu je !... škoda nechať ležať ladom ...
Účinný balík je vymyslený už od stvorenia sveta, dokonca na základe neho prežili aj v praveku a a vďaka nemu lovili aj mamuty aby nezahynuli.
Ten balík sa volá "nepo*ať sa", a osobne Matoviča beriem ako vždy, teda neškodného, štekajúceho a roztraseného ratlíka.
Bjuty, tvoje básničky ma nezaujímajú, keď už niečo, tak daj z matematiky :-))))))))))
bettylou
02.04.20,11:02
aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...:)

ALE ja sa opýtam..." ČO vravíš na ten blackaut ?"
To ani za dva dni, si nebol schopný pochopiť, kto a ako ti ten blackaut podstrčil?
No jednoducho neverím.
-----------------------------------
Aj keď neviem.
Manželka ma už zas napomenula, aby som nebol sprostý a nič vám nevysvetloval.

tak som dobre tipovala, že si pod papučou, zato nás tak valcuješ.
pavol54
02.04.20,11:08
bóžinku chlapci ... sa tu toho popísalo! Však namiesto týchto oných (neviem ako nazvať tie silácke kecy a urážania ... ) by ste ozaj mohli vymyslieť taký účinný balík opatrení, žeby si vírus ani neškrtol! Ukáže to Matovičovi (celej vláde) - nech mu "spadne sánka" !
Však toľko "múdrosti" tu je !... škoda nechať ležať ladom ...
Ak povie čo za to, zadarmo sa hrabalo lístie v rámci sobotných brigád
pavol54
02.04.20,11:10
[QUOTE="Nandrolon"][QUOTE="bjuty smis"]

.

ale to nevravím nikomu z vás..

to " preci " je môj názor na matovičov blekaout :)))))))))))
Neverím. Ale dnes som už zahlasoval, že som ZA, nech má chlapec radosť a viac adrenalínu v tele :-)
so sírou dusivou zlúč arzenik,
z vápna a sanitry stien daj hrsť múky;
olovo vriace lej ta okamžik,
košeľu židovky tiež vezmi tak spakruky,
z jej srancov, šťancov loj sprav, nedbaj
muky;
z nôh leprou žratých, neumytých rok,
brud zhromaždi a z neho pridaj log,
potom krv vreteníc, žlč vlkov, mŕtvol
hnáty
a v tejto kaši vražedlných drog
škvar klebetníkov jazyk jedovatý.
"Matko zhasni, on leze po zdi" Tento človek ukazuje ako prišiel o poslednú štipku zdravého rozumu
pavol54
02.04.20,11:16
No,momentálne fakt nie je podstatné kto koho volil.Mihál aj Sulík majú na čísla googlové hlavy a čo je pravda je pravda,vo svojich odboroch sú skvelí.U Remišovej fakt neviem čo by mala robiť,možno ministerku kultúry pri troche fantázie,ale vedomosti Sulíkovho a Mihálovho teamu nevyužiť by bola slovenská chyba.
deti sú doma a nemá im kto robiť program
buchač
02.04.20,11:34
aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...:)

ALE ja sa opýtam..." ČO vravíš na ten blackaut ?"
To ani za dva dni, si nebol schopný pochopiť, kto a ako ti ten blackaut podstrčil?
No jednoducho neverím.
-----------------------------------
Aj keď neviem.
Manželka ma už zas napomenula, aby som nebol sprostý a nič vám nevysvetloval.
Očuj ty chuj...nereaguj láskavo na mňa.
Takto sa môžeš baviť s bodliakom...šak ste obaja debilkovia.
------------------
Manželka ťa môže napomínať koľko len chce...sprostý si bol, sprostý si...a ako sprostého ťa pochovajú.
babka - ježibabka
02.04.20,11:42
bóžinku chlapci ... sa tu toho popísalo! Však namiesto týchto oných (neviem ako nazvať tie silácke kecy a urážania ... ) by ste ozaj mohli vymyslieť taký účinný balík opatrení, žeby si vírus ani neškrtol! Ukáže to Matovičovi (celej vláde) - nech mu "spadne sánka" !
Však toľko "múdrosti" tu je !... škoda nechať ležať ladom ...
Veď vidíš. To sú chlapi. Toľko odborníkov čo vedú samé krčmové reči a nyje a nyje sa prihlásiť ako poradcovia na úrade vlády.
bjuty smis
02.04.20,11:51
[QUOTE="Nandrolon"][QUOTE="bjuty smis"]

.

ale to nevravím nikomu z vás..

to " preci " je môj názor na matovičov blekaout :)))))))))))
Neverím. Ale dnes som už zahlasoval, že som ZA, nech má chlapec radosť a viac adrenalínu v tele :-).
"Matko zhasni, on leze po zdi" Tento človek ukazuje ako prišiel o poslednú štipku zdravého rozumu
Neboj sa, tebo to nikdy nehrozilo...
A nechovaj sa ako kulturny grobian.....
buchač
02.04.20,11:55
momentálne cocotina
je správne, že musí byť pripravený na všetky alternatívy a má plán B
pochvál ho...
No kóónečne...aspoň na niečom sa zhodneme.

Niečo naznačila Kvaka...ale platí Zak. c. 227/2002 Z.z , takže Matovič sám o sebe nemá nárok vyhlásiť niečo také.
By som rád vedieť a hlavne vidieť, ako by dosiahol :
- uzáveru hraníc
- zákaz pohybu osôb
- zásobovanie
- čo s platbami za rôzne služby, ktoré je potrebné platiť osobne
- atď ...
---------------------
Že Matovič a spol majú v tom všetkom hokej, naznačujú tie bývalé rozhodnutia.
Jeden deň povolil UKŠ otvorenie určitých predajní, na ďalší sa otvárajú jedálne...a na ´další sa uvažuje o blackAUTE.
----------------------
Ono by stačilo uzatvoriť len jednu - dve osady...Plavecký Štvrtok, Jarovnice, Luník 9...alebo aj inú, väčšiu. Nasadiť tam primeraný počet policajtov (teda jednu hliadku...lebo ide o príklad) a následne by sa uvidelo, že ako by to všetko dopadlo.

...a ozaj, viete koľko dostal ten gelnický degeš pokutu za porušenie karantény ?
Celých 250€.......
bettylou
02.04.20,12:19
bóžinku chlapci ... sa tu toho popísalo! Však namiesto týchto oných (neviem ako nazvať tie silácke kecy a urážania ... ) by ste ozaj mohli vymyslieť taký účinný balík opatrení, žeby si vírus ani neškrtol! Ukáže to Matovičovi (celej vláde) - nech mu "spadne sánka" !
Však toľko "múdrosti" tu je !... škoda nechať ležať ladom ...

štátny ekonóm nám ich neschváli.

nikto sa ani nevie s coronom dohovoriť na jeho úrovni, lebo sme sa všetci len anglinu a podobné drvili, tak je možno urazený.

Katy, ukazovali sme, keď sme boli malí... :D
Kvaka
02.04.20,12:36
Buchač, ústavu som citovala preto, lebo tá platí, bez zmeny ústavy nemôžu teda zmeniť ani zákon, ktorý výnimočný stav upravuje. Tie vymenované opatrenia tam sa nemusia, iba sa môžu a môžu sa iba v nevyhnutnom rozsahu, teda nie všetky. Napríklad iba podľa aktuálnej nevyhnutnej potreby. Ak by začali rabovačky alebo hromadné násilné a protiprávne konanie, iba potom možno by sa niečo dalo, vtedy by sa vybrali a schválili iba niektoré opatrenia. Tým nechcem povedať, že súhlasím s tým, ako to prezentuje Matovič.
pavol54
02.04.20,12:42
momentálne cocotina
je správne, že musí byť pripravený na všetky alternatívy a má plán B
pochvál ho...
No kóónečne...aspoň na niečom sa zhodneme.

Niečo naznačila Kvaka...ale platí Zak. c. 227/2002 Z.z , takže Matovič sám o sebe nemá nárok vyhlásiť niečo také.
By som rád vedieť a hlavne vidieť, ako by dosiahol :
- uzáveru hraníc
- zákaz pohybu osôb
- zásobovanie
- čo s platbami za rôzne služby, ktoré je potrebné platiť osobne
- atď ...
---------------------
Že Matovič a spol majú v tom všetkom hokej, naznačujú tie bývalé rozhodnutia.
Jeden deň povolil UKŠ otvorenie určitých predajní, na ďalší sa otvárajú jedálne...a na ´další sa uvažuje o blackAUTE.
----------------------
Ono by stačilo uzatvoriť len jednu - dve osady...Plavecký Štvrtok, Jarovnice, Luník 9...alebo aj inú, väčšiu. Nasadiť tam primeraný počet policajtov (teda jednu hliadku...lebo ide o príklad) a následne by sa uvidelo, že ako by to všetko dopadlo.

...a ozaj, viete koľko dostal ten gelnický degeš pokutu za porušenie karantény ?
Celých 250€.......
on 250 a náklady možno zo tritisíc zaplatíme my
bettylou
02.04.20,12:48
bóžinku chlapci ... sa tu toho popísalo! Však namiesto týchto oných (neviem ako nazvať tie silácke kecy a urážania ... ) by ste ozaj mohli vymyslieť taký účinný balík opatrení, žeby si vírus ani neškrtol! Ukáže to Matovičovi (celej vláde) - nech mu "spadne sánka" !
Však toľko "múdrosti" tu je !... škoda nechať ležať ladom ...

Ak povie čo za to, zadarmo sa hrabalo lístie v rámci sobotných brigád

Pol kráľovstva a princeznú za ženu :D:D:D
marjankaj
02.04.20,13:00
Katy, ukazovali sme, keď sme boli malí... :D

Bety netušil som, že ty si transka:eek::--- čo ste si to vlastne ukazovali?:D
misoft
02.04.20,13:14
momentálne cocotina
je správne, že musí byť pripravený na všetky alternatívy a má plán B
pochvál ho...
Nuž plán B.... "Boha jeho, všetko je v riti...." - dobrý plán....
:D:D:D
:---:---:---
bettylou
02.04.20,13:15
Z kocúrej hlavy potom vyvaľ špik a pridaj penu z tlamy besnej suky; nech je to kocúr, chorý na zrádnik a suka prašivá zvonka i zdnuky. A z mula čo má kach, šliam ťahaj, chrchľov chrky fajnovo strihaj, kúšťok na kúšťok; to všetko podlej hnilou vodou stôk, kde vládne potkan, mlok a žabie škraty. A v sóse týchto všetkých lahôdok škvar klebetníkov jazyk jedovatý. A prepasíruj tento žaratok, ak nemáš slušných cedíl dostatok, cez pudlo starých zaondených gatí. Lež ešte predtým v hnoji prasiatok škvar klebetníkov jazyk jedovatý.
Keď kopíruješ, mal by si pridať aj autora. ;)

Síce François Villon už nejak protestovať nebude, ale inak musím povedať, že je to nádherne spísané...majster jazyka to bol.

To už Bjuty správne pripomína, že jazyk by sa mohol jemne zmeniť, ak blekaut potrvá pre nejakú nečakanú udalosť dlhšie ako predpokladané 3 týždne a my sa ocitneme na úrovni stredoveku. Tak, nech nás nič nezaskočí. Asi vtedajší populárny recept. :D
bettylou
02.04.20,13:19
Katy, ukazovali sme, keď sme boli malí... :D

Bety netušil som, že ty si transka:eek::--- čo ste si to vlastne ukazovali?:D

Jaka transka dilino. Šak päsťou pod bradu sa ukazovalo, ty si čo ukazoval, keď si chcel niekomu ukázať?
Inak dik za opravu hrubky :)
misoft
02.04.20,13:20
To ani za dva dni, si nebol schopný pochopiť, kto a ako ti ten blackaut podstrčil?
No jednoducho neverím.
-----------------------------------
Aj keď neviem.
Manželka ma už zas napomenula, aby som nebol sprostý a nič vám nevysvetloval.
Nechcem byť impertinentný.... ale manželka je asi z rovnakého cesta, ako ty. Pretože ťa ani neupozornila, ako sa správne to slovo - v tvojom podaní "blackaut" - píše.
Takže nič nie je potrebné vysvetľovať... rovnako rozumovo na výške ako ty.
marjankaj
02.04.20,13:29
Katy, ukazovali sme, keď sme boli malí... :D

Bety netušil som, že ty si transka:eek::--- čo ste si to vlastne ukazovali?:D

Jaka transka dilino. Šak päsťou pod bradu sa ukazovalo, ty si čo ukazoval, keď si chcel niekomu ukázať?
Inak dik za opravu hrubky :)
Tak to by si chcela vedieť alebo vidieť? Vidíš aj mne sa pletie "e" s "i":---
Ale neopravila si si? Či ja ti mám opravovať?:D
Nandrolon
02.04.20,15:54
Potešilo.
Matovič si dnes nie že sypal popol na hlavu, ale pre istotu sa do toho popola zaryl 2m hlboko.

Reportérka mu musela vysvetľovať o tom prípade v Ružomberku, lebo bol mimo. A pýtal sa jej, aké dvojité testovanie.
Za chvíľu prehlásil, že nikdy nepovedal, že cez hermeticky uzatvorené hranice nebudú nikoho púšťať. Mal by si naštudovať slovo "hermeticky". Už na takýchto hlúpostiach vidno, že neabsolvoval ani len povinnú ZVS. Čo potom ostatné, dosť významné a dôležité rozhodnutia a opatrenia?
A napokon sa aj zaviazal, že už nebude používať slovo blackout, ale len mierne stlmenie či spomalenie štátu, či ako si to nazval.
Ináč, z akého dôvodu vždy pri ňom stojí pán Heger? Keby sa náhodou zosypal, aby ho zachytil, alebo prečo?
Jeho tlačovky začínajú byť ale totálne fiasko, toto sa bude za pár rokov vyťahovať ako rôzne Dankove účelovo zostrihané nahrávky, na ktorých sa budeme všetci smiať.
Treba mu to?
jar88
02.04.20,16:51
Potešilo.
Matovič si dnes nie že sypal popol na hlavu, ale pre istotu sa do toho popola zaryl 2m hlboko.

Reportérka mu musela vysvetľovať o tom prípade v Ružomberku, lebo bol mimo. A pýtal sa jej, aké dvojité testovanie.
Za chvíľu prehlásil, že nikdy nepovedal, že cez hermeticky uzatvorené hranice nebudú nikoho púšťať. Mal by si naštudovať slovo "hermeticky". Už na takýchto hlúpostiach vidno, že neabsolvoval ani len povinnú ZVS. Čo potom ostatné, dosť významné a dôležité rozhodnutia a opatrenia?
A napokon sa aj zaviazal, že už nebude používať slovo blackout, ale len mierne stlmenie či spomalenie štátu, či ako si to nazval.
Ináč, z akého dôvodu vždy pri ňom stojí pán Heger? Keby sa náhodou zosypal, aby ho zachytil, alebo prečo?
Jeho tlačovky začínajú byť ale totálne fiasko, toto sa bude za pár rokov vyťahovať ako rôzne Dankove účelovo zostrihané nahrávky, na ktorých sa budeme všetci smiať.
Treba mu to?
Výnimočne na teba (nie na príspevok) zareagujem bez argumentu a so zámerom uraziť (nie poučiť).
Treba ti to, nechať zabednených novinárov, aby z teba robili totálneho hlupáka?
Nandrolon
02.04.20,16:57
Ty že na mňa reaguješ "výnimočne"? Jasné, všetci to vidíme. Zo mňa sa snažia robiť hlupáka tí skutoční hlupáci, len sa vám to stále akosi nedarí. Nevieš, kde je váš problém???
jar88
02.04.20,17:12
aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...:)

ALE ja sa opýtam..." ČO vravíš na ten blackaut ?"
To ani za dva dni, si nebol schopný pochopiť, kto a ako ti ten blackaut podstrčil?
No jednoducho neverím.
-----------------------------------
Aj keď neviem.
Manželka ma už zas napomenula, aby som nebol sprostý a nič vám nevysvetloval.
Očuj ty chuj...nereaguj láskavo na mňa.
Takto sa môžeš baviť s bodliakom...šak ste obaja debilkovia.
------------------
Manželka ťa môže napomínať koľko len chce...sprostý si bol, sprostý si...a ako sprostého ťa pochovajú.

Vyjadruješ sa o chujoch o debilkoch a sprostých, nuž prispôsobím sa ti.
----------------------
Ty si tak tupý, že ťa dokáže hocaký chujko z topiek odrbať, ako toho najposlednejšieho degeša z osady.
Nechal si sa osrať v prípade sledovania cez mobil a rovnako sa nechávaš osierať aj v prípade Matovičovho blekautu.
-------------------------------------------
Ty máš blekaut v makovici už od pätnástich a už nikdy sa ti v nej nerozsvieti.
bjuty smis
02.04.20,17:12
nandy..prečo to robíš ?

zaplavovuješ to tu negativizmom....
nik z nás ( okrem najstaršej generácie ) takúto situáciu nezažil..
dobre vieš, že je tu vačšina dôchodcov...vieš , že stres má vačšu úmrtnosť ako konora ?
a aj tak tu jak taký...nadronol..potvrdzuješ, čo si...

to naozaj nemáš jednu jedinú pozitívnu myšlienku ?
však dnes v parlamente schválili ekonomické zákony pomerom 141 zo 141 hlasujúcich
aj ten zlodej fico...aj ten tvoj fašista kotleba za to zahlasoval...tak až kam chceš klesnúť ???
jar88
02.04.20,17:15
aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...:)

ALE ja sa opýtam..." ČO vravíš na ten blackaut ?"
To ani za dva dni, si nebol schopný pochopiť, kto a ako ti ten blackaut podstrčil?
No jednoducho neverím.
-----------------------------------
Aj keď neviem.
Manželka ma už zas napomenula, aby som nebol sprostý a nič vám nevysvetloval.

tak som dobre tipovala, že si pod papučou, zato nás tak valcuješ.
Teba z určitých ohľadov vynechám.
jar88
02.04.20,17:21
To ani za dva dni, si nebol schopný pochopiť, kto a ako ti ten blackaut podstrčil?
No jednoducho neverím.
-----------------------------------
Aj keď neviem.
Manželka ma už zas napomenula, aby som nebol sprostý a nič vám nevysvetloval.
Nechcem byť impertinentný.... ale manželka je asi z rovnakého cesta, ako ty. Pretože ťa ani neupozornila, ako sa správne to slovo - v tvojom podaní "blackaut" - píše.
Takže nič nie je potrebné vysvetľovať... rovnako rozumovo na výške ako ty.
Teba tiež nechám na pokoji, lebo si z tej vašej úderky najsprostejší.
Nestojíš ani za oplutie.
buchač
02.04.20,17:27
aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...:)

ALE ja sa opýtam..." ČO vravíš na ten blackaut ?"
To ani za dva dni, si nebol schopný pochopiť, kto a ako ti ten blackaut podstrčil?
No jednoducho neverím.
-----------------------------------
Aj keď neviem.
Manželka ma už zas napomenula, aby som nebol sprostý a nič vám nevysvetloval.
Očuj ty chuj...nereaguj láskavo na mňa.
Takto sa môžeš baviť s bodliakom...šak ste obaja debilkovia.
------------------
Manželka ťa môže napomínať koľko len chce...sprostý si bol, sprostý si...a ako sprostého ťa pochovajú.

Vyjadruješ sa o chujoch o debilkoch a sprostých, nuž prispôsobím sa ti.
----------------------
Ty si tak tupý, že ťa dokáže hocaký chujko z topiek odrbať, ako toho najposlednejšieho degeša z osady.
Nechal si sa osrať v prípade sledovania cez mobil a rovnako sa nechávaš osierať aj v prípade Matovičovho blekautu.
-------------------------------------------
Ty máš blekaut v makovici už od pätnástich a už nikdy sa ti v nej nerozsvieti.

Tak po
1. Pýtal som sa na názor bjutyho a nie teba
2. Ty si spotvoril otázku a prispôsobil si odpoveď na svoje drísty
Mi ideš už riadne na nervy s tými praktikami.
3. Využívaš každú možnosť na aroganciu, povýšenectvo, urážky a podobne.
4. Svoje fantazmagórie si nechaj pre iných...
5. Radšej sa budem rozprávať s tým posledným degešom ako s tebou
jar88
02.04.20,17:35
nandy..prečo to robíš ?

zaplavovuješ to tu negativizmom....
nik z nás ( okrem najstaršej generácie ) takúto situáciu nezažil..
dobre vieš, že je tu vačšina dôchodcov...vieš , že stres má vačšu úmrtnosť ako konora ?
a aj tak tu jak taký...nadronol..potvrdzuješ, čo si...

to naozaj nemáš jednu jedinú pozitívnu myšlienku ?
však dnes v parlamente schválili ekonomické zákony pomerom 141 zo 141 hlasujúcich
aj ten zlodej fico...aj ten tvoj fašista kotleba za to zahlasoval...tak až kam chceš klesnúť ???
On už nemá kam klesnúť.
Veď je to výplod príslušníka "socialistickej pracujúcej inteligencie".
Ten sa z toho už nikdy nedostane. On má v hlave bekaut.
Je to kríženec (bastard) komunizmu a nacizmu.
Nandrolon
02.04.20,17:38
Bjuty? Smrť zo stresu? A ešte ja budem na príčine?
A to ti kto také hovadiny natáral?
Prečo by som tu v tejto téme mal prestať komentovať predsedu vlády. To povedal kto ty? Teba mám v záchode, asi tak.
Vadia ti ľudia, ktorí ho vyzliekajú z tej falošnej kože. To je pocta, že to robím dobre. Tak, Pátrovičovi zdar! uvidíme, kedy sa zase nenápadne vytratí kvôli psychiatrickej liečbe :-)))
jar88
02.04.20,17:43
aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...:)

ALE ja sa opýtam..." ČO vravíš na ten blackaut ?"
To ani za dva dni, si nebol schopný pochopiť, kto a ako ti ten blackaut podstrčil?
No jednoducho neverím.
-----------------------------------
Aj keď neviem.
Manželka ma už zas napomenula, aby som nebol sprostý a nič vám nevysvetloval.
Očuj ty chuj...nereaguj láskavo na mňa.
Takto sa môžeš baviť s bodliakom...šak ste obaja debilkovia.
------------------
Manželka ťa môže napomínať koľko len chce...sprostý si bol, sprostý si...a ako sprostého ťa pochovajú.

Vyjadruješ sa o chujoch o debilkoch a sprostých, nuž prispôsobím sa ti.
----------------------
Ty si tak tupý, že ťa dokáže hocaký chujko z topiek odrbať, ako toho najposlednejšieho degeša z osady.
Nechal si sa osrať v prípade sledovania cez mobil a rovnako sa nechávaš osierať aj v prípade Matovičovho blekautu.
-------------------------------------------
Ty máš blekaut v makovici už od pätnástich a už nikdy sa ti v nej nerozsvieti.

Tak po
1. Pýtal som sa na názor bjutyho a nie teba
2. Ty si spotvoril otázku a prispôsobil si odpoveď na svoje drísty
Mi ideš už riadne na nervy s tými praktikami.
3. Využívaš každú možnosť na aroganciu, povýšenectvo, urážky a podobne.
4. Svoje fantazmagórie si nechaj pre iných...
5. Radšej sa budem rozprávať s tým posledným degešom ako s tebou
Už tridsať strán tu píšete jednu sprostosť za druhou a reagoval som možno na desať z nich.
Už som nereagoval ani na tvoje opakované klamstvá.
Dokonca si zmazal aj tie moje staré priznania. Nebolo v nich to o čom si tu táral. Vraj som prepadol kasárne a podobne. Si naozaj len obyčajný chudák. Celý tvoj život sa v posledných rokoch odohráva len tu na Porade. To už čo je za úpadok.?
Nandrolon
02.04.20,17:44
nandy..prečo to robíš ?

zaplavovuješ to tu negativizmom....
nik z nás ( okrem najstaršej generácie ) takúto situáciu nezažil..
dobre vieš, že je tu vačšina dôchodcov...vieš , že stres má vačšu úmrtnosť ako konora ?
a aj tak tu jak taký...nadronol..potvrdzuješ, čo si...

to naozaj nemáš jednu jedinú pozitívnu myšlienku ?
však dnes v parlamente schválili ekonomické zákony pomerom 141 zo 141 hlasujúcich
aj ten zlodej fico...aj ten tvoj fašista kotleba za to zahlasoval...tak až kam chceš klesnúť ???
On už nemá kam klesnúť.
Veď je to výplod príslušníka "socialistickej pracujúcej inteligencie".
Ten sa z toho už nikdy nedostane. On má v hlave bekaut.
Je to kríženec (bastard) komunizmu a nacizmu.
Aká náhoda, že ste nás tu vy dvaja v rovnakom čase začali útočne ostreľovať?
Zrejme ste obaja tú dnešnú Patrovičovu komédiu aj videli. Alebo, že by to bolo v skutočnosti ináč?
Nevieš si predstaviť, ako ma potešil tento príspevok, ktorý pre istotu aj citujem. Tak sa maj, a neponocuj :-)))))))))
jar88
02.04.20,17:49
aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...:)

ALE ja sa opýtam..." ČO vravíš na ten blackaut ?"
To ani za dva dni, si nebol schopný pochopiť, kto a ako ti ten blackaut podstrčil?
No jednoducho neverím.
-----------------------------------
Aj keď neviem.
Manželka ma už zas napomenula, aby som nebol sprostý a nič vám nevysvetloval.
Očuj ty chuj...nereaguj láskavo na mňa.
Takto sa môžeš baviť s bodliakom...šak ste obaja debilkovia.
------------------
Manželka ťa môže napomínať koľko len chce...sprostý si bol, sprostý si...a ako sprostého ťa pochovajú.

Vyjadruješ sa o chujoch o debilkoch a sprostých, nuž prispôsobím sa ti.
----------------------
Ty si tak tupý, že ťa dokáže hocaký chujko z topiek odrbať, ako toho najposlednejšieho degeša z osady.
Nechal si sa osrať v prípade sledovania cez mobil a rovnako sa nechávaš osierať aj v prípade Matovičovho blekautu.
-------------------------------------------
Ty máš blekaut v makovici už od pätnástich a už nikdy sa ti v nej nerozsvieti.

Tak po
1. Pýtal som sa na názor bjutyho a nie teba
2. Ty si spotvoril otázku a prispôsobil si odpoveď na svoje drísty
Mi ideš už riadne na nervy s tými praktikami.
3. Využívaš každú možnosť na aroganciu, povýšenectvo, urážky a podobne.
4. Svoje fantazmagórie si nechaj pre iných...
5. Radšej sa budem rozprávať s tým posledným degešom ako s tebou
Ja sa s tebou nerozprávam,
ja len upozorňujem na to že táraš sprostosti.
Nestojím o debatu s tebou, debatuj si s degešmi čo ťa chodia obšťastňovať.
jar88
03.04.20,05:27
Matovičov blekaut ste si zjavne vycucali z prsta.
Jednoducho ste si ho vymysleli. Pritom vám to na nič dobré neposlúžilo.
To isté platí o všetkom, čo na ňom neoprávnene kritizujete. Naopak veci, ktoré na ňom treba kritizovať si vôbec nevšimnete. A je toho naozaj dosť a dosť.
https://www.youtube.com/watch?v=C0aqV_a6r3E

Blekaut spomína len dva krát. Prvý krát asi v 50-tej minúte a druhý krát zhruba po 60-tej minúte.
---------------------------------
Ak to ani po zhliadnutí tohoto videa nepochopíte, tak už v živote nič nepochopíte.
Blekaut, ako problém, je váš výplod a nie Matovičov.
Nandrolon
03.04.20,06:31
Matovičov blekaut ste si zjavne vycucali z prsta.
Jednoducho ste si ho vymysleli. Pritom vám to na nič dobré neposlúžilo.
To isté platí o všetkom, čo na ňom neoprávnene kritizujete. Naopak veci, ktoré na ňom treba kritizovať si vôbec nevšimnete. A je toho naozaj dosť a dosť.
https://www.youtube.com/watch?v=C0aqV_a6r3E

Blekaut spomína len dva krát. Prvý krát asi v 50-tej minúte a druhý krát zhruba po 60-tej minúte.
---------------------------------
Ak to ani po zhliadnutí tohoto videa nepochopíte, tak už v živote nič nepochopíte.
Blekaut, ako problém, je váš výplod a nie Matovičov.
Jediný, kto to tu nepochopil si ty sám.
Samozrejme, že žiaden blackout v našich zákonoch ani v ústave neexistuje, veď je to iba prebratý "slangový názov" pre určitý "stav" v republike.
Preštuduj si zákon č. 227/2002 Z.z., tam máš vymenované oficiálne názvy všetkých "stavov", ktoré v SR existujú...
Ale nechápem, čo si mal na mysli, lebo ako keby mi niekto povedal, že som nejedol rýzok, že som si to vymyslel, lebo nič také neexistuje. No, čistá psychiatria s tebou.
PS: a to "vypnutie štátu" ktorý vyziabnutý chudák vymyslel? Totiž nič také neexistuje :-))))))))))))))))))
Nandrolon
03.04.20,06:44
Podľa mňa to fakt bude jeden z tých dedkov OĽANO, možno na komunálnej úrovni, však už sa potrebuje prisať :-))))))))))
jar88
03.04.20,06:48
Matovičov blekaut ste si zjavne vycucali z prsta.
Jednoducho ste si ho vymysleli. Pritom vám to na nič dobré neposlúžilo.
To isté platí o všetkom, čo na ňom neoprávnene kritizujete. Naopak veci, ktoré na ňom treba kritizovať si vôbec nevšimnete. A je toho naozaj dosť a dosť.
https://www.youtube.com/watch?v=C0aqV_a6r3E

Blekaut spomína len dva krát. Prvý krát asi v 50-tej minúte a druhý krát zhruba po 60-tej minúte.
---------------------------------
Ak to ani po zhliadnutí tohoto videa nepochopíte, tak už v živote nič nepochopíte.
Blekaut, ako problém, je váš výplod a nie Matovičov.
Jediný, kto to tu nepochopil si ty sám.
Samozrejme, že žiaden blackout v našich zákonoch ani v ústave neexistuje, veď je to iba prebratý "slangový názov" pre určitý "stav" v republike.
Preštuduj si zákon č. 227/2002 Z.z., tam máš vymenované oficiálne názvy všetkých "stavov", ktoré v SR existujú...
Ale nechápem, čo si mal na mysli, lebo ako keby mi niekto povedal, že som nejedol rýzok, že som si to vymyslel, lebo nič také neexistuje. No, čistá psychiatria s tebou.
PS: a to "vypnutie štátu" ktorý vyziabnutý chudák vymyslel? Totiž nič také neexistuje :-))))))))))))))))))
Napísali ste tu svorne už aspoň 30 strán sprostostí, ktorými neustále demonštrujete svoju vymletosť. Koľko krát nám to tu ešte budeš opakovať?
Už to všetci vieme. Naozaj všetci.
jar88
03.04.20,06:56
Matovič sa do dnešného dňa už neraz kopol a teda naozaj riadne, ale ani jedno ste ešte nepostrehli. Dokonca ani tí novinári.
-----------------------------------------------
Už by bolo naozaj na čase otvoriť oči.
buchač
03.04.20,06:57
Keďže niekto vymazal, nuž dám znova.

VYHLASUJEM VEREJNÝ BLACKOUT na nick SS88...čo znamená žiadna reakcia na jeho príspevky.
Tweety
03.04.20,07:16
Načo to tu kade tade vytrubuješ, čo si to za chlapa? Ak by si bol pevný ako tvrdíš, povedal by si si to sám pre seba a nezaťažoval tým iných.
jar88
03.04.20,07:28
Keďže niekto vymazal, nuž dám znova.

VYHLASUJEM VEREJNÝ BLACKOUT na nick SS88...čo znamená žiadna reakcia na jeho príspevky.
Ty si si už dávno vyhlásil svoj BLACKOUT a zhaslo ti v celej hlave.
Naozaj ti to bolo treba?
--------------------------------
Veď si už zažni.
Tweety
03.04.20,07:31
jar88
03.04.20,07:34
Som zvedavý, kedy začnete upozorňovať na Matovičove nekonanie v sľubovanom zatváraní štátnej mafie.
Sľuboval, že ich pozatvára a skutek utek.
Mikae
03.04.20,07:52
Klamať, klamať?...hrôza: https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/je-to-potvrdene-cina-neklamala-iba-pocte-obeti-kvoli-tomuto-nakaza-rozsirila-sveta?itm_site=plus1&itm_template=hp&itm_area=hp&itm_modul=topbox&itm_image=0&itm_position=2
hmm.. zvláštne že na to zase prišli amíci :) trošku mi to pripomína to porekadlo: zlodej kričí chyťte zlodeja, asi len pánbožko vie, kto naozaj klame :o
jar88
03.04.20,08:08
Klamať, klamať?...hrôza: https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/je-to-potvrdene-cina-neklamala-iba-pocte-obeti-kvoli-tomuto-nakaza-rozsirila-sveta?itm_site=plus1&itm_template=hp&itm_area=hp&itm_modul=topbox&itm_image=0&itm_position=2
hmm.. zvláštne že na to zase prišli amíci :) trošku mi to pripomína to porekadlo: zlodej kričí chyťte zlodeja, asi len pánbožko vie, kto naozaj klame :o
A ako si prišiel na to, že na to prišli práve tí amíci?

Podľa britského denníka Daily Mail Čína zámerne poskytovala o obetiach neúplné informácie. Má to tvrdiť správa amerických tajných služieb určená pre Biely dom, uvádza agentúra Bloomberg. Americký prezident Donald Trump však tvrdí, že nevie či Čína klamala, no pripustil, že čísla, ktoré uvádza, nemusia byť presné.

Myslím, že časom aj toto vám príde akože prínosné.
Jedná sa o:
Boj o planétu a mysle ľudí 23.časť 2.4.2020 - novinky od hnutia odporu a síl svetla (úloha koronavírusu na planete).

https://www.youtube.com/watch?v=aeFVWrBbJ_4
Mikae
03.04.20,09:41
Klamať, klamať?...hrôza: https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/je-to-potvrdene-cina-neklamala-iba-pocte-obeti-kvoli-tomuto-nakaza-rozsirila-sveta?itm_site=plus1&itm_template=hp&itm_area=hp&itm_modul=topbox&itm_image=0&itm_position=2
hmm.. zvláštne že na to zase prišli amíci :) trošku mi to pripomína to porekadlo: zlodej kričí chyťte zlodeja, asi len pánbožko vie, kto naozaj klame :o
A ako si prišiel na to, že na to prišli práve tí amíci?

Podľa britského denníka Daily Mail Čína zámerne poskytovala o obetiach neúplné informácie. Má to tvrdiť správa amerických tajných služieb určená pre Biely dom, uvádza agentúra Bloomberg. Americký prezident Donald Trump však tvrdí, že nevie či Čína klamala, no pripustil, že čísla, ktoré uvádza, nemusia byť presné.

Myslím, že časom aj toto vám príde akože prínosné.
Jedná sa o:
Boj o planétu a mysle ľudí 23.časť 2.4.2020 - novinky od hnutia odporu a síl svetla (úloha koronavírusu na planete).

https://www.youtube.com/watch?v=aeFVWrBbJ_4
Je to napísané v tom článku, v tom linku čo dala tweety :D
buchač
03.04.20,09:45
Načo to tu kade tade vytrubuješ, čo si to za chlapa? Ak by si bol pevný ako tvrdíš, povedal by si si to sám pre seba a nezaťažoval tým iných.

... a TY si v kerej onej doteraz bola ????? Alebo si si prišla len prdnúť ?
To tebe (ako žene) nevadí, že ten exot uráža ženy vo svojich príspevkoch...znevažuje ich názor ?
Ja ti síce poviem, čo si myslím o tebe ako o osobe (a bude to platiť aj naďalej)...ale názor akceptujem.
Všímaš si ten rozdiel ?


Klamať, klamať?...hrôza: https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/je-to-potvrdene-cina-neklamala-iba-pocte-obeti-kvoli-tomuto-nakaza-rozsirila-sveta?itm_site=plus1&itm_template=hp&itm_area=hp&itm_modul=topbox&itm_image=0&itm_position=2

Niečo novšie ohľadom obetí by sa nenašlo ???
veronikasad
03.04.20,10:12
Vážení páni - Vy viete ktorí, nebudem Vás menovať... Prestaňte už konečne na seba reagovať, osočovať sa vulgarizmani, každý má právo vysloviť svoj názor, aj keď sa nezhoduje s tým Vašim.

"Sprivatizovali" ste si tému, ktorá nepatrí len Vám.
jar88
03.04.20,10:16
Načo to tu kade tade vytrubuješ, čo si to za chlapa? Ak by si bol pevný ako tvrdíš, povedal by si si to sám pre seba a nezaťažoval tým iných.

... a TY si v kerej onej doteraz bola ????? Alebo si si prišla len prdnúť ?
To tebe (ako žene) nevadí, že ten exot uráža ženy vo svojich príspevkoch...znevažuje ich názor ?
Ja ti síce poviem, čo si myslím o tebe ako o osobe (a bude to platiť aj naďalej)...ale názor akceptujem.
Všímaš si ten rozdiel ?


Klamať, klamať?...hrôza: https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/je-to-potvrdene-cina-neklamala-iba-pocte-obeti-kvoli-tomuto-nakaza-rozsirila-sveta?itm_site=plus1&itm_template=hp&itm_area=hp&itm_modul=topbox&itm_image=0&itm_position=2

Niečo novšie ohľadom obetí by sa nenašlo ???
To ako si prišiel k "NÁZORU", že si sem prišla Prdnúť?
jar88
03.04.20,10:22
Klamať, klamať?...hrôza: https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/je-to-potvrdene-cina-neklamala-iba-pocte-obeti-kvoli-tomuto-nakaza-rozsirila-sveta?itm_site=plus1&itm_template=hp&itm_area=hp&itm_modul=topbox&itm_image=0&itm_position=2
hmm.. zvláštne že na to zase prišli amíci :) trošku mi to pripomína to porekadlo: zlodej kričí chyťte zlodeja, asi len pánbožko vie, kto naozaj klame :o
A ako si prišiel na to, že na to prišli práve tí amíci?

Podľa britského denníka Daily Mail Čína zámerne poskytovala o obetiach neúplné informácie. Má to tvrdiť správa amerických tajných služieb určená pre Biely dom, uvádza agentúra Bloomberg. Americký prezident Donald Trump však tvrdí, že nevie či Čína klamala, no pripustil, že čísla, ktoré uvádza, nemusia byť presné.

Myslím, že časom aj toto vám príde akože prínosné.
Jedná sa o:
Boj o planétu a mysle ľudí 23.časť 2.4.2020 - novinky od hnutia odporu a síl svetla (úloha koronavírusu na planete).

https://www.youtube.com/watch?v=aeFVWrBbJ_4
Je to napísané v tom článku, v tom linku čo dala tweety :D
A kde si to v tom linku čítala.??
Prehliadla si, že "Podľa britského denníka...atd" je uvedené práve z toho linku?
bettylou
03.04.20,10:49
Napísali ste tu svorne už aspoň 30 strán sprostostí, ktorými neustále demonštrujete svoju vymletosť. Koľko krát nám to tu ešte budeš opakovať?
Už to všetci vieme. Naozaj všetci.

Toto je debata - v Kaviarni porady. Buď taký dobrý a odsadni si od nášho stola. Ozaj bude príjemnejšia atmosféra. :)
bettylou
03.04.20,10:54
Klamať, klamať?...hrôza: https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/je-to-potvrdene-cina-neklamala-iba-pocte-obeti-kvoli-tomuto-nakaza-rozsirila-sveta?itm_site=plus1&itm_template=hp&itm_area=hp&itm_modul=topbox&itm_image=0&itm_position=2
hmm.. zvláštne že na to zase prišli amíci :) trošku mi to pripomína to porekadlo: zlodej kričí chyťte zlodeja, asi len pánbožko vie, kto naozaj klame :o

Som postrehla nejaké info, že došli začiatkom týždňa nejaké hoaxy z poza vody na sk. Reku, amíci doma, asi sa nudia. :D:D
misoft
03.04.20,10:59
Čo ma potešilo?
Kafíčko v jednej ruke, cigaretľa v druhej ruke, rozvalený na balkáne v kresielku na slniečku....
Toto je teraz IN!
Jarka 1
03.04.20,11:06
Medzi poniektorými prispievajúcimi v téme je asi taký rozdieľ ako medzi Ficom a Matovičom. Čiže žiadny. Obaja takmer rovnakí xxxxx.

Je fakt udivujúce ako sme všetci múdri, všetci vieme, čo treba robiť, všetci vieme, aké chyby robí Matovič, Fico, všetci vieme, čo by bolo treba robiť, všetci vieme, že ten čo nezdieľa náš názor je ten najväčší .....

Ako dobre sa drísta, kibicuje a kritizuje všetko, všetkých doma z gauča. Nuda je fakt sviňa.
bettylou
03.04.20,11:24
Medzi poniektorými prispievajúcimi v téme je asi taký rozdieľ ako medzi Ficom a Matovičom. Čiže žiadny. Obaja takmer rovnakí xxxxx.

Je fakt udivujúce ako sme všetci múdri, všetci vieme, čo treba robiť, všetci vieme, aké chyby robí Matovič, Fico, všetci vieme, čo by bolo treba robiť, všetci vieme, že ten čo nezdieľa náš názor je ten najväčší .....



Preesne taak!
Kukaj jak sa zľakli, hneď 5plusiek si dostala, aby u teba neboli náhodou najväčší oní.., :D


basom koňa, ktovie, čo sa deje vo svete teraz.. Nikde žiadne správy, len tá slávna globálna akcia . Aj z koša na špinavé prádlo na mňa vybehne. :D
bettylou
03.04.20,11:31
Klamať, klamať?...hrôza: https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/je-to-potvrdene-cina-neklamala-iba-pocte-obeti-kvoli-tomuto-nakaza-rozsirila-sveta?itm_site=plus1&itm_template=hp&itm_area=hp&itm_modul=topbox&itm_image=0&itm_position=2

No tak to si naozaj tí praví na nich papuľu otvorili. :---



cit.: Doktorka v rozhovore okrem iného spomenula, že sa nový koronavírus dokáže šíriť aj z človeka na človeka - s čím čínska vláda, ešte v tom čase, rozhodne nesúhlasila.
Čína má vo vláde atestovaných lekárov, že si dovolili nesúhlasiť so záverom lekárky? Žeby taká prosperujúca krajina mala vo vláde dementov? Nezastávam sa číňanov, ale táto info nevyzerá nejaká objektívna, skôr zase niečo, čo má vyvolať vlnu nenávisti voči Číne.

Ona aj jej 4kol zomreli... A pritom kopec ľudí má len ľahký až stredný priebeh, a oni hneď 5 naraz.... chcípáci. :D
misoft
03.04.20,11:39
Ale jedno je isté.... za všetko je zodpovedný Batman! :---:---:---
veronikasad
03.04.20,12:52
Vážení páni - Vy viete ktorí, nebudem Vás menovať... Prestaňte už konečne na seba reagovať, osočovať sa vulgarizmani, každý má právo vysloviť svoj názor, aj keď sa nezhoduje s tým Vašim.

"Sprivatizovali" ste si tému, ktorá nepatrí len Vám.

Vidíš, akí sú... kapitalisti, témy privatizujú... samce nespratné.. vidno, že je jar... prírode neporučíš.

A potešilo, či rozčúlilo?:--- ;) :D
už dlhšiu dobu rozčuluje
misoft
03.04.20,14:32
Moja 3/4 zapla telku - správy na Narkóze. TV šot z odoberania vzoriek v Jarovniciach. Všetko tam klapalo, vzorky odoberali vojenskí lekári a zdravotníci. A do toho tam zakrákala tá krava pridrbaná, kedysi nejaká oná - Klára Orgovánová - že je to prejav nátlaku, vojenskej sily a obmedzovania...
Je tá oná vôbec normálna?
veronikasad
03.04.20,14:35
Moja 3/4 zapla telku - správy na Narkóze. TV šot z odoberania vzoriek v Jarovniciach. Všetko tam klapalo, vzorky odoberali vojenskí lekári a zdravotníci. A do toho tam zakrákala tá krava pridrbaná, kedysi nejaká oná - Klára Orgovánová - že je to prejav nátlaku, vojenskej sily a obmedzovania...
Je tá oná vôbec normálna?
Na toto čo hovoríš ?

https://www.peticie.com/oficialne_zverejnenie_pravdy_o_koronaviruse_a_ukon enie_poruovania_naich_obianskych_prav?a=128845
Nandrolon
03.04.20,14:35
Čo ju tam jaký rodák neznásilnil? Možno by bola kľudnejšia a prišla by od radosti aj druhýkrát :-)))))))))))))))))))))))
misoft
03.04.20,14:38
Na toto čo hovoríš ?

https://www.peticie.com/oficialne_zverejnenie_pravdy_o_koronaviruse_a_ukon enie_poruovania_naich_obianskych_prav?a=128845
NAINFIKOVAŤ ICH - debilov. A zavrieť niekam do jaskyne - nech pocítia, čo je to mať ten vírus.
misoft
03.04.20,14:41
Čo ju tam jaký rodák neznásilnil? Možno by bola kľudnejšia a prišla by od radosti aj druhýkrát :-)))))))))))))))))))))))
Potrebuje sa zviditeľniť, pretože tej jej Rómsky inštitút akosi "nefunguje" - veď ani ako splnomocnenkyňa pri vláde toho veľa neurobila.
Nandrolon
03.04.20,14:54
Na toto čo hovoríš ?

https://www.peticie.com/oficialne_zverejnenie_pravdy_o_koronaviruse_a_ukon enie_poruovania_naich_obianskych_prav?a=128845
NAINFIKOVAŤ ICH - debilov. A zavrieť niekam do jaskyne - nech pocítia, čo je to mať ten vírus.
Ale niekto by z tej jaskyne vyšiel, čo potom s ním, zastreliť?
Žabinka
03.04.20,14:59
Moja 3/4 zapla telku - správy na Narkóze. TV šot z odoberania vzoriek v Jarovniciach. Všetko tam klapalo, vzorky odoberali vojenskí lekári a zdravotníci. A do toho tam zakrákala tá krava pridrbaná, kedysi nejaká oná - Klára Orgovánová - že je to prejav nátlaku, vojenskej sily a obmedzovania...
Je tá oná vôbec normálna?
Na toto čo hovoríš ?

https://www.peticie.com/oficialne_zverejnenie_pravdy_o_koronaviruse_a_ukon enie_poruovania_naich_obianskych_prav?a=128845
tak toto ma dostalo.. citujem: zo Slovenska MUDr. Igor Bukovský, PhD... to snáď mysleli ozaj?
sito
03.04.20,15:21
Bol som pozrieť banku. Aj som rozmýšľal, či v tom, či pod ním mám, tým rúško mám, môžem do nej vstúpiť? Vstúpil som, a čuduj sa, žiaden alarm. Alarm sa ozval vo mne po poskytnutých informáciach.

Hluchý účet 9,3 €. Ale ožil, vklad (8 x 1,5) + 40 +(10 x 3), konečný stav účtu, evidovaný bankou? 82, €. sedí to? :D
veronikasad
03.04.20,15:42
Bol som pozrieť banku. Aj som rozmýšľal, či v tom, či pod ním mám, tým rúško mám, môžem do nej vstúpiť? Vstúpil som, a čuduj sa, žiaden alarm. Alarm sa ozval vo mne po poskytnutých informáciach.

Hluchý účet 9,3 €. Ale ožil, vklad (8 x 1,5) + 40 +(10 x 3), konečný stav účtu, evidovaný bankou? 82, €. sedí to? :D
Máš pokazenú kalkulačku ? 12+40+30 = ???
buchač
03.04.20,15:59
tak toto ma dostalo.. citujem: zo Slovenska MUDr. Igor Bukovský, PhD... to snáď mysleli ozaj?
Ale hlavne, že poniektorí (nevravím, že ty) nedajú na Bukiho dopustiť.

Veď aj tie jeho videjká na YT sú vyslovene uverejnené hlavne z dôvodu financií.
Veď on už ani inak neordinuje, len cez net...ale šak klinická výživa v podstate žiadna veda.
...a ozaj...tie videá ? Nejak som nepostrehol, že by v komentároch odpovedal na nejaké otázky.
Ani nevravím, že v podstate zneužíva (ja to tak vidím) koroňu na svoje účely.
korela
03.04.20,16:03
Moja 3/4 zapla telku - správy na Narkóze. TV šot z odoberania vzoriek v Jarovniciach. Všetko tam klapalo, vzorky odoberali vojenskí lekári a zdravotníci. A do toho tam zakrákala tá krava pridrbaná, kedysi nejaká oná - Klára Orgovánová - že je to prejav nátlaku, vojenskej sily a obmedzovania...
Je tá oná vôbec normálna?
Na toto čo hovoríš ?

https://www.peticie.com/oficialne_zverejnenie_pravdy_o_koronaviruse_a_ukon enie_poruovania_naich_obianskych_prav?a=128845
tak toto ma dostalo.. citujem: zo Slovenska MUDr. Igor Bukovský, PhD... to snáď mysleli ozaj?

... zo Slovenska MUDr. Igor Bukovský, PhD. potvrdili, že predmetné opatrenia boli a sú prehnané, nekompetentné, kontraproduktívne, kontroverzné a sebazničujúce. Rovnako sa vyjadril aj Prof. MUDr. Vladimír Krčméry dňa 23.marca 2020. A sú aj ďalšie rovnaké vyjadrenia aj štátnych orgánov. O nepresnosti a chybovosti vládou získaných dát hovorí aj oficiálne vyjadrenie týchto dvoch celosvetovo uznávaných inštitúcií: Talianska štátna civilná ochrana a Spolkový štátny úrad Robert Koch inštitút v Berlíne zo dňa 20.marca 2020. O tejto skutočnosti poukazujú aj stanoviská od organizácie Nemecká sieť dôkaznej medicíny v Berlíne zo dňa 23. marca 2020 a najviac uznávaný vedecký časopis v oblasti lekárstva The New England Journal of Medice v USA zo dňa 26. marca 2020. Neprimeranosť a nesprávnosť tvrdenia vlády, že tu máme "pandémiu koronavírusu" potvrdzuje taktiež oficiálna stránka Európsky monitoring pre sledovanie zvýšenej úmrtnosti pre vyhlásenie verejných zdravotných opatrení na adrese www.euromomo.eu

(Ľudia, čo vedia, že "vedia", vyslovili svoj názor o nástupe epidémií na jar 2020 už pred dvomi rokmi. Detto Bill Gates v 2015 síce neurčil časový úsek, ale jav.)
korela
03.04.20,16:07
tak toto ma dostalo.. citujem: zo Slovenska MUDr. Igor Bukovský, PhD... to snáď mysleli ozaj?
Ale hlavne, že poniektorí (nevravím, že ty) nedajú na Bukiho dopustiť.

Veď aj tie jeho videjká na YT sú vyslovene uverejnené hlavne z dôvodu financií.
Veď on už ani inak neordinuje, len cez net...ale šak klinická výživa v podstate žiadna veda.
...a ozaj...tie videá ? Nejak som nepostrehol, že by v komentároch odpovedal na nejaké otázky.
Ani nevravím, že v podstate zneužíva (ja to tak vidím) koroňu na svoje účely.

Klinickú výživu by som nepodceňovala. Dávno sa vyjadrujem k tomu, že má každý môj obdiv, kto si dovolí pracovať v oblasti výživy a hlavne niečo konkrétne odporúčať svojmu klientovi.
sito
03.04.20,16:10
Bol som pozrieť banku. Aj som rozmýšľal, či v tom, či pod ním mám, tým rúško mám, môžem do nej vstúpiť? Vstúpil som, a čuduj sa, žiaden alarm. Alarm sa ozval vo mne po poskytnutých informáciach.

Hluchý účet 9,3 €. Ale ožil, vklad (8 x 1,5) + 40 +(10 x 3), konečný stav účtu, evidovaný bankou? 82, €. sedí to? :D
Máš pokazenú kalkulačku ? 12+40+30 = ???

Ešte stále používam prsty! Január, Február, Marec ... mam ich na rukách len desať, ale mesiacov v roku je dvanásť. V čom je pravda? V mojich rukách, či v čase, či číslach? Či len tak? No 12 + 40 + 30 = 82. A tých 9,30 €? Koho sú, komu patria? Banke, či Tebe, či klientovi?





:D
lujza.j
03.04.20,16:14
Ja ked mam na neho naladu...pozriem si jeho videjo....uz som sice davno nemala:) ono skor je to o tom,ze ludia su na neho alergićni...
Nandrolon
03.04.20,16:15
Bol som pozrieť banku. Aj som rozmýšľal, či v tom, či pod ním mám, tým rúško mám, môžem do nej vstúpiť? Vstúpil som, a čuduj sa, žiaden alarm. Alarm sa ozval vo mne po poskytnutých informáciach.

Hluchý účet 9,3 €. Ale ožil, vklad (8 x 1,5) + 40 +(10 x 3), konečný stav účtu, evidovaný bankou? 82, €. sedí to? :D
Máš pokazenú kalkulačku ? 12+40+30 = ???

Ešte stále používam prsty! Január, Február, Marec ... mam ich na rukách len desať, ale mesiacov v roku je dvanásť. V čom je pravda? V mojich rukách, či v čase, či číslach? Či len tak? No 12 + 40 + 30 = 82. A tých 9,30 €? Koho sú, komu patria? Banke, či Tebe, či klientovi?





:D
A čo prsty na nohách?
A čo keď niekto má aj "prostredník" /najdlhší prst/, malíček som nechcel už písať, má aj medzi nohami?? Napočítam iba tu na porade 3 ks. ???
Nandrolon
03.04.20,16:17
Ja ked mam na neho naladu...pozriem si jeho videjo....uz som sice davno nemala:) ono skor je to o tom,ze ludia su na neho alergićni...
On tam má cca 3 videa, ktoré som si dal záväzok pozrieť, ale majú cca 40 min. a na to nemám čas, aby som sa dozvedel to, čo už viem a ešte k tomu to tu 10 rokov späť hlásam...
misoft
03.04.20,16:20
Na toto čo hovoríš ?

https://www.peticie.com/oficialne_zverejnenie_pravdy_o_koronaviruse_a_ukon enie_poruovania_naich_obianskych_prav?a=128845
NAINFIKOVAŤ ICH - debilov. A zavrieť niekam do jaskyne - nech pocítia, čo je to mať ten vírus.
Ale niekto by z tej jaskyne vyšiel, čo potom s ním, zastreliť?
I to je jedno z riešení.... ale viem o lepšom.... poslať na Filipíny. Tam na to už majú aj prezidentské nariadenie.
korela
03.04.20,16:21
Gustáv Murín
6 h ·
INŠPIRÁTOROM nezmyselného black-out-u na Slovensku je vraj infektológ prof. Jarčuška. Splieta absurdity porovnávaním Slovenska a Wu-han-u, pričom si neuvedomuje, že Wu-han (hoci s viac obyvateľmi, než Slovensko) je len MALÁ časť Číny a tak ostatné časti tejto obrovskej krajiny mohli prevziať hospodárske povinnosti tej malej izolovanej časti. "Vypnutie" celého Slovenska sa s tým nedá porovnávať, ak má osoba mozog v hlave a ešte ho aj dokáže použiť. Možno má pád profesor pocit svojej "hviezdnej chvíle", ale evidentne si neuvedomuje dve veci: 1. ekonomické následky svojho teoretizovania (preto je trestuhodné, že v Krízovom štábe nesedia povinne aj národohospodári) + 2. že radí psychicky nevyrovnanému človeku. Následky môžu byť fatálne:
Ako premiér konštatoval, možný blackout znamená, že utlmené a spomalené Slovensko sa spomalí ešte viac, aby sa koronavírus nešíril.
buchač
03.04.20,16:22
Klinickú výživu by som nepodceňovala. Dávno sa vyjadrujem k tomu, že má každý môj obdiv, kto si dovolí pracovať v oblasti výživy a hlavne niečo konkrétne odporúčať svojmu klientovi.
Hm..lenže u teba je to niečo iné.
Ty hentú výživu nepodceňuješ, ty je preceňuješ...podriaďuješ v podstate všetko (aspoň tak mi to vychádza z príspevkov).

Ja nemám nič proti nej samotnej, skôr mi prekáža ten spôsob podávania informácií...fakt som na neho (jak Lui spomenula) alergický, čo nie som určite sám.

Moja dialekárka mi v začiatkoch povedala, že to prílišné sledovanie seba samého by mohlo viesť skôr ku zhoršeniu ako zlepšeniu stavu.
misoft
03.04.20,16:27
Ja ked mam na neho naladu...pozriem si jeho videjo....uz som sice davno nemala:) ono skor je to o tom,ze ludia su na neho alergićni...
Lui - nič v zlom.... pozeraj si ho, ale ten dochtorko je v podstate podsúvateľ názorov iných (tiež)dochtorov.
Nechcem znevažovať lekársky stav (dnes robia všetko možné i nemožné, aby toto vládli), ale ten dochtorko mení svoje vyjadrenia, rady, názory ako kabát. raz v (asi) Teleráne hlásal, že tuky sú zlé, že slanina nie je zdravá a o pár týždňov to už vyzdvihoval, ake je to prospešné.

Pre mňa je ten dochtorko ŠARLATÁN!
buchač
03.04.20,16:28
Gustáv Murín
6 h ·
INŠPIRÁTOROM nezmyselného black-out-u na Slovensku je vraj infektológ prof. Jarčuška. Splieta absurdity porovnávaním Slovenska a Wu-han-u, pričom si neuvedomuje, že Wu-han (hoci s viac obyvateľmi, než Slovensko) je len MALÁ časť Číny a tak ostatné časti tejto obrovskej krajiny mohli prevziať hospodárske povinnosti tej malej izolovanej časti. "Vypnutie" celého Slovenska sa s tým nedá porovnávať, ak má osoba mozog v hlave a ešte ho aj dokáže použiť. Možno má pád profesor pocit svojej "hviezdnej chvíle", ale evidentne si neuvedomuje dve veci: 1. ekonomické následky svojho teoretizovania (preto je trestuhodné, že v Krízovom štábe nesedia povinne aj národohospodári) + 2. že radí psychicky nevyrovnanému človeku. Následky môžu byť fatálne:
Ako premiér konštatoval, možný blackout znamená, že utlmené a spomalené Slovensko sa spomalí ešte viac, aby sa koronavírus nešíril.
Murín zavádza...

Za príklad dáva Matovič čínsku provinciu Wu-chan, ktorá "blackout" urobila a šírenie vírusu, zdá sa, zastavila. O podobné vypnutie krajiny sa podľa šéfa Slovenskej spoločnosti infektológov Pavla Jarčušku snaží aj maďarský premiér Viktor Orbán. "Len to tak nenazýva," hovorí Jarčuška.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22373921/ako-si-premier-igor-matovic-predstavuje-blackout.html
korela
03.04.20,16:35
Klinickú výživu by som nepodceňovala. Dávno sa vyjadrujem k tomu, že má každý môj obdiv, kto si dovolí pracovať v oblasti výživy a hlavne niečo konkrétne odporúčať svojmu klientovi.
Hm..lenže u teba je to niečo iné.
Ty hentú výživu nepodceňuješ, ty je preceňuješ...podriaďuješ v podstate všetko (aspoň tak mi to vychádza z príspevkov).

Ja nemám nič proti nej samotnej, skôr mi prekáža ten spôsob podávania informácií...fakt som na neho (jak Lui spomenula) alergický, čo nie som určite sám.

Moja dialekárka mi v začiatkoch povedala, že to prílišné sledovanie seba samého by mohlo viesť skôr ku zhoršeniu ako zlepšeniu stavu.
Nevieš, nerieš ma.
Že tu prispievam do témy o potravinách? Ide skôr o takú malú "osvetu" z mojej strany, podporenie záujmu o informácie o potravinách, ktoré konzumujeme, lebo ...
Keby to bolo ako píšeš, bola by som iba rada. To mi ver.
korela
03.04.20,16:37
Kvôli podozreniu z trestného činu šírenia poplašnej správy sa rozhodol podať na premiéra Igora Matoviča trestné oznámenie spisovateľ Gustáv Murín.

https://plus7dni.pluska.sk/domov/trestne-oznamenie-premiera-podla-znameho-spisovatela-siril-poplasnu-spravu
misoft
03.04.20,16:40
Murín zavádza...

Za príklad dáva Matovič čínsku provinciu Wu-chan, ktorá "blackout" urobila a šírenie vírusu, zdá sa, zastavila. O podobné vypnutie krajiny sa podľa šéfa Slovenskej spoločnosti infektológov Pavla Jarčušku snaží aj maďarský premiér Viktor Orbán. "Len to tak nenazýva," hovorí Jarčuška.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22373921/ako-si-premier-igor-matovic-predstavuje-blackout.html
Hmmmm.... Murín - tiež "odborník", Matelko - hmmm.... asi ani tých 100 dní sa neuskutoční.....
korela
03.04.20,16:45
Nandrolon
03.04.20,16:48
Kurnik šopa, ten Murín má aj svoju značku borovičky? Lebo by mohol vyliečiť aspoň maličkú časť Slovenska od abstinencie!
:-)))))))
korela
03.04.20,17:02
Gustáv Murín
6 h ·
PREČÍTAL som si (autorom je Ľ. Blaha), dávam na úvahu:

10 poznámočiek :-)

1. Matovič včera v tichosti absolvoval svoj prvý európsky summit. Keďže chlap vie po anglicky asi ako Čaputová, predpokladajme, že čušal ako voš pod chrastou, predstieral, že má mozog a tíško žmolil svoju tabuľku "Slovensko je mafiánsky štát".

2. Nevybavil nič, pretože ho nikto neberie vážne. V živote nebol na fórach v zahraničí, nemá žiadne kontakty, nevie reč, nemá žiaden rešpekt a netuší nič o Európskej únii. Borat by to zvládol zhruba podobne ako Igor. Výsledok - nula.

3. Ale žiaden strach. Čaputová predsa telefonovala s nemeckým .....

6. Nezaháľa ani Európsky parlament. Pred pár dňami zásadne prehovoril do dejín koronavírusu. Bol predložený návrh na vytvorenie Európskeho dňa optimizmu. Ľudia sú z krízy nejakí skleslí, tak si urobíme veselý deň. To vyrieši naše problémy. Nežartujem - toto fakt predložili.

9. Premiér celé dni trávi na zdĺhavých a nekonečných tlačovkách, namiesto toho, aby niečo urobil pre národ. Médiám sľúbil 10 mega, aby im zavrel ústa a teraz ho ofukujú. Celé je to len jedna nechutná šou a obeťou bude celé Slovensko.

10. Odkaz celej krízy je jediný: Matovič je uplakané rozmaznané decko a zrejme aj zlodej. Európska únia zlyhala. Západ sa na nás vykašľal. Amerika kolabuje. A pomáha nám Čína, Rusko a ďalšie národy, ktoré liberáli hnusne opľúvali, vrátane Kuby.
korela
03.04.20,17:09
Ja ked mam na neho naladu...pozriem si jeho videjo....uz som sice davno nemala:) ono skor je to o tom,ze ludia su na neho alergićni...
On tam má cca 3 videa, ktoré som si dal záväzok pozrieť, ale majú cca 40 min. a na to nemám čas, aby som sa dozvedel to, čo už viem a ešte k tomu to tu 10 rokov späť hlásam...
Takmer každé video iba počúvam.
sito
03.04.20,17:09
Bol som pozrieť banku. Aj som rozmýšľal, či v tom, či pod ním mám, tým rúško mám, môžem do nej vstúpiť? Vstúpil som, a čuduj sa, žiaden alarm. Alarm sa ozval vo mne po poskytnutých informáciach.

Hluchý účet 9,3 €. Ale ožil, vklad (8 x 1,5) + 40 +(10 x 3), konečný stav účtu, evidovaný bankou? 82, €. sedí to? :D
Máš pokazenú kalkulačku ? 12+40+30 = ???

Ešte stále používam prsty! Január, Február, Marec ... mam ich na rukách len desať, ale mesiacov v roku je dvanásť. V čom je pravda? V mojich rukách, či v čase, či číslach? Či len tak? No 12 + 40 + 30 = 82. A tých 9,30 €? Koho sú, komu patria? Banke, či Tebe, či klientovi?





:D
A čo prsty na nohách?
A čo keď niekto má aj "prostredník" /najdlhší prst/, malíček som nechcel už písať, má aj medzi nohami?? Napočítam iba tu na porade 3 ks. ???

No vieš ty čo? Nejdem hľadať, Ale toj to bolo v telke. Murena uhryzla potápačovi palec na ruke. No odborníci mu ho nahradili prostredníkom z nohy. No, ale ten až tak na nohe nevytŕča ako na ruke, že?





Vrana k vrane sadá! Ale, čo má, majú medzi nohami keď sadajú? Konár, halúzku, stebielko, slámku? Niekedy je to to posledné, že? :D:D:D Príroda? Nie len komár a slon sú, ale sú, sú tu a každý so svojím ... A človek, pozerá, bohuje, bohom by chcel byť, len ... komár somár ...

A len traja? To podľa svojich guli poznáš tu, či ,kryštáľovú guľu máš, či guľu potrebuješ, do čela? :D:D:D
Jarka 1
03.04.20,17:15
Žabinka
03.04.20,17:19
Moja 3/4 zapla telku - správy na Narkóze. TV šot z odoberania vzoriek v Jarovniciach. Všetko tam klapalo, vzorky odoberali vojenskí lekári a zdravotníci. A do toho tam zakrákala tá krava pridrbaná, kedysi nejaká oná - Klára Orgovánová - že je to prejav nátlaku, vojenskej sily a obmedzovania...
Je tá oná vôbec normálna?
Na toto čo hovoríš ?

https://www.peticie.com/oficialne_zverejnenie_pravdy_o_koronaviruse_a_ukon enie_poruovania_naich_obianskych_prav?a=128845
tak toto ma dostalo.. citujem: zo Slovenska MUDr. Igor Bukovský, PhD... to snáď mysleli ozaj?

... zo Slovenska MUDr. Igor Bukovský, PhD. potvrdili, že predmetné opatrenia boli a sú prehnané, nekompetentné, kontraproduktívne, kontroverzné a sebazničujúce. Rovnako sa vyjadril aj Prof. MUDr. Vladimír Krčméry dňa 23.marca 2020. A sú aj ďalšie rovnaké vyjadrenia aj štátnych orgánov. O nepresnosti a chybovosti vládou získaných dát hovorí aj oficiálne vyjadrenie týchto dvoch celosvetovo uznávaných inštitúcií: Talianska štátna civilná ochrana a Spolkový štátny úrad Robert Koch inštitút v Berlíne zo dňa 20.marca 2020. O tejto skutočnosti poukazujú aj stanoviská od organizácie Nemecká sieť dôkaznej medicíny v Berlíne zo dňa 23. marca 2020 a najviac uznávaný vedecký časopis v oblasti lekárstva The New England Journal of Medice v USA zo dňa 26. marca 2020. Neprimeranosť a nesprávnosť tvrdenia vlády, že tu máme "pandémiu koronavírusu" potvrdzuje taktiež oficiálna stránka Európsky monitoring pre sledovanie zvýšenej úmrtnosti pre vyhlásenie verejných zdravotných opatrení na adrese www.euromomo.eu

(Ľudia, čo vedia, že "vedia", vyslovili svoj názor o nástupe epidémií na jar 2020 už pred dvomi rokmi. Detto Bill Gates v 2015 síce neurčil časový úsek, ale jav.)
tvrdenia MUDr. Igora Bukovského, PhD., je možné brať do úvahy jedine ak pojednávajú o dákych zisteniach napr. US výskumov vo výžive, tým sa rád oháňa, aj keď si obvykle protirečí.. ale že by sa mal vyjadrovať o opatreniach v súvislosti s akýmkoľvek vírusom, nie to koronavírusom, o ktorom ani odborníci v danej oblasti nemajú celkom jasno, tak to je pre mňa riadne silná káva..obzvlášť že sú prehnané, nekompetentné, kontraproduktívne, kontroverzné a sebazničujúce..:eek: to na základe čoho je možné tvrdiť?
Terezia13
03.04.20,18:17
korela
03.04.20,18:23
vicktor
03.04.20,19:09
Výskyt v BA podľa obvodov.

https://www.ta3.com/clanok/1179992/ako-zamorena-je-bratislava-najviac-nakazenych-ma-ruzinov.html*
"Ľutujeme, nič tu nie je.
Odporúčame vrátiť sa späť"
korela
03.04.20,20:06
Výskyt v BA podľa obvodov.

https://www.ta3.com/clanok/1179992/ako-zamorena-je-bratislava-najviac-nakazenych-ma-ruzinov.html*
"Ľutujeme, nič tu nie je.
Odporúčame vrátiť sa späť"

Slovensko
Ako zamorená je Bratislava? Najviac nakazených má Ružinov

Najviac pozitívne testovaných Bratislavčanov na koronavírus je z Ružinova, nasleduje Petržalka. Vyplýva to z údajov Úradu verejného zdravotníctva.

K 1. aprílu bolo pozitívne testovaných 33 pacientov z mestskej časti Ružinov, 21 ich bolo z bratislavskej Petržalky. Nasleduje Karlova Ves s desiatimi pozitívne testovanými, Staré Mesto a Podunajské Biskupice s deviatimi, Nové Mesto so siedmimi a Devínska Nová Ves so šiestimi pozitívne testovanými. Ostatné mestské časti majú zatiaľ menej ako päť pozitívne testovaných, pri troch pacientoch nie je určená mestská časť. V utorok pribudlo na Slovensku 37 prípadov ochorenia COVID-19, takmer polovica z nich bola potvrdená v hlavnom meste. Celkový počet pacientov s pozitívnym výsledkom na Slovensku bol k 1. aprílu 400.
https://www.ta3.com/clanok/1179992/ako-zamorena-je-bratislava-najviac-nakazenych-ma-ruzinov.html
misoft
04.04.20,06:39
Slovensko
Ako zamorená je Bratislava? Najviac nakazených má Ružinov

Najviac pozitívne testovaných Bratislavčanov na koronavírus je z Ružinova, nasleduje Petržalka. Vyplýva to z údajov Úradu verejného zdravotníctva.

..............]
Ale veď to je logické! Nemajú tú správnu kolektívnu imunitu :D.
Čo zmôžu Furmint, Chardonnay, Müller-Thurgau, Rízling oproti slivke, čerešni, hruške, marhuli.... šak ani grády to nemá.
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif[
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12039.gif
bjuty smis
04.04.20,06:42
korela, ked už sem kopírujes tie somariny, tak teda povedz ako nám pomáha čína a rusko...

a ako zlýhala eú......
jar88
04.04.20,07:39



korela, ked už sem kopírujes tie somariny, tak teda povedz ako nám pomáha čína a rusko... a ako zlýhala eú...... Ty to ešte stále nevieš? Ako nám pomáha čína? Nesmierne. A ako rusko? No však ako inak ako nesmierne. A ako zlyhala eú? Nesmierne.:)

jar88
04.04.20,07:42
korela, ked už sem kopírujes tie somariny, tak teda povedz ako nám pomáha čína a rusko... a ako zlýhala eú...... Ty to ešte stále nevieš?
Ako nám pomáha čína? Nesmierne.
A ako rusko? No však ako inak ako nesmierne.

A ako zlyhala eú? Nesmierne.:)
bjuty smis
04.04.20,07:49
ak vraví môj kámoš madar laco :
ja viem
ty vieš
oni vejú...
bodliak
04.04.20,07:52
ak vraví môj kámoš madar laco :
ja viem
ty vieš
oni vejú...
Na futbale: Vedieme a vedieť budeme.
bjuty smis
04.04.20,07:58
spolužiak imro z mostovej :
pre mňa- za teba....
misoft
04.04.20,08:39
Moja 3/4 zapla telku - správy na Narkóze. TV šot z odoberania vzoriek v Jarovniciach. Všetko tam klapalo, vzorky odoberali vojenskí lekári a zdravotníci. A do toho tam zakrákala tá krava pridrbaná, kedysi nejaká oná - Klára Orgovánová - že je to prejav nátlaku, vojenskej sily a obmedzovania...
Je tá oná vôbec normálna?
Tu je dôkaz, ako tá Klára komentuje odoberanie vzoriek v Jarovniciach
https://videoarchiv.markiza.sk/video/televizne-noviny/epizoda/28138-televizne-noviny
Dajte si (ak náhodou nenačíta konkrétny príspevok - "Testovanie v osade" a od 01:43 si ju vypočujte.

Tú Orgovánovú by som hnal na zodpovednosť, pretože zľahčuje krízový stav, pričom sama vie, akí sú naši "spoluobčania" disciplinovaní (skôr nedisciplinovaní).
vicktor
04.04.20,08:54
Já ím
ty íš
on, ona, ono í
my íme
vy íte
oni, ony jedzá

Laco by mozno povedal: oni, ony ijú
bettylou
04.04.20,11:28
Tak toto sa autorovi podarilo: Ako keby Cézarove hry začínali.
To je štýl. ..- ktovie, čo má za lubom taký eurokomisár., keď toto povie. :eek:

https://planetajednoduchost.sk/pandemia-nevadi-vypustte-migrantov-zo-zachytnych-centier-vyhlasila-eurokomisarka/?fbclid=IwAR3HiTvD63NMyNtTp3kFHMtfojD2fukaehqm39r7 JKsxx4ifWj56iAzvW8Y
marjankaj
04.04.20,12:26
Igor pred voľbami sľuboval, že pozatvára zlodejov.
No nikoho nenapadlo, že tým myslí všetkých občanov.
bettylou
04.04.20,13:00
Moja 3/4 zapla telku - správy na Narkóze. TV šot z odoberania vzoriek v Jarovniciach. Všetko tam klapalo, vzorky odoberali vojenskí lekári a zdravotníci. A do toho tam zakrákala tá krava pridrbaná, kedysi nejaká oná - Klára Orgovánová - že je to prejav nátlaku, vojenskej sily a obmedzovania...
Je tá oná vôbec normálna?

Pripečená. :D
misoft
04.04.20,13:02
Tak toto sa autorovi podarilo: Ako keby Cézarove hry začínali.
To je štýl. ..- ktovie, čo má za lubom taký eurokomisár., keď toto povie. :eek:

https://planetajednoduchost.sk/pandemia-nevadi-vypustte-migrantov-zo-zachytnych-centier-vyhlasila-eurokomisarka/?fbclid=IwAR3HiTvD63NMyNtTp3kFHMtfojD2fukaehqm39r7 JKsxx4ifWj56iAzvW8Y

Myslím, že platiť každý mesiac NATO je paráda. V krajinách diktátu sa nastoli demokracia členovia si podelia, čo je: korisť pre amíkov a zbedačená horda divochov bez zábran ostatným členom paktu, ako cézarove levy gladiátorovi.Tomu sa vraví výhra. Hlavne keď sa čaká tá veľká premena celej spoločnosti čo NWO už ohlasuje od začiatku tisícročia. Hneď mám chuť plánovať, že si nájdem čo najskôr nejakú prácu, len čo covid povolí, aby boli peniažky pre nato, a ktorá je pre nich len zdrap papiera a pre fond eu, aby mohli ponúkať jazykové kurzy a full servis svojim novým hosťom. Kým talianov osrali ako mucha tanier. A ako som počula ani na nás štát nezabudne a bude venovať plnú pozornosť našej súkromnej konverzácii. No lepšie by som svoje zarobené prachy neinvestovala ani u žida.
Vieš, čo je na tom "zaujímavé"?
Že to dal konšpiračný plátok, to ma ani neudivuje, ale to, že o tomto návrhu podávajú KLAMLIVÉ informácie - to je sila. V tom ich dokumente/článku spomínajú eurokomisárku Dunju Mijatovičovu. Ale v pôvodnom dokumente sa žiadne meno nespomína!
Teda zase niekom niečo "dali" do huby.
Pôvodny dokument https://www.coe.int/en/web/commissioner/-/commissioner-calls-for-release-of-immigration-detainees-while-covid-19-crisis-continues
Je tam "commissioner" - čo môže byť komisár, ale i komisárka.

Urob si predstavu sama.
Je 51. mieste v zozname konšpiračných webov (hodnotenie 9.1 - čo je dosť vysoká hodnota nebezpečnosti)
Kvaka
04.04.20,13:45
Toto je pravá stránka https://www.consilium.europa.eu/sk/
buchač
04.04.20,13:48
Toto je pravá stránka https://www.consilium.europa.eu/sk/
Si chcela skôr povedať, že originálna...lebo rozhodne nie je "pravá"...
bettylou
04.04.20,13:48
Vážení páni - Vy viete ktorí, nebudem Vás menovať... Prestaňte už konečne na seba reagovať, osočovať sa vulgarizmani, každý má právo vysloviť svoj názor, aj keď sa nezhoduje s tým Vašim.

"Sprivatizovali" ste si tému, ktorá nepatrí len Vám.

Vidíš, akí sú... kapitalisti, témy privatizujú... samce nespratné.. vidno, že je jar... prírode neporučíš.

A potešilo, či rozčúlilo?:--- ;) :D
už dlhšiu dobu rozčuluje

Mne zas už tretí, či 4 deň v pravom dolnom rohu, vybieha okno. a tupo oznamuje, že" to ma bude zaujímať" ponúka bulvárne debiliny klon napisu v školskych učebniciach ... Normalne jak prijebani su toti itečkari . Živo vidim jak šedzi za kompom a dziga tam tote data, žeby hnet po zapnuci še človek zauimal o debiliny jak nesvojpravny a pôvodný tvorca W10 potreboval zo svojho aj tak už dosť pofiderného aľe aspoň jakš takš funkčneho modelu OS. robic vešak na hnoj .. To jak keby servirka do torty kus hovna s nápisom "mňam"pľaskne., a čeka sprepitne. Starí páni by sa v hrobe obracali. A ja som myslela, že takýto slovník mám spojený len s konzumáciou alkoholu.. Ale kukám, že ani nie. Lebo nepijem.
buchač
04.04.20,13:55
Mne zas už tretí, či 4 deň v pravom dolnom rohu, vybieha okno. a tupo oznamuje, že
Nainštaluj si, odchytí tie onačiny...
https://adguard.com/sk/welcome.html
bettylou
04.04.20,14:48
Že to dal konšpiračný plátok, to ma ani neudivuje, ale to, že o tomto návrhu podávajú KLAMLIVÉ informácie - to je sila. V tom ich dokumente/článku spomínajú eurokomisárku Dunju Mijatovičovu. Ale v pôvodnom dokumente sa žiadne meno nespomína!
Teda zase niekom niečo "dali" do huby.
Pôvodny dokument https://www.coe.int/en/web/commissioner/-/commissioner-calls-for-release-of-immigration-detainees-while-covid-19-crisis-continues
Je tam "commissioner" - čo môže byť komisár, ale i komisárka.

Urob si predstavu sama.
Je 51. mieste v zozname konšpiračných webov (hodnotenie 9.1 - čo je dosť vysoká hodnota nebezpečnosti)[/QUOTE]

Ja už si predstavujem, že to celé je konšpirácia a žiadne gladiátorské hry nebudú. A že nič také neexistuje ajj tie levyy zavreté v ohradee saa vypariliii a v auguste paráám na Lesbos, lebo tam sú vždy najsamperfektnejsšie párty so super ľuďmi z zo západu aj z našej strany a bohovská musikáá a paráda do rána pod holým nebom. A žrádloo. ... Tak pri tejto predstave minutia peňazí začínam mať konkrétnejšiu predstavu o robote. Uff. Dobre, že ten článok bol konšpirácia. A celá migrácia len zlý sen. Niekto by mal zaplatiť tým Grékom odškodné.
Nandrolon
04.04.20,15:06
Potešil jeden český status:
"Už si připadám jako cigán... Mužu jezdit v autě bez technický, stát mi platí za to, abych zustal doma, děti nemusí chodit do školy a lidi na ulici se mi vyhýbají na 2 metry... Tak dobrý ráno všem, more!"
bettylou
04.04.20,16:20
Mne zas už tretí, či 4 deň v pravom dolnom rohu, vybieha okno. a tupo oznamuje, že
Nainštaluj si, odchytí tie onačiny...
https://adguard.com/sk/welcome.html

Dekuji ti krásná vílo.
buchač
05.04.20,08:23
Čo myslíte, je tento človek normálny ???
marjankaj
05.04.20,08:38
Čo myslíte, je tento človek normálny ???
No máš vytrvalého fanúšika.:---
buchač
05.04.20,08:46
Môže byť, že sa ten adblok bije s esetom? sa zoslimačil komp
Nemal by...mne nerobí problém.
Ale zreštartuj mašinu, za to nič nedáš.
bettylou
05.04.20,08:55
skušala som nič, možno sieť
buchač
05.04.20,10:21
Čo myslíte, je tento človek normálny ???
No máš vytrvalého fanúšika.:---

Dlabať na takého fanúšika. On nie je normálny. Realizuje sa v takých témach (dokonca 7x v jednej), ktorým absolútne nerozumie.
https://www.porada.sk/t182702-glukomer.html#post1923664

Ak by som bol na hulváta, tak by som aj poprial niečo vhodné v témach, v ktorých sa realizoval.

Ale stále zastávam názor, že najväčšiu chybu urobil majiteľ stránky ...zachoval sa ako správny dirigent - doyebabral si ju sám, pekne na doby.
jar88
05.04.20,10:24
Čo myslíte, je tento človek normálny ???
A ty sa tomu čuduješ?

Čo iné očakávaš pri svojom konaní, ako napríklad TU

Paki1 položil tu na Porade otázku.
---------------------------------------------
Neviete o nejakom skladatelovi hudby z Trnavského kraja
03.04.20 02:30
Ľudia zháňam niekoho kto by vedel zložiť pieseň pre moju jedinú sestru ktorá skončila v deckom domove a pre skákali sme si toho veľa v živote ďakujem za odpoved
------------------------------------------------
buchač (03.04.20 06:12) Oslov Matoviča...ten je z Trnafy.
Ten teraz také veci skladá...hotový skladateľ.

====================================
Pritom ten človek tu bol len jeden jediný deň. Čo tým asi sleduješ?
misoft
05.04.20,10:29
Môže byť, že sa ten adblok bije s esetom? sa zoslimačil komp
Adblock len blokuje v prehliadači, aby sa neotvárali/ nenačítavali tie otravné stránky a reklamy - sú často uvedené v blocklistoch. Zablokuje URL adresu. Nemá žiadny vplyv na Eset. A ESET zase len kontroluje prichádzajúcu komunikáciu - teda, keď sa stránka načítava, alebo sa niečo sosá.
Ale nevieme, čo máš v mašine. Sedmičky, osmičky, desiatky? Ak by si mala desiatky - tak aj ten ESET by tam bol zbytočný - v desiatkach je Defender.
jar88
05.04.20,10:36
Čo myslíte, je tento človek normálny ???
No máš vytrvalého fanúšika.:---

Dlabať na takého fanúšika. On nie je normálny. Realizuje sa v takých témach (dokonca 7x v jednej), ktorým absolútne nerozumie.
https://www.porada.sk/t182702-glukomer.html#post1923664

Ak by som bol na hulváta, tak by som aj poprial niečo vhodné v témach, v ktorých sa realizoval.

Ale stále zastávam názor, že najväčšiu chybu urobil majiteľ stránky ...zachoval sa ako správny dirigent - doyebabral si ju sám, pekne na doby.
Ano majiteľ stránky naozaj robí chybu.
Chyba spočíva v tom, že ťa ešte nevykopal z Porady.
------------------------------------------------------------------------
Čím má porada viac členov a tým pádom väčšiu návštevnosť, tým viac má za reklamu.

Ty si mu doteraz odohnal najmenej 250 nových členov a najmenej 5000 videní za deň.
To sú straty 200 až 300€ dene.
Môžeš si zrátať o koľko si ho už pripravil.
(A to nespomínam, čo už dokázala celá tvoja úderka.)
bettylou
05.04.20,10:46
defender mam vypnuty. som pozerala kedy spomaľuje - ta teraz sa podrž, nigda to nerobilo - keď dávam smajly na fbčku. :confused: furt tam trochu spomalilpar sek kým načítal, ale teraz normálne cez minutu
jar88
05.04.20,10:57
Čo myslíte, je tento človek normálny ???
No máš vytrvalého fanúšika.:---

Dlabať na takého fanúšika. On nie je normálny. Realizuje sa v takých témach (dokonca 7x v jednej), ktorým absolútne nerozumie.
https://www.porada.sk/t182702-glukomer.html#post1923664

Ak by som bol na hulváta, tak by som aj poprial niečo vhodné v témach, v ktorých sa realizoval.

Ale stále zastávam názor, že najväčšiu chybu urobil majiteľ stránky ...zachoval sa ako správny dirigent - doyebabral si ju sám, pekne na doby.
Bez komentára.


zbaliť
marjankaj (02.04.20 20:26) a v zemi je koľko?
cocker.ba (02.04.20 20:32) tazka otazka...maju uniest 40" kontajner.
buchač (02.04.20 20:36) 40" kontajner.
============
...a to je aký ?
besttracker (02.04.20 21:07) 40' stopové prepravné kontajnery sa využívajú hlavne v námornej doprave, meraju na dlzku +- 12m,a vazi okolo 4,5t jeden........
marjankaj (02.04.20 21:08) no predsa 40*2,54 cm=101,6 cm. Otázka je či plný alebo prázdny
marjankaj (02.04.20 21:12) No ten kontajner akosi narástol zo 40 cólov na 40 stôp. A chce to dať na 50 cm jäkl.
bodliak (03.04.20 13:47) To je nad tvoju predstavivosť, tak nechápem, načo sa tu angažuješ.
misoft (03.04.20 13:52) 40´lodný kontajner na 100x100x3mm jakl? Ani náhodou! Pokiaľ ako podpora - tak to musí podklad uniesť - a tam 10x10 (hrúbku nevieme) betón nebude stačiť - najmä ak počítašv 4 podpery. Hmotnosť by sa musela rozložiť rovnomerne - teda min. 6 podpier - najlepšie 8.
Pokiaľ ako rám, podklad na uloženie kontajnera - v žiadnom prípade (a ani s betónom) - tam už skôr I profil počínajúc od IPE 180 vyššie.
http://www.staticstools.eu/sk
besttracker (02.04.20 21:12) odporucam stiahni si nejaky free soft,a vypocitaj si to sam/sama :-) staci si to dat do googla
buchač (02.04.20 22:01) besttracker (Dnes 22:07) meraju na dlzku +- 12m,a vazi okolo 4,5t jeden........
---------------------
jaklovy profil 100x100x3 mm
==============
...jakel 3ka ??? Ta fasa...toto by som použil ešte tak na IBC kontajner...a preto som sa aj pýtal na špecifikáciu. Sprvoti som myslel, že sa jedná o niečo také.
Ale lodný kontajner ??? Tam by som uvažoval o plnom profile, povedzme tvaru " Ičko"...a možno rovno aj konštrukciu z koľajníc, položenú na pätkách. Betón určite nie.
marjankaj (02.04.20 22:35) besttracker o tom vie prd. Pýtal sa cocker.ba
marjankaj (02.04.20 22:37) Ale že by dal obrázok, to ho nenapadne.
cocker.ba (03.04.20 07:20) dik za ozaj odbornu odpoved. taky mudry viem byt aj ja, akurat ze ani po hodine hladania som nenasiel ziadnu vyhovujucu kalkulacku, kde by bolo treba zadat len rozmery jakla a ona by vsetko vyratala...
buchač (03.04.20 08:33) Hodina ?
Ani minúúúta...samozrejme, že je nutné pokračovať aj ďalej.
Aj by som ti vypočítal, ale sa mi nechce...mám svojej roboty dosť.
https://www.google.com/search?q=nosn...9QEwA3oECAoQBQ
marjankaj (03.04.20 09:24) No z toho zadania to nevypočítaš ani keď sa poserieš
bodliak (03.04.20 13:35) ... no ty určite.
bodliak (03.04.20 11:24) Tak, tlčhuby sa už realizovali, poďme k veci:

Bavme sa o betónovej verzii.

Rozoberme si pár faktov.
- podopieraš kontajner, takže to bude mať 4 nohy.
- výška 50 cm, len to zdvihneš nad zem. Sily v ostatných smeroch budú minimálne, pokiaľ do toho napr. nenacúva avia...

Rátajme bežný betón, ktorý pri troche zodpovednosti budeš mať, a vyvaruješ sa základných chýb - statická únosnosť 20 MPa.
To znamená pri 10x10 cm, cca 20 ton na jednu nohu. Myslím, že to ti bude bohate stačiť.
Z toho vyplýva jedno.
Podstatná nebude noha z joklu vyliata betónom, ale jej podklad.
Bežná záhradná zemina, štrkové lôžko atď - to má len zlomok nosnosti, rádovo menej. Aké máš podložie ?
Ak nechceš, aby sa Ti noha pod kontajnerom zapichla do zeme, musíš váhu rozložiť na väčšiu a dostatočne pevnú plochu, ako je tých 10x10cm.
marjankaj (03.04.20 11:59) Ani matovič by lepšie neporadil.
1 tona= 1MPa. Miešaš jablká s dážďovkami.
buchač (03.04.20 12:03) Veru tak...rada ako od Blboviča...riadnu chujovinu zadrel konateľko.
vicktor (03.04.20 12:04) bodliak, zatial najlepsia odpoved, ale aj tak pridam doplnujucu otazku, hoci je urcena skor pre cockera:
Preco len 4 nohy v rohoch? Ved sa bavime ci tie nohy vobec unesu tarchu, tak na 12m dlzku sa mozu pridat dalsie podpery...?
buchač (03.04.20 12:08) vicktor...a teraz si prečítaj môj komentár zo včerajška...citujem :

" Tam by som uvažoval o plnom profile, povedzme tvaru " Ičko"...a možno rovno aj konštrukciu z koľajníc, položenú na pätkách. "
vicktor (03.04.20 12:13) Nie celkom som rozumel ci nohy chces spravit z I-ciek alebo I-ckom podopriet dno.
Vprvom pripade by nohy boli slabsie, v druhom by cela vaha aj tak bola iba na 4 nohach.
bodliak (03.04.20 13:27) Marjankaj, chudáčik môj nevzdelaný, tona tlačí na plochu 10x10 cm, aký tlak ?
marjankaj (03.04.20 13:51) https://sk.wikipedia.org/wiki/Pascal
https://sk.wikipedia.org/wiki/Tona
Keď nerozumieš stavebnej mechanike, tak aspoä si vygoogli. Ty vzdelanec.
marjankaj (03.04.20 13:54) a ešte si pletieš cól so stopou.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Palec_...C4%BA%C5%BEky)
marjankaj (03.04.20 13:56) O nadzemnej dĺžke alebo nadzemnej výške ani nehovorím.
Koľko semestrov stavebnej fakulty si vyštudoval?
buchač (03.04.20 13:57) ...a k tomu je to ešte aj chuj.
bodliak (03.04.20 13:59) marjankaj, a dokážeš tie linky aj použiť ? buchač, smrdíš.
buchač (03.04.20 14:03) Hm...ale keď sa osprchujem, tak budem voňať.

Lenže keď sa ty osprchuješ, tak tým chujom budeš aj naďalej...
bodliak (03.04.20 14:04) Smrdíš v každej debate. Osprchovanie nepomôže.
buchač (03.04.20 14:05) Chuj si stále...nepomôže nič.
marjankaj (03.04.20 15:32) No použiť by som mohol, ale neviem, či je profil z ocele alebo z hliníka. Ani neviem či ide o tlak alebo ohyb. Bez obrázka to by som sa musel spýtať veštice, ako to zadávateľ myslel.
bodliak (03.04.20 16:16) Čo uhýbaš, otázka bola: Závažie o hmotnosti jedna tona, plocha 10x10 cm. Aký tlak vytvorí ?
misoft
05.04.20,10:58
Hele - urob toto!
Stiahni si AdwCleaner - https://www.malwarebytes.com/adwcleaner/ - a MBAM - https://www.malwarebytes.com/premium/ (návod https://www.malwarebytes.com/mwb-download/thankyou/) - MBAM sa musí nainštalovať - prejdi do Safe Mode with Network (aby sa stiahli aktualizácie databázy- ak bude pýtať aktualizovať - povoľ) a spusti po sebe AdwCleaner (čo nájde vyhodiť a MBAM (čo nájde vyhodiť) - a poreštarte by prípadné svinstvo v PC už nemalo byť.
marjankaj
05.04.20,11:16
Bez komentára.

A čo keby si mu to vypočítal ty, namiesto pindania.
misoft
05.04.20,11:17
Očuj - "kašli na neho" (najlepšie by bolo nie virtuálne....)
jar88
05.04.20,12:12
Bez komentára.

A čo keby si mu to vypočítal ty, namiesto pindania.
On sa nepýtal na výpočet a naviac sa vás "trkvasov" nič nepýtal.
Pýtal sa ODBORNÍKOV (asi na statiku, nie odborníkov na TÁRANIE).
--------------------------------
zdravim, najde sa tu nejaky statik, aby vedel dat info, aku staticku nosnost ( kolme zatazenie) ma jaklovy profil 100x100x3 mm, pri nadzemnej dlzke 50cm?
1) prazdny jakel
2) jakel zaplneny betonom.
dik za odborne odpovede.
-----------------------------------

Dilinobuch ti dobre radil (total ignor), zjavne si ho mal poslúchnuť.
marjankaj
05.04.20,12:19
Bez komentára.

A čo keby si mu to vypočítal ty, namiesto pindania.
On sa nepýtal na výpočet a naviac sa vás "trkvasov" nič nepýtal.
Pýtal sa ODBORNÍKOV (asi na statiku, nie odborníkov na TÁRANIE).
--------------------------------
zdravim, najde sa tu nejaky statik, aby vedel dat info, aku staticku nosnost ( kolme zatazenie) ma jaklovy profil 100x100x3 mm, pri nadzemnej dlzke 50cm?
1) prazdny jakel
2) jakel zaplneny betonom.
dik za odborne odpovede.
-----------------------------------

Dilinobuch ti dobre radil (total ignor), zjavne si ho mal poslúchnuť.
Tak teda vyrátaj. A hlavne už netáraj.
jar88
05.04.20,12:31
Bez komentára.

A čo keby si mu to vypočítal ty, namiesto pindania.
On sa nepýtal na výpočet a naviac sa vás "trkvasov" nič nepýtal.
Pýtal sa ODBORNÍKOV (asi na statiku, nie odborníkov na TÁRANIE).
--------------------------------
zdravim, najde sa tu nejaky statik, aby vedel dat info, aku staticku nosnost ( kolme zatazenie) ma jaklovy profil 100x100x3 mm, pri nadzemnej dlzke 50cm?
1) prazdny jakel
2) jakel zaplneny betonom.
dik za odborne odpovede.
-----------------------------------

Dilinobuch ti dobre radil (total ignor), zjavne si ho mal poslúchnuť.
Tak teda vyrátaj. A hlavne už netáraj.
Ja to budem rátať, ty budeš odpisovať a následne vydávať za svoje.
To tak ešte, radše daj ignor.
jar88
05.04.20,13:41
Bez komentára.

A čo keby si mu to vypočítal ty, namiesto pindania.
Naozaj nechápem, načo to chceš počítať?
-----------------------------------------------------------
Bežne rozhladený jedinec vie, že v eú platí predpis o POVINNEJ certifikácii.
Zatial to nikto nezrušil a preto musí mať každý výrobca a aj predajca k tovaru, alebo materiálu certifikát.
Súčasťou certifikátu sú aj prílohy s parametrami ako sú napríklad pevnosť, rozmer, hmotnosť a podobne. Vrátane tolerancií od do, plus mínus a tak podobne.
----------------------------------------------------------------
Dúfam že už chápeš kam to smeruje.
----------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------
Mne išlo v tom prvotnom príspevku o poukázanie na vašu neustálu snahu každého len zhadzovať. Doslova bez príčiny.
Tak isto ste tu pred 10 - 12r. na mňa svorne vyskočili.
-------------------------------------------------------------
A nakoniec aby ste nezostali úplne bez informácie.
Výrobca jaklu deklaruje parametre, ktoré garantuje všetkým predajcom a spotrebiteľom.
marjankaj
05.04.20,13:59
Bez komentára.

A čo keby si mu to vypočítal ty, namiesto pindania.
On sa nepýtal na výpočet a naviac sa vás "trkvasov" nič nepýtal.
Pýtal sa ODBORNÍKOV (asi na statiku, nie odborníkov na TÁRANIE).
--------------------------------
zdravim, najde sa tu nejaky statik, aby vedel dat info, aku staticku nosnost ( kolme zatazenie) ma jaklovy profil 100x100x3 mm, pri nadzemnej dlzke 50cm?
1) prazdny jakel
2) jakel zaplneny betonom.
dik za odborne odpovede.
-----------------------------------

Dilinobuch ti dobre radil (total ignor), zjavne si ho mal poslúchnuť.
Tak teda vyrátaj. A hlavne už netáraj.
Ja to budem rátať, ty budeš odpisovať a následne vydávať za svoje.
To tak ešte, radše daj ignor.
Ja tie tvoje výpočty nepotrebujem. Moje kontajnery na jahody sa zaobídu bez tých jaklov. Ale cocker.ba by ti bol vďačný. Ja ti tvoje "hounou" neukradnem.
veronikasad
05.04.20,15:00
Na tejto stránke by mali byť zverejnené info k príspevkom pre zamestnávatela
www.pomahameludom.sk
Ked som na to klikla, chce to odomna heslo (neviem aké?) Treba sa niekde zaregistrovať ?
veronikasad
05.04.20,15:19
Na tejto stránke by mali byť zverejnené info k príspevkom pre zamestnávatela
www.pomahameludom.sk
Ked som na to klikla, chce to odomna heslo (neviem aké?) Treba sa niekde zaregistrovať ?
Dôraz kladiem na dátum a na pondelok - teda zajtra.


Žiadosti zamestnávateľov a SZČO o príspevok štátu začínajú od pondelka
Redakcia FinReport 5.4.20202 Podnikanie

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak predstavil v nedeľu priebeh žiadosti o príspevok pre zamestnávateľov a SZČO. V pondelok od 12.00 hod sa spustí pre tých, ktorí majú zatvorené prevádzky z dôvodu rozhodnutia Úradu verejného zdravotníctva. Podnikatelia, ktorým poklesli tržby, budú môcť o príspevok žiadať od stredy. Žiadosti budú dostupné na webových stránkach www.neprepustaj.sk a www.pomahameludom.sk.
https://finreport.sk/podnikanie/ziadosti-zamestnavatelov-a-szco-o-prispevok-statu-zacinaju-od-pondelka/
dátumy viem, ale pýtala som sa na tie udaje čo odomne pýta pri kliku na tu stránku.
misoft
05.04.20,15:30
Keď som zadal do vyhľadávania ujovi G, aby našiel niečo o pomahameludom.sk - našiel 0 odkazov na túto presnú web stránku. Ak sa zadá priamo - skočí to an administrátorske prihlásenie.
Zistil som IP adresu - a podľa nej toto
https://www.ip-adress.com/ip-address/ipv4/85.248.107.6 - provider SWAN a v košickom kraji (Hranovnica) a ďalšie zisťovanie
https://www.ip2location.com/demo/85.248.107.6

Takže asi sa nikde nezaregistruješ, pretože je vytvorená len doména a to je všetko. Webstránka ešte ani neexistuje, resp. nie je spustená.
Nandrolon
05.04.20,15:31
Čo myslíte, je tento človek normálny ???
Buchač, ja toto mám každý deň v cca 3 intervaloch.
1. v noci okolo 22:30
2. okolo 7:00
3. okolo 19:00
Ale ako sa spieva v tej pesničke, asi ťa ten korona pí*čus našel :-)))))))))))
Nandrolon
05.04.20,15:35
Ani nepotešilo, ani nezarmútilo.
Ale zaujímalo by ma ešte či by mi Branislav Gröhling dokázal ušiť topánky.
Zatiaľ sa ho nikto nevedel na to opýtať...
Tak čakám na odpoveď.
Novinári, kde ste?????????????????????????
Ak by to bol niekto zo smeru, tak ho priamo tými topánkami ukameňujete v priamom prenose!!!
Takto ste iba banda podnikavých chujov, ktorých spája Paneurópska univerzita, kde si človek kúpi titul bez toho, aby tam chodil.
veronikasad
05.04.20,15:37
Keď som zadal do vyhľadávania ujovi G, aby našiel niečo o pomahameludom.sk - našiel 0 odkazov na túto presnú web stránku. Ak sa zadá priamo - skočí to an administrátorske prihlásenie.
Zistil som IP adresu - a podľa nej toto
https://www.ip-adress.com/ip-address/ipv4/85.248.107.6 - provider SWAN a v košickom kraji (Hranovnica) a ďalšie zisťovanie
https://www.ip2location.com/demo/85.248.107.6

Takže asi sa nikde nezaregistruješ, pretože je vytvorená len doména a to je všetko. Webstránka ešte ani neexistuje, resp. nie je spustená.
Dušan, ďakujem za info, nevedela som aké udaje odomňa chcú
misoft
05.04.20,15:48
Zatiaľ web ešte nie je spustený, takže do administrácie sa dostane len admin. Ale asi to nebude nejaká cool stránka - súdiac podľa rýchlosti, akou ju tvorili (asi nejakí študenti sa vybúrili.... ako prax v html, php... alebo nejakým webbuilderom).
veronikasad
05.04.20,15:50
Zatiaľ web ešte nie je spustený, takže do administrácie sa dostane len admin. Ale asi to nebude nejaká cool stránka - súdiac podľa rýchlosti, akou ju tvorili (asi nejakí študenti sa vybúrili.... ako prax v html, php... alebo nejakým webbuilderom).
už samotný názov vela nehovorí o dôveryhodnosti stránky.
misoft
05.04.20,15:57
Čo je dnes dôveryhodné? Zadaj si do vyhľadávania "pomoc ľuďom" a pozri sa koľko odkazov je na rôzne stránky - spústa a ani nevieš, kto je za tým.
Nie je totiž problém okopírovať oficiálnu stránku štátnej inštitúcie a urobiť "oficiálnu stránku" s presmerovaním niekam, kde sosnú údaje a podobne. Veď tí obyčajní ľudkovia nepozerajú na URL adresy.
Veď stačí len premeniť https://www.minv.sk/ na napr. https: //www.minv.com.sk/, https: //www.minv.eu.sk/, alebo https: //www.minv.com/sk/ a pod. a hneď si niekde na Kajmanoch.... virtuálne a s ukradnutými údajmi.
Nandrolon
05.04.20,16:21
Obuvník Branislav Grohling a bábkorerečka Veronika Remišová sú TOP skokani tisícročia :-))))))
Ešte, že takýto mladí chuji riadia krajinu :-)))))))))))
bjuty smis
05.04.20,16:41
obuvník ?
podla kapitána danka bol kaderník...tak sa už dohodnite opozičníci skrachovaní....
jar88
05.04.20,16:48
Obuvník Branislav Grohling a bábkorerečka Veronika Remišová sú TOP skokani tisícročia :-))))))
Ešte, že takýto mladí chuji riadia krajinu :-)))))))))))
Ak je obuvník (šuster) ministrom školstva, tak to asi niečo o tých učiteľoch napovedá.
Asi nedosahujú ani na úroveň toho šustra. Zároveň si treba uvedomiť, že terajší šuster nedokáže ani zlomok toho, čo dokázal urobiť šuster z prvej republiky (samozrejme, že tým nemám na mysli baťováckeho mukla).
--------------------------------------------------
Nikdy som nemal veľký obdiv k našim učiteľom, hlavne po roku 1989.
V dobe po roku 1989 sa naozaj predviedli, ako neschopáci prvého stupňa.
Nandrolon
05.04.20,17:12
Učňovkári idú riadiť štát. Ľudia, ktorí si VŠ dorábali za peniaze ako 50-tnici. Hanba, hanba, hanba. B. Kollár sa mal venovať iba inseminovaniu prasníc. Po vytunelovaní Veľkej Rače mu to ide najsamlepšie. :-))))))
Nandrolon
05.04.20,17:19
obuvník ?
podla kapitána danka bol kaderník...tak sa už dohodnite opozičníci skrachovaní....
Odkiaľ to tvoj priateľ zobral to neviem, ale niečo je na stránke SaS. I keď si myslím, že výučný list má, lebo vtedy to boli iba učňovky a nie stredné školy.
https://www.google.com/url?q=https://www.sas.sk/admin/core/Main.php%3Ffile-file_id%3D63%26method%3DdownloadFile%26download%3D 1%26_%3D1527562268&sa=U&ved=2ahUKEwj8t9Hx8dHoAhWWSBUIHa52CwQQFjABegQIChAB&usg=AOvVaw0x3iz_LRXJXb6oiwIcg4oG
Nandrolon
05.04.20,17:25
Obuvník Branislav Grohling a bábkorerečka Veronika Remišová sú TOP skokani tisícročia :-))))))
Ešte, že takýto mladí chuji riadia krajinu :-)))))))))))
Ak je obuvník (šuster) ministrom školstva, tak to asi niečo o tých učiteľoch napovedá.
Asi nedosahujú ani na úroveň toho šustra. Zároveň si treba uvedomiť, že terajší šuster nedokáže ani zlomok toho, čo dokázal urobiť šuster z prvej republiky (samozrejme, že tým nemám na mysli baťováckeho mukla).
--------------------------------------------------
Nikdy som nemal veľký obdiv k našim učiteľom, hlavne po roku 1989.
V dobe po roku 1989 sa naozaj predviedli, ako neschopáci prvého stupňa.
A čo by si chcel na nich obdivovať, keď po základke za 2-3 roky si už s nimi neprichádzal do styku, a aj s tými, čo si prichádzal tak to neboli žiadni "doktorandskí raketoví vedci" ale iba normálne učiteľky, ktoré museli vyučovať tých žiakov, ktorým sa o stredných "denných" mohlo iba snívať???
bjuty smis
05.04.20,17:25
neboj sa, už sme palgiátora vyhnali...
grohling je právnik
remišová má doktorát z divadelného umenia, ty herečka
remišová má vyštudovanú sorbonnu - magistra v oblasti komunikácie
remišová vyšt;udovala v bruseli štúdium medzinárodných vzťahov


však si najskôr pozri internet, než sem papagájuješ dankoviny..:

Veronika Remišová vyštudovala Vysokú školu múzických umení kde získala Mgr. art. a ArtD. Absolvovala tiež Sorbonnu v Paríži a bruselskú Collège d'Études Interdisciplinaires (oba M.A.).[2] Potom pracovala v Európskej komisii kde „riadila európsky program pre mládež a neskôr vytvárala politiky vzdelávania“.[5] Po návrate na Slovensko prednášala na Univerzite Komenského v Bratislave
Nandrolon
05.04.20,17:28
neboj sa, už sme palgiátora vyhnali...
grohling je právnik
remišová má doktorát z divadelného umenia, ty herečka
remišová má vyštudovanú sorbonnu - magistra v oblasti komunikácie
remišová vyšt;udovala v bruseli štúdium medzinárodných vzťahov


však si najskôr pozri internet, než sem papagájuješ dankoviny..:

Veronika Remišová vyštudovala Vysokú školu múzických umení kde získala Mgr. art. a ArtD. Absolvovala tiež Sorbonnu v Paríži a bruselskú Collège d'Études Interdisciplinaires (oba M.A.).[2] Potom pracovala v Európskej komisii kde „riadila európsky program pre mládež a neskôr vytvárala politiky vzdelávania“.[5] Po návrate na Slovensko prednášala na Univerzite Komenského v Bratislave
A dáš aj ich vek, kedy začali a skončili štúdium? Lebo to je podľa mňa najpodstatnejšie. Či to robili ako denné po škole, alebo ako kúpené za prachy + by som poprosil školy /učňovky a stredné, z ktorých vyšli/.
PS: a vysvetlíš aj, prečo Remišová a Grohling nepokračujú vo svojom "fachu"???
Asi moc otázok, čo?
PS: a na šuťáku som už sa pýtal, kde je Threema? Vyhnila? Kedy bude celá zverejnená, ako Matovič sľuboval???
bjuty smis
05.04.20,17:35
najdi si...však vieš robiť z googlom..
matovič nič také nesluboval...
buchač
05.04.20,17:39
.... Absolvovala
Vieš čo ? Je mi úplne jedno, že o koho ide....ale mňa pri takýchto informáciách zaujíma dĺžka štúdia.
Absolvovala znamená čo ?
Celú školu, jeden ročník alebo kurz o dĺžke semestra ...???
pavol54
05.04.20,18:26
Obuvník Branislav Grohling a bábkorerečka Veronika Remišová sú TOP skokani tisícročia :-))))))
Ešte, že takýto mladí chuji riadia krajinu :-)))))))))))
Ak je obuvník (šuster) ministrom školstva, tak to asi niečo o tých učiteľoch napovedá.
Asi nedosahujú ani na úroveň toho šustra. Zároveň si treba uvedomiť, že terajší šuster nedokáže ani zlomok toho, čo dokázal urobiť šuster z prvej republiky (samozrejme, že tým nemám na mysli baťováckeho mukla).
--------------------------------------------------
Nikdy som nemal veľký obdiv k našim učiteľom, hlavne po roku 1989.
V dobe po roku 1989 sa naozaj predviedli, ako neschopáci prvého stupňa.
Biľak bol krajčír a ako si ho chvália
pavol54
05.04.20,18:32
neboj sa, už sme palgiátora vyhnali...
grohling je právnik
remišová má doktorát z divadelného umenia, ty herečka
remišová má vyštudovanú sorbonnu - magistra v oblasti komunikácie
remišová vyšt;udovala v bruseli štúdium medzinárodných vzťahov


však si najskôr pozri internet, než sem papagájuješ dankoviny..:

Veronika Remišová vyštudovala Vysokú školu múzických umení kde získala Mgr. art. a ArtD. Absolvovala tiež Sorbonnu v Paríži a bruselskú Collège d'Études Interdisciplinaires (oba M.A.).[2] Potom pracovala v Európskej komisii kde „riadila európsky program pre mládež a neskôr vytvárala politiky vzdelávania“.[5] Po návrate na Slovensko prednášala na Univerzite Komenského v Bratislave
Ani toľko rokov nemá aby to stihla absolvovať. Iba že by nejaký kurz, na akadémii sme ich nazývali "VÝSTREL" Jedno semestrový kurz.
pavol54
05.04.20,18:34
neboj sa, už sme palgiátora vyhnali...
grohling je právnik
remišová má doktorát z divadelného umenia, ty herečka
remišová má vyštudovanú sorbonnu - magistra v oblasti komunikácie
remišová vyšt;udovala v bruseli štúdium medzinárodných vzťahov


však si najskôr pozri internet, než sem papagájuješ dankoviny..:

Veronika Remišová vyštudovala Vysokú školu múzických umení kde získala Mgr. art. a ArtD. Absolvovala tiež Sorbonnu v Paríži a bruselskú Collège d'Études Interdisciplinaires (oba M.A.).[2] Potom pracovala v Európskej komisii kde „riadila európsky program pre mládež a neskôr vytvárala politiky vzdelávania“.[5] Po návrate na Slovensko prednášala na Univerzite Komenského v Bratislave
A dáš aj ich vek, kedy začali a skončili štúdium? Lebo to je podľa mňa najpodstatnejšie. Či to robili ako denné po škole, alebo ako kúpené za prachy + by som poprosil školy /učňovky a stredné, z ktorých vyšli/.
PS: a vysvetlíš aj, prečo Remišová a Grohling nepokračujú vo svojom "fachu"???
Asi moc otázok, čo?
PS: a na šuťáku som už sa pýtal, kde je Threema? Vyhnila? Kedy bude celá zverejnená, ako Matovič sľuboval???
Threma už som písal je prvá obeť koronavírusu. Mám aj UTV (univerzita tretieho veku) to sa neráta?
korela
05.04.20,18:44
jar88
05.04.20,18:47
neboj sa, už sme palgiátora vyhnali...
grohling je právnik
remišová má doktorát z divadelného umenia, ty herečka
remišová má vyštudovanú sorbonnu - magistra v oblasti komunikácie
remišová vyšt;udovala v bruseli štúdium medzinárodných vzťahov


však si najskôr pozri internet, než sem papagájuješ dankoviny..:

Veronika Remišová vyštudovala Vysokú školu múzických umení kde získala Mgr. art. a ArtD. Absolvovala tiež Sorbonnu v Paríži a bruselskú Collège d'Études Interdisciplinaires (oba M.A.).[2] Potom pracovala v Európskej komisii kde „riadila európsky program pre mládež a neskôr vytvárala politiky vzdelávania“.[5] Po návrate na Slovensko prednášala na Univerzite Komenského v Bratislave
Ani toľko rokov nemá aby to stihla absolvovať. Iba že by nejaký kurz, na akadémii sme ich nazývali "VÝSTREL" Jedno semestrový kurz.
Píšeš, ako talian. Prečo nenapíšeš na akej "akadémii" ste ich tak nazývali.
Čo sa hanbíš za tú svoju "akadémiu"?
Deto aj dilinobuch, znevažuje tu nejedno štúdium, ako keby práve to jeho, bolo na nejakej univerzite.
No a rovnako tu špekuluje aj Nandrolon, že niekto nepracuje vo svojej odbornosti a sám pracuje, ako pomocný účtovník. Asi škola čo absolvoval s odretými ušami, ako učiteľský synáčik, mu dala len tak tak, aby absolvoval nejaký kurz účtovnictva. Inak by zostal pri lopate až do skonania sveta.
pavol54
05.04.20,18:56
neboj sa, už sme palgiátora vyhnali...
grohling je právnik
remišová má doktorát z divadelného umenia, ty herečka
remišová má vyštudovanú sorbonnu - magistra v oblasti komunikácie
remišová vyšt;udovala v bruseli štúdium medzinárodných vzťahov


však si najskôr pozri internet, než sem papagájuješ dankoviny..:

Veronika Remišová vyštudovala Vysokú školu múzických umení kde získala Mgr. art. a ArtD. Absolvovala tiež Sorbonnu v Paríži a bruselskú Collège d'Études Interdisciplinaires (oba M.A.).[2] Potom pracovala v Európskej komisii kde „riadila európsky program pre mládež a neskôr vytvárala politiky vzdelávania“.[5] Po návrate na Slovensko prednášala na Univerzite Komenského v Bratislave
Ani toľko rokov nemá aby to stihla absolvovať. Iba že by nejaký kurz, na akadémii sme ich nazývali "VÝSTREL" Jedno semestrový kurz.
Píšeš, ako talian. Prečo nenapíšeš na akej "akadémii" ste ich tak nazývali.
Čo sa hanbíš za tú svoju "akadémiu"?
Deto aj dilinobuch, znevažuje tu nejedno štúdium, ako keby práve to jeho, bolo na nejakej univerzite.
No a rovnako tu špekuluje aj Nandrolon, že niekto nepracuje vo svojej odbornosti a sám pracuje, ako pomocný účtovník. Asi škola čo absolvoval s odretými ušami, ako učiteľský synáčik, mu dala len tak tak, aby absolvoval nejaký kurz účtovnictva. Inak by zostal pri lopate až do skonania sveta.
zložité, ty to nepochopíš, ostatní vedia
Terezia13
05.04.20,19:18
na aktuálnu nôtu
jar88
05.04.20,19:20
neboj sa, už sme palgiátora vyhnali...
grohling je právnik
remišová má doktorát z divadelného umenia, ty herečka
remišová má vyštudovanú sorbonnu - magistra v oblasti komunikácie
remišová vyšt;udovala v bruseli štúdium medzinárodných vzťahov


však si najskôr pozri internet, než sem papagájuješ dankoviny..:

Veronika Remišová vyštudovala Vysokú školu múzických umení kde získala Mgr. art. a ArtD. Absolvovala tiež Sorbonnu v Paríži a bruselskú Collège d'Études Interdisciplinaires (oba M.A.).[2] Potom pracovala v Európskej komisii kde „riadila európsky program pre mládež a neskôr vytvárala politiky vzdelávania“.[5] Po návrate na Slovensko prednášala na Univerzite Komenského v Bratislave
Ani toľko rokov nemá aby to stihla absolvovať. Iba že by nejaký kurz, na akadémii sme ich nazývali "VÝSTREL" Jedno semestrový kurz.
Píšeš, ako talian. Prečo nenapíšeš na akej "akadémii" ste ich tak nazývali.
Čo sa hanbíš za tú svoju "akadémiu"?
Deto aj dilinobuch, znevažuje tu nejedno štúdium, ako keby práve to jeho, bolo na nejakej univerzite.
No a rovnako tu špekuluje aj Nandrolon, že niekto nepracuje vo svojej odbornosti a sám pracuje, ako pomocný účtovník. Asi škola čo absolvoval s odretými ušami, ako učiteľský synáčik, mu dala len tak tak, aby absolvoval nejaký kurz účtovnictva. Inak by zostal pri lopate až do skonania sveta.
zložité, ty to nepochopíš, ostatní vedia
To kto sú tí ostatní, misoft, dilinobuch, Nandrolon, bettinka, ty a kto ešte to vaše vedia?
No jasné, "lebo blavák".
bettylou
05.04.20,19:34
PREČO SA VYTRATILI SEDLIACI?

Sedliaci sú dnes v spoločnosti nežiadúcim elementom, preto ich za posledných 100 rokov systematicky ničili. Keďže sedliak bol sebestačný, mal svoje hospodárstvo, bol veľmi univerzálny, rozumel takmer všetkému, a ani v obchode nenakúpil viac, len toľko, čo potreboval. Nedalo sa na ňom ľahko zarobiť!!
Čo chcel, to si sám vypestoval. Mal svoje jedlo, pálenku, víno, chlieb, mlieko, med a syry. Všetko si vyrábal svojpomocne doma. Ženy vedeli tkať, šiť, poznali liečivé rastliny, a nerady chodili k lekárovi.
Pásivky zemiakové zbierali ručne, nepoužívali chemikálie.
Môj otec vždy rozprával, že do obchodu chodili iba pre cukor a petrolejový olej. Všetko ostatné mali doma svoje!
Nepáchali trestné činy, žili jednoduchým ale poctivým životom. Kradnutie bolo hanbou, právnikov a advokátov preto ani nepotrebovali.
Obchody a dohody sa uzatvárali podaním ruky a dané slovo bolo sväté. Preto, presne kvôli týmto veciam, neboli závislí od systému.
Okrem toho, nezaujímali sa o hlúposti. Nemali radi obkecávačky, klamstvo. Žili vo veľkej, súdržnej rodine. Mali veľa súrodencov ktorí si navzájom pomáhali v dobrom aj v zlom.
Namiesto nich bolo treba vytvoriť spoločnosť, ktorá chodí na vysoké školy, žije v panelákoch, kde nevie vypestovať ani svoje paradajky. Najlepšie bolo, keď mu chýbala aj obyčajná vlastná záhrada, keď komoru mal prázdnu, a keďže nemal čo jesť, tak išiel pracovať. A čo je podstatné, nakupuje veľa. Kúpi všetko. Nakupuje z nudy, stále viac a viac...
A keďže ničomu nerozumie, za všetko čo v živote potrebuje, si musí zaplatiť. Preto začali slovo sedliak používať pejoratívne. Aby znevážili tento životný štýl.
Pretože to nespĺňalo ich záujmy. K vzniku dnešnej konzumnej spoločnosti museli najprv rozbiť sedliacku spoločnosť. Tú, ktorá bola sebestačná, rozumná, so skutočnými vedomosťami a hodnotami.
A tak povyberali deti z rodinných hospodárstiev do ďalekých škôl , ktoré potom nedokázali prevziať vedomosti od svojich rodičov. V školách ich učia alternatívne veci, a tak ľudia zostávajú závislí.“

Od: Michal Pastirak

Nepotešilo
misoft
05.04.20,20:59
obuvník ?
podla kapitána danka bol kaderník...tak sa už dohodnite opozičníci skrachovaní....
Potom to bude záhradník, komorník...... na -ík jesto dosť povolaní... najznámejšie zbojník, alebo "odborník".... :D:D:D
Nandrolon
06.04.20,02:01
Ťažko sa vám počúvajú fakty, že tí vaši "odborníci" by bez električkových VŠ, prípadne pred rokom 1989 boli rádoví robotníci vo fabrikách, nakoľko na normálne štandardné štúdium VŠ proste nemali, nemajú a nebudú mať mozgovú kapacitu. Musí to byť fakt ponižujúce a frustrujúce. Normálne keď sa dá študovať takto, mali by to povoliť aj lekárom. Z takého automechanika by po rekvalifikácii mohol byť dobrý neurochirurg. Či to sa vám už "diaľkárom" nepáči???
jar88
06.04.20,05:33
Ťažko sa vám počúvajú fakty, že tí vaši "odborníci" by bez električkových VŠ, prípadne pred rokom 1989 boli rádoví robotníci vo fabrikách, nakoľko na normálne štandardné štúdium VŠ proste nemali, nemajú a nebudú mať mozgovú kapacitu. Musí to byť fakt ponižujúce a frustrujúce. Normálne keď sa dá študovať takto, mali by to povoliť aj lekárom. Z takého automechanika by po rekvalifikácii mohol byť dobrý neurochirurg. Či to sa vám už "diaľkárom" nepáči???
Veľmi dobre sa mi to číta (podľa teba "počúva").
Jasne vidím, ako ťa to všetko štve (po tvojom serie). Štve ťa, že budeš musieť poslúchať čo ti nakážu, bez ohľadu na ich električkové vzdelanie a dokonca možno aj bez neho. Jasne ťa štve, že sa stala prezidentom nejaká Mara zo smetiska (ako ju nálepkujete) a aj tú budete poslúchať.
Štve ťa aj poslúchanie nejakého sedláka z Trnavy. Je to dobre, že sa budeš musieť podriadiť každému jeho "výmyslu" a je dobre, že sa budeš cítiť podrobený a pokorený. Doslova a do písmena ponížený nácek. Teraz už môžeš peniť, sopliť a prskať čo sa ti uráči a aj koľko sa ti uráči.
-------------------------------------
V konečnom dôsledku to dopadne tak, že ti budú pridelovať každé sústo, ktoré sa tebe a tvojej rodine dostane a bez ich pričinenia sa nedostaneš k ničomu.
jar88
06.04.20,05:50
Nandrolon je najedovaný aj zo svojej bezmocnosti vzoprieť sa sedlákom a nevzdelancom v parlamente.

Tebe to už ani spať nedá? Ty tu píšeš ešte aj o 4:00 hod. To je sila.

Sedlák z Trnavy mu raz povie čihí a hneď na to hóót. Potom následuje hijóó a zas pŕŕ a Nandrolon soptí, ako nejaká krava. Potom mu povie, že blekout a za tým že neblázni Nandinko na veľkú noc ti dovolím, neboj. A príde pondelok a Nandinko zistí, že to neplatí, že dostane zaracha už od pondelka.
No a Palinko54 napíše, že mi vieme, mi sme to vedeli už dávno.

Jóój, ste vy ale komedianti.
bodliak
06.04.20,05:56
"odborníci" z električkových VŠ
www.protein.sk/5-neprijemnych-vedlajsich-efektov-nandrolonu-cim-ho-nahradit-358-clanok
jar88
06.04.20,06:50
Obuvník Branislav Grohling a bábkorerečka Veronika Remišová sú TOP skokani tisícročia :-))))))
Ešte, že takýto mladí chuji riadia krajinu :-)))))))))))
Ak je obuvník (šuster) ministrom školstva, tak to asi niečo o tých učiteľoch napovedá.
Asi nedosahujú ani na úroveň toho šustra. Zároveň si treba uvedomiť, že terajší šuster nedokáže ani zlomok toho, čo dokázal urobiť šuster z prvej republiky (samozrejme, že tým nemám na mysli baťováckeho mukla).
--------------------------------------------------
Nikdy som nemal veľký obdiv k našim učiteľom, hlavne po roku 1989.
V dobe po roku 1989 sa naozaj predviedli, ako neschopáci prvého stupňa.
A čo by si chcel na nich obdivovať, keď po základke za 2-3 roky si už s nimi neprichádzal do styku, a aj s tými, čo si prichádzal tak to neboli žiadni "doktorandskí raketoví vedci" ale iba normálne učiteľky, ktoré museli vyučovať tých žiakov, ktorým sa o stredných "denných" mohlo iba snívať???
Veď práve o to ide.
Ani ten čo z teba vychoval to čo si, tiež asi nebol rozumom až tak obdarený. Nuž čo na tom záleží, najesť sa vieš, aj pivko si vieš vypiť, aj cikať vieš a dokonca aj po stojačky. Že ten občuraný záchod musí tvoja žena umývať tak isto, ako to robievala predtým tvoja mamička? Čo na tom záleží, hlavne že si vzdelaný.
----------------------------------------
Ale inak, asi si šťastný človek, ak si dostal robotu na ktorú ti stačia vedomosti, ktoré ti dalo socialistické školstvo. Ja som také šťastie nemal. Nikdy v živote som nemal robotu, na ktorú by stačilo mať iba školské vysvedčenie.
Aby som pravdu povedal, nepoznám takú profesiu. Jedine tak lopatovanie v účtarni, tam naozaj stačí základná škola (čítanie a písanie) plus nejaká nadstavba (kurz, školenie a pod.) dokonca nepotrebuješ ani len počty, či dokonca malú násobilku.
pavol54
06.04.20,13:43
Ťažko sa vám počúvajú fakty, že tí vaši "odborníci" by bez električkových VŠ, prípadne pred rokom 1989 boli rádoví robotníci vo fabrikách, nakoľko na normálne štandardné štúdium VŠ proste nemali, nemajú a nebudú mať mozgovú kapacitu. Musí to byť fakt ponižujúce a frustrujúce. Normálne keď sa dá študovať takto, mali by to povoliť aj lekárom. Z takého automechanika by po rekvalifikácii mohol byť dobrý neurochirurg. Či to sa vám už "diaľkárom" nepáči???
spomínam si na moje začiatky riadiť kolektív pekne od píky, 10 - 12, a postupom času som skončil pri tisícke ( síce nie priamo ale cez podriadených ktorí mali svojich podriadených) a keď som mal kontrolný deň tak ma nikto neopil rohlíkom.
misoft
06.04.20,14:28
keď som mal kontrolný deň tak ma nikto neopil rohlíkom.
....lebo žiadny nemali! :D
korela
06.04.20,15:24
Ťažko sa vám počúvajú fakty, že tí vaši "odborníci" by bez električkových VŠ, prípadne pred rokom 1989 boli rádoví robotníci vo fabrikách, nakoľko na normálne štandardné štúdium VŠ proste nemali, nemajú a nebudú mať mozgovú kapacitu. Musí to byť fakt ponižujúce a frustrujúce. Normálne keď sa dá študovať takto, mali by to povoliť aj lekárom. Z takého automechanika by po rekvalifikácii mohol byť dobrý neurochirurg. Či to sa vám už "diaľkárom" nepáči???
Trochu ti budem oponovať.
Je viac dôvodov, prečo sa dávali a dávajú ľudia na diaľkové štúdium.
Buď pre rodinné dôvody, hlavne finančné pomery v rodine.
Niekto sa celoživotne vzdeláva podľa potreby, aj tu na Porade sú takí ľudia, a nevidím v tom nič zlé v zmysle nižšej úrovne vedomostí. Človek s praxou úplne inak vníma svoje štúdium, ako ho môže vnímať čerstvý maturant z gymnázia. Mnohí z nich si totiž až potom uvedomia, že odbor, ktorý si vybrali, im nesedí.
A ak si robí školu človek z odboru, v ktorom aj pracuje, tak svoj odbor vníma v úplne inom kontexte.
.
Robotnícke kádre sa produkovali možno v 50.rokoch. V 70. rokoch sa prihlasovali ľudia s normálnou maturitou z praxe na diaľkové štúdium VŠ aj z dôvodu novej mzdovej sústavy s názvom tuším RAMPS. Išlo o to, že s maturitou to človek mohol zrazu dotiahnuť iba po určitý kariérny postup a výšku platu podľa tabuliek. Tak šikovnejší sa spamätali, a pustili sa do štúdia. Na štúdium boli prijatí po riadnych prijímacích skúškach, a záujem o štúdium násobne prekračoval možnosti škôl.
.
Čo by som chcela zdôrazniť je, že úroveň absolventov či na dennom alebo diaľkovom/externom štúdiu sa odvíja od úrovne prednášajúcich a tiež od ich požiadaviek na študenta. A nie od existencie siete škôl či v minulosti alebo teraz.
Normálny človek sa nezapíše na pofidérnu školu.

Po 89 bojovalo za zrušenie diaľkového štúdia niekoľko slov. rektorov, podnes sa tieto nezrušili. Externé a iné formy štúdií existujú aj v zahraničí a dobre je.

A že klesá dlhodobo úroveň školstva je verejne známa vec.
Začalo to zánikom klasických gymnázií z obdobia 1. ČSR, kedy sa ešte vyučovalo šesť cudzích jazykov, latinčiny, gréčtiny, francúzštiny, nemčiny, angličtiny, ... , vypadli aj humanitné predmety a tak sa v celej našej spoločnosti scvrkla intelektuálna nadstavba skôr, ako sa začala. Jej základy boli totiž podávané už na stredných školách.
Čo sa ešte nešťastne podpísalo pod kvalitu dnešného školstva ako celku bolo, keď sa trestuhodne "zabudlo" na spravodlivé odmeňovanie učiteľov po 89.

Čo sa týka nového ministra, môžem veriť, že rozumie dnešnému strednému školstvu a môže ho vedieť posunúť hlavne v oblasti odborných škôl zameraných najmä na remeslá.
https://www.grohling.sk
Zaujímal by názor na jeho novú funkciu v podaní rektorov škôl.

P.S. Na Lekárske j fakulte UK v BA sa prestala vyučovať gréčtina napriek tomu, že v Prahe ešte pokračovala.
Príklad štúdia medicíny nie je dvakrát dobrý iba preto, že sa z princípu nedá študovať diaľkovo rovnako ako školy s umeleckým zameraním vrátane architektúry.
Za našich čias sa nevkladali do indexov peniaze za skúšky, všetci vieme o ktoré školy ide. Vec verejná. Pritom ako ľahko opraviteľná záležitosť.
korela
06.04.20,15:33
"Musí to byť fakt ponižujúce a frustrujúce." Vieš kedy tento stav na Slovensku nastane? Ak sa spoplatní štúdium za VŠ. To iba príde k nástupu hlboko frustrujúcich ľudí, ktorí na to mentálne budú mať, ale nie finančne. Ale veď otrokov predsa treba produkovať.
A treba si tiež uvedomiť, ministri ktorých vlád tieto návrhy doteraz predkladali.