Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Advokátska kancelária BÁNOS
Členom od 02.07.13
Odpovede 23
Otázky
Posledná návšteva 29.10.16 20:54

Advokátska kancelária BÁNOS advokát Bános je offline (nepripojený)

avatar
Mgr. Róbert Bános, advokát
advokát
Advokátska kancelária blízko k Vám
www.banos.sk
Tab Content
Verejné odkazy
O mne

23 Odkazy a pochvaly

 1. Dobry den. Dna 28.6.2017 som ukoncila pracovny pomer vo firme A, v ktorej mi nebola doplatena mzda. Dna 7.7.2017 bola firma A zlucena s firmou B. V 92017 som si podala ziadost o davku z GF so vsetkymi nalezitostami, podala navrh na konkurz na firmu B (narok vznika uz pri navrhu). Kedze firmu B vraj nemaju v systeme (i ked v neplaticoch som ju nasla), posielaju moju ziadost vyssie na vyjadrenie sa k pravnikom. Mam nejaku sancu dostat svoje peniaze z GF?
 2. zdar,zijem v uk.za tyzden letim domov na tyzden.ale za 2 mesiace my konciplatnost id.budem moct nakonec odletiet?????????
 3. niet čo dodať ....
 4. Dobrý večer, ak by to bolo možné, pozreli by ste sa, prosím, na moju otázku. Rada by som vedela i názor odborníka. Ďakujem
  Dobrý deň, keby sa Vášmu priateľovi nedajbože niečo stalo a Vy by ste po ňom nededila, dom by pripadol iným dedičom a následne len od nich by záležalo, či Vám tam dovolia bývať alebo nie..ja by som sa na to skôr nespoliehal..
 5. Dobry den .Prosim Vas ako by som mala postupovať pri byvani s priatelom -mala by som sa nastahovať knemu ,dom a všetko je v jeho vylučnom vlastnictve ,a tu je moja otazka :čo by pre mna znamenalo keby sa nedajbože jemu niečo stalo ? musela by som dom opustiť ? Dakujem pekne za odpoved
 6. dobry den,v pondelok Vam zavolám
 7. -
 8. Dobrý deň, mohli by ste mi zodpovedať moju otázku? Budem Vám vďačný
  Dobrý deň,

  určite Vám odporúčam ešte pred začatím stavebného konania zájsť na stavebný úrad a informovať sa o Vašom probléme tam, podľa mňa keď to nebude v rozpore s územným plánom obce, tak by to problém nemal byť. Okrem toho stavať vedľa cintorína nie je ojedinelá vec, hlavne v obciach je to pomerne častý jav, ak sa cintorín nachádza v samotnej obci.
Odkazy od 1 po 10 z 23celkove
advokát Bános

Základné informácie

advokát Bános
Väčší popis o sebe:
Po skončení štúdií som pracoval na Okresnom súde v Dunajskej Strede na úseku občianskeho, obchodného a trestného práva. V advokácii pôsobím od roku 2008 a zaoberám sa najmä obchodným, občianskym a trestným právom. Ešte počas svojho pôsobenia na okresnom súde som si vytvoril veľmi silný vzťah k rodinnému právu, najmä k problematike žien pred rozvodom ako aj po ňom, resp. k riešeniu pomerov nezaopatrených detí (zverenie dieťaťa do výchovy jednému z rodičov, výživné, vymáhanie výživného, úprava styku rodičov k maloletým deťom). To je dôvod, prečo sa svojím poradenstvom snažím pomáhať... ak je o moju pomoc záujem :-)
Firmy
Firma:
áno
Názov:
Advokátska kancelária BÁNOS
Stručný popis činnosti:
Advokátska kancelária blízko k Vám
Pozícia vo firme:
advokát
Web stránka:
www.banos.sk
Zástupca firmy:
Mgr. Róbert Bános, advokát

Štatistika


Spolu príspevkov
Spolu príspevkov
23
Príspevkov na deň
0.01
Odkazy a pochvaly
Počet odkazov
23
Ostatné odkazy
26.10.17 08:54
Všeobecné informácie
Posledná návšteva
29.10.16 20:54
Členom od
02.07.13