Zavrieť

Porady

prihlásenie zamestnanca do sociálne poisťovne

Zamestnanec nastupuje do práce 1.4. musím ho do soc. a zdrav. poisťovne prihlásiť 31.3. alebo môžem aj 1.4.ráno? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    dnes systém SP za niekoľko miliónov € nefunguje, už včera haprovali, dnes mali na svojom webe info, že o 10,30 už im systém pôjde, ale nestalo sa, nefungujú.........
    super
    u nás prechádzali iba 5 lekári ako FO do 5 sro , si viete predstaviť tie nevry, večer o 9.00 sme ich z domu prihlasovali .......
    katkadss Ja som prihlasovala tiež 1.4. a fungovalo to, ale viem si predstaviť tie nervy. Už som tiež prihlasovala aj z domu, ale vtedy som vedela dopredu, že kedy nastupuje a ja som mala dovolenku, tak som si to zobrala domov a vybavila to z domu, ale teraz som nemala dopredu údaje a musela som ísť k lekárovi a ona doniesla údaje práve v ten deň, a žiaľ nikto iný to za mňa neurobí. Tak ale stihla som to toho 1.4. Dobreže to sociálka nechce presne na minúty prihlasovať...

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Podstatné je, aby si ho prihláslila pred začiatkom práce na PZ, Dohodu. Takže aj dnes, aj zajtra ráno sú správne odpovede.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    katkadss Nastupuje zajtra ráno, tak nevadí keď ju ráno prihlásim?
    Tweety O ktorej začína PD?
    katkadss dnes kvôli lekárovi nestíham ísť do práce a z domu ju neviem, nakoľko údaje sú v práci. Ešte raz ďakujem za rýchlu odpoveď.
    katkadss Prac. doba jej aj moja od 7 hod.
    Tweety ak ráno stíhaš pred 7 hod. poslať, tak pošli ráno, ale ak nie, tak pošli dnes
    katkadss Ešte zavolám do práce či náhodou nezačína nočnou, alebo to skúsim nejako vybaviť a prihlásiť ju teda dnes. Ešte raz vďaka za rýchlu odpoveď.
      zbaliť
    katkadss ďakujem všetkým za odpovede

    prihlásenie zamestnanca do sociálne poisťovne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.