Zavrieť

Porady

prosím poraďte dobré školenie pre občianske združenia

konkrétne ma zaujíma účtovanie a závierka v podvojnom účtovníctve pre občianske združenia , som z Košíc. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    a_je_to je offline (nepripojený) a_je_to

    a_je_to
    Také školenia sa nerobia, je to veľmi chudobný biznis pre školiteľov. Absolvuj školenie pre PÚ podnikateľov, zatiaľ si obstaraj postupy účtovania pre neziskové subjekty a ... funguj. Je to prakticky to isté, iba to ide na iné čísla účtov a do iných riadkov výkazov. Zbytok Ti niekto poradí, možno aj tu. Ak sa pozbierate tridsiati takí a poskladáte sa na cestu a dennú gážu, tak vám ho prídem urobiť.

    Oťa je offline (nepripojený) Oťa

    Oťa
    Kremix Pozri príspevok
    konkrétne ma zaujíma účtovanie a závierka v podvojnom účtovníctve pre občianske združenia , som z Košíc. dakujem
    Školenie k účtovnej závierke a daňovému priznaniu pre neziskové organizácie organizujeme každý rok už asi po 7 krát a to vždy aj v Košiciach. Pozývať budeme na stránke www.sluzbymvo.sk. Teraz je tam pozvánka na Finančný manažment pre manažérov MVO.

    Oťa je offline (nepripojený) Oťa

    Oťa
    a_je_to Pozri príspevok
    Také školenia sa nerobia, je to veľmi chudobný biznis pre školiteľov. Absolvuj školenie pre PÚ podnikateľov, zatiaľ si obstaraj postupy účtovania pre neziskové subjekty a ... funguj. Je to prakticky to isté, iba to ide na iné čísla účtov a do iných riadkov výkazov. Zbytok Ti niekto poradí, možno aj tu. Ak sa pozbierate tridsiati takí a poskladáte sa na cestu a dennú gážu, tak vám ho prídem urobiť.
    Ale áno aj takéto školenia sa robia.
    S tou náročnosťou účtovania to nebude až taká pravda. Rozdiel oproti podnikateľom veru nie je iba v číslach účtov alebo iných riadkoch vo výkazoch. Nie je neziskovka ako neziskovka.
    Ahojte, som tu nova a zaujima ma oblast MVO. Tiez by som rada isla na nejake skolenia, najma z oblasti uctovania a fundraisingu. Pozerala som aj spominanu stranku sluzbymvo.sk - vyzera to zaujimavo. Bol z vas uz niekto na skoleni RNDr. Dobesovej? Pacilo sa vam? Dakujem za odpoved.

    prosím poraďte dobré školenie pre občianske združenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.