Zavrieť

Porady

Odskodne od nemocnice

Ahojte ,chcel by som vediet ci si mozem uplatnit odskodne od nemocnice ktora ma pri operacii slepeho creva nakazila stafylokokom .
Naposledy upravil ivka70 : 16.03.15 at 07:48
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Môžeš si uplatniť, len či uspeješ je otázne.
    buchač Hlavne to nakazenie aj dokázať.

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Skúsiť môžeš, úspech je ale skôr mínusový..... Stafylokok je skoro všade, nemocnice sú jeho domovom ..... Ja som sa nakazila stafylokokom ani neviem kde, a neviem ani komu, mám za ten "zázrak" poďakovať... využívala som 6 balení ATB /4 druhy/ v priebehu 1,5 mesiaca...čaká ma kontrolný výter.....
    Ak sa predsa len skúsiš súdiť o odškodné od nemocnice, držím Ti päste...len či Ti to bude stáť za tie nervy, navyše s neistým úspechom a nateraz vlastne i s podlomeným zdravím neviem.... Pretože neliečený stafylokok /ak máš zlatého ako ja/ vie narobiť riadny masaker v tele....

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    Mimochodom, nakaziť si mohla aj sama seba. Stačilo, že sa Ti dostal stafylokok, ktorého máš v hrdle (nemusíš o tom vedieť), alebo niekde inde v osídlení svojho organizmu do rany :-)

    Odskodne od nemocnice

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.