Zavrieť

Porady

Mam v PC virus,alebo v com je problem?

Od vcera mam po aktualizacii windows problem vobec nieco precitat na Porade,aj na inych strankach.
Bud mam po celej obrazovke cirkusovo farebne reklamy aj cez texty,alebo ak zapnem Adblok, tak mi ani len temu neotvori. Bud mam na obrazovke ina Poradu bez tem,alebo sa mi otvori nove okno /obr.c3/

Antivir nehlasi ziaden problem, neinstalovala som ziadne programy,ani som nebola na nejakych pochybnych strankach...

Vie niekto poradit,ako sa tohoto problemu zbavit? Ma niekto od vcera tiez nejake zmeny?

doplnenie: zistila som, ze nemam chybu iba na Porade,ale aj na inch strankach, takze chyba je u mna v PC .Preto som upravila aj nazov temy
Naposledy upravil arizona : 13.11.14 at 12:55
por0.JPG  
por3.JPG  
por1.JPG  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    máš adware Ace.couprace.com, tu sú postupy na odstránenie ... ale na googli nájdeš aj iné

    http://www.removalvideos.com/sk/guid...removal-guide/
    Naposledy upravil avalik : 13.11.14 at 10:22

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    mne vsetko funguje ako ma. Nemas nejakeho chrobaka?
    mozes skusit aj zmazat cookies, ci to nepomoze
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    arizona to bolo prve, co ma napadlo,ale nic nenaslo. Skusam znovu,lebo uz ma poraza z toho...
    taiko no a zmazanie cookies nepomohlo? popripade celej historie? A robi to vo vsetkych prehliadacok, ci len v jednom?
    arizona Nie, nepomohlo. Tato zmena nastala po aktualizacii windows. Robi mi to iba prehliadac Chrome, uz nielen na Porade.ale vsade. Nemozem normalen citat ziadnu stranku,lebo mam vsade okna s reklamami a vyskakujucimi oknami. Nastastie, zistila som, ze cez Firefox nemam ziaden problem....
    misoft Holka - Malearebytes. Potom vyhodiť, čo nájde. Prečistiť registre. Reštart. V nastaveniach internetu nastaviť správnu domovskú stránku. V nastaveniach Chrome je tiež zoznam, ktoré stránky sú domovské - bude tam v zozname i ten tvoj "votrelec" - vyhodiť.
    arizona domovsku stanku mam iba jednu prednastavenu, ani mi ich viac neukazuje. Kde najdem v nastaveniach ten zoznam domovskych stranok?
      zbaliť

    Mam v PC virus,alebo v com je problem?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.