Zavrieť

Porady

Usporiadat
jajjka jajjka

jajjka je offline (nepripojený) jajjka

žienka detailistka
No ako prvá vás hneď poprosím o rady do Bulharska, typy na ubytovanie mimo cestovky,................................

0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ach jááááj, tíško závidím takéto myšlienky s dnešným dátumom
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Momentálne na také niečo nie je čas myslieť.
Výplaty, DPH, daňové priznania.

A potom už bude možno neskoro....
0 0
zuzu247 zuzu247

zuzu247 je offline (nepripojený) zuzu247

Je to tááááááááááááááák ďaleko, ale prečo si nezlepšovať náladu snívaním.
0 0
jajjka jajjka

jajjka je offline (nepripojený) jajjka

žienka detailistka
Ako ďaleko, leto je tu coby dup. Ja už mám za sebou mesiac prevetrania všetkých stránok, týkajúcich sa dovolenky. Nechcem to nechať na poslednú chvíľu a keďže ideme partia 15 ľudí, tak ubytovanie na poslednú chvíľu fakt nieje jednoduché. Tak radšej poradte, kam do Bulharska.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Ani v jednom z nasledujucich som nebol, preto to ber len ako inspiraciu:

http://hotel-briz.com/en/gallery_en.htm
http://apartments.panorama-village.com/

Vacsinou obrazky izieb na internete su to najlepsie co maju a velakrat sa stane, ze na mieste je to nieco uplne ine.
Tieto vsak vyzeraju byt relativne novostavby, a preto to moze skazit uz len okolie alebo zle pocasie .
0 0
berry berry

berry je offline (nepripojený) berry

No my sme boli dva roky dozadu tiež taká veľká partia v Bulharsku v Obzore. Bolo super. Išli sme cez cestovku . (almaxtour) Ubytovanie + doprava nás vyšlo 6700,- na osobu na 11 nocí +dva dni cesty. Takže super cena. Stravovali sme sa na mieste. Nie je tam vôbec draho. Taka pizza nas tam stala v prepočte 80sk. A alkohol je tam lacnejší ako u nás. Čo sme si doniesli so sebou to sa skoro všetko nieslo domov. Neviem či na mieste najdeš slušné ubytovanie a hlavne nie pre takú veľkú skupinu. Treba si to podla mňa rezervovať dopredu. Nechcem robiť reklamu tejto cestovke, ale my sme boli spokojny. ubytovanie bolo čisté , každa izba mala svoje soc. zariadenie. A mali sme to skoro v centre. Nie je to veľké mesto tak to až tak nevadilo. Všetko sme mali blízko. Fakt super.
Aj tento rok sa tam chcem vrátiť.
0 0
2008ka 2008ka

2008ka je offline (nepripojený) 2008ka

zuzu247 Pozri príspevok
Je to tááááááááááááááák ďaleko, ale prečo si nezlepšovať náladu snívaním.
Radšej teraz snívať, ale potom dobre vybrať, aby to potom nebol "zly sen"
0 0
zsolt69 zsolt69

zsolt69 je offline (nepripojený) zsolt69

Pozri tému "Bulharsko".
Ja som bol vlani v meste Kiten, bolo tam super. Keď to vydá tento rok, tak určite pôjdem aj s rodinou do Bulharska. Išli sme letecky, cesta trvala 1 hod 40 min. Na naše peňaženky sú šité ceny.Môžem doporučiť toto miesto.
0 0
jajjka jajjka

jajjka je offline (nepripojený) jajjka

žienka detailistka
Bol z Vás niekto v POMORÍ?????????????????? Ozvite sa.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Ja som bola na POMEDZÍ Čiech a Moravy .
0 0
jajjka jajjka

jajjka je offline (nepripojený) jajjka

žienka detailistka
HA HA HA
0 0
derriL derriL

derriL je offline (nepripojený) derriL

No zaregistroval som sa tu, len preto aby som ti pomohol ohladom toho Bulharska. V Bulharsku som bol uz 5 krat a presiel som uz viacere lokality. Jedine co odporucim z Bulharska su lokality Slnecne Pobrezie a Zlate Piesky, aj ked Slnecne Pobrezie je najlepsie(hovoria to aj domaci), je aj o nieco lacnejsie ako Zlate Piesky. Primorsko a Pomorie dost zaostavaju. Slnecne Pobrezie je idealne pre mladych ludi, kedze je tu skvely nocny zivot, kopec barov, diskotek, 2 aquaparky, blizko je aj historicke, rybarske mestecko Nessebar. Ceny su tam podla mna dost primerane, napr. vecera ma vysla cca. na 10-20 leva (1leva=16-17sk) a to su tam raz take porcie ako tu, bulharske piva 1lv, zahranicne 2-3 lv. Problemy s ubytovanim alebo sluzbami som tam nemal. Kludne este napis co by si chcela vediet, rad ti pomozem.
0 0
jajjka jajjka

jajjka je offline (nepripojený) jajjka

žienka detailistka
Derril , ďakujem Ti veľmi pekne, že si taký ochotný. Dovolenku už máme vyplatenú, ideme znova, ako vlani do Careva, bývalý Michurin.
Celkom na Juhu, za Prímorskom, asi 30km od Tureckých hraníc.
Je to síce menšie stredisko, ale vieme do čoho ideme. Sme totiž partia 15 ľudí aj s malými deťmi, takže ten nočný život nieje to základné, čo potrebujeme. Samozrejme že nebudeme o 7 v pižamku, ale ako minulý rok, pekne sme si každý večer urobili nejakú prechádzku a zakotvili v nejakom peknom podniku, pri ktorom boli preliezky, hojdačky,Budeme mať peknučké ubytovanie aj s veľmi príjemným majiteľom..... Ideme autami, takže určite navštívime denne idé stredisko, aby sme boli na budúcu dovolenku zas o čosi lepšie pripravený.
0 0
Lenulienka 84 Lenulienka 84

Lenulienka 84 je offline (nepripojený) Lenulienka 84

Ahojte aj ja by som sa chcela pripojiť. Minulý rok sme boli v Kitene. Bolo tam úžasne až na ten hotel. (Hotel Puldin ** - nikdy viac) Pláže, ceny, ludia super. Vrelo doporučujem!!! Tento rok sa chystáme na Slnečné pobrežie. No uvidíme ako bude tam?
0 0
zsolt69 zsolt69

zsolt69 je offline (nepripojený) zsolt69

Lenulienka 84 Pozri príspevok
Ahojte aj ja by som sa chcela pripojiť. Minulý rok sme boli v Kitene. Bolo tam úžasne až na ten hotel. (Hotel Puldin ** - nikdy viac) Pláže, ceny, ludia super. Vrelo doporučujem!!! Tento rok sa chystáme na Slnečné pobrežie. No uvidíme ako bude tam?
Minulý rok aj my sme boli v Kitene. Boli sme ubytovaný v hotely KAMEA. Jednoducho super. Tento rok ešte nemáme naplánované nič. Trošku si ešte počkáme.
0 0
Sharon Sharon

Sharon je offline (nepripojený) Sharon

Celkom obyčajná baba s hlavou v oblakoch, ale s nohami na zemi... ...viac
Neviete niekto dať dobrý tip na dovolenku v Chorvátsku? Ale musí to byť len v apartmáme alebo bungalov, aby tam bola kuchynka. Musím kvôli dcére variť, lebo má nízkobielkovinovú diétu.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Sharon Pozri príspevok
Neviete niekto dať dobrý tip na dovolenku v Chorvátsku? Ale musí to byť len v apartmáme alebo bungalov, aby tam bola kuchynka. Musím kvôli dcére variť, lebo má nízkobielkovinovú diétu.
Dalmaciou by ste nemali byt sklamani. Obzvlast strednou (Makarska). Akurat v top sezone je tam "trochu" viac ludi . Ale koniec Juna je idealny .
0 0
zsolt69 zsolt69

zsolt69 je offline (nepripojený) zsolt69

Sharon Pozri príspevok
Neviete niekto dať dobrý tip na dovolenku v Chorvátsku? Ale musí to byť len v apartmáme alebo bungalov, aby tam bola kuchynka. Musím kvôli dcére variť, lebo má nízkobielkovinovú diétu.
Ja som bol v Crikvenici a môžem "vrelo" doporučiť. Máš na výber.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať