Zavrieť

Porady

Reklamacia notebooku -poradte

Pekný deň. Poradte prosim. V mojom NB sa už tretí krát objavila chyba ,keď operačný system niekedy naskočil a niekedy nie.Tri krát som túto chybu reklamoval,lebo NB nemôžem použivať aj hodinu, kým si to on nerozmysli.V servise raz menili monitor a dva krát operačný system.Ked som chcel po treťom raze podľa reklamačného poriadku odstúpiť od zmluvy a vrátiť peniaze ,obchod povedal, že na preinštalovaný software sa nevzťahuje reklamácia ,teda nie je tretia chyba,ale len jedna, ked menili monitor. Podotýkam,že ani po druhej preinštalácii sa problém neodstránil. Mám v takomto prípade nárok na vrátenie peňazí podľa reklamačného poriadku? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xpuk je offline (nepripojený) Xpuk

    Xpuk
    podla mna mas na to narok.. reklamujes vyrobok... je to chyba ktora sa opakuje..tak nech ti nepreinstaluju soft, to je ako keby si vymenili suciastku ktora sa pokazi ... to je to iste menia soft. a ked nefunguje tak peniaze..natahujes sa nimi uz asi dost dlho zaplatil si nie si spokojny s nimi ..

    jarkoslav je offline (nepripojený) jarkoslav

    jarkoslav
    Ano,pomaly uz 25 dni sa s nimi natahujem.ked som im dal pisomne že odstupujem od zmluvy a žiadam vratenie penazi,drzo sa predavač ohradil že oni ho daju 4 krat do servisu aj ked podpisali protokol že odstupujem od zmluvy,ked som ziadal peniaze tak mi povedali že notebook je uz opraveny a že na mna čaka a že čo s nim oni teraz.lenže ja som vyslovene napisal a oni to podpisali že odstupujem od zmluvy.je to chaos,už som volal aj SOI ale ta v moj prospech neurobi nič,len začne s nimi konanie pre porušenie mojich prav

    Reklamacia notebooku -poradte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.