Zavrieť

Porady

Nákup parfému

Dobrý deň, zháňam parfum JOOP JETTE, naposledy som ho kúpila vo Fan parfumery, žiaľ už ho ale nemajú v ponuke. Vie mi niekto poradiť, kde by som ho kúpila, ale hlavne, viem, že sa dá vygoogliť, chcem vedieť kde kúpiť naozaj originál a nie nejaký šmejd
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Maros16 Pozri príspevok
    Mas s tymito strankami aj osobnu skusenost ? Mozem im verit ?
    Ked si tie jednotlivé linky otvoríš, tak tam píšu ľudia o svojich osobných skúsenostiach...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    truch Pozri príspevok
    Kupovala som tiež cez net, bolo to lacnejšie, rýchle a...
    Teraz som zistila, že dodané parfumy nemajú kvalitu takú, akú napr. tie,ktoré som kúpila v parfumérii. Rovnaká značka, flakón, ale vôňa vydržala o pár hodín menej./ na jednej ruke som mala net-parfém a na druhej z parfumérie/ Radšej si priplatím a nebudem musieť striekať pomaly každú hodinu
    je to vec názoru všetko čo si kupujem v net parfumérke som mala aj z normálnej, nevidím dôvod prečo by som nejakému obchodníkovi mala v cene parfemu, alebo toaletnej vody platiť za prenájom a za predavačky keď je možnosť si to kúpiť inak, kde v cene niesu zahrnuté tieto položky

    Maros16 je offline (nepripojený) Maros16

    Maros16
    Mas s tymito strankami aj osobnu skusenost ? Mozem im verit ?

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Kupovala som tiež cez net, bolo to lacnejšie, rýchle a...
    Teraz som zistila, že dodané parfumy nemajú kvalitu takú, akú napr. tie,ktoré som kúpila v parfumérii. Rovnaká značka, flakón, ale vôňa vydržala o pár hodín menej./ na jednej ruke som mala net-parfém a na druhej z parfumérie/ Radšej si priplatím a nebudem musieť striekať pomaly každú hodinu

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    lujza.j Pozri príspevok
    je to vec názoru všetko čo si kupujem v net parfumérke som mala aj z normálnej, nevidím dôvod prečo by som nejakému obchodníkovi mala v cene parfemu, alebo toaletnej vody platiť za prenájom a za predavačky keď je možnosť si to kúpiť inak, kde v cene niesu zahrnuté tieto položky

    presne tak, ja mám veľmi dobré skúsenosti s internetovým predajom parfémov (treba si len všímať či kupujete originál, neoriginál, tester.... je to tam napísané)

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    truch Pozri príspevok
    Kupovala som tiež cez net, bolo to lacnejšie, rýchle a...
    Teraz som zistila, že dodané parfumy nemajú kvalitu takú, akú napr. tie,ktoré som kúpila v parfumérii. Rovnaká značka, flakón, ale vôňa vydržala o pár hodín menej./ na jednej ruke som mala net-parfém a na druhej z parfumérie/ Radšej si priplatím a nebudem musieť striekať pomaly každú hodinu
    Za menej peňazí aj menej muziky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.