Zavrieť

Porady

ako začať so zakladaním s.r.o.

Zdravim, chcem sa spytat , ci je tu niekto, kto zaklada s.r.o. Nemyslim firmu, ale skor FO. Chcem sa spytat co obnasa zakladanie s.r.o. Nemyslim nalezitosti ako skoncipovat spolocensku zmluvu, vyhlasenie spravcu vkladu,atd...Mam urcite pravne vedomosti, len nemám celkom jasno so zaciatkom. Vopred dakujem za akukolvek odpoved p.s. nehladam presny navod, to mi je jasne, ze mi nik neda, hladam len pomoc
Naposledy upravil Amália Kozolková : 28.05.13 at 20:35
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ved začiatok - to sú práve tie dokumenty, ktoré spomínaš.
    potom vybaviť živnostenské /elektronicky zadarmo/...a až potom nasledujú ďalšie kroky............. ale už som písala v pôvodnej otázke, že tu máš na Porade podrobný návod x-krát zopakovaný a upresnený.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Amália Kozolková viem viem, len co sa tyka toho elektronickeho podpisu, pokial nemam niekoho, kto ma ten certifikat a to opravnenie, tak sa mi to vobec oplati vybavovat elektronicky, nasla som vela ,,firiem,, kde sa ten certifikat da zakupit a neviem,ci sa mi neoplati skor to dat nejakej firme alebo zaplatit kolky...lenze nejedna sa len o jednu s.r.o. kvoli tomu riesim ten el.podpis, ale celkom si neviem predstavit,co to obnasa...
    Amália Kozolková prvy krat pocujem,kedze som to predtym neriesila o moznosti el.podpisu bez kolkov a tolkej byrokracie... a neviem ci el,podpis zaruceny el.podpis casova peciatka,atd..,,googlim,, nieco viac o tom podpise,atd..ale tu na porade je skor inf pre tych, co o tom uz nieco vedia, radia sa max o tom ako to ,,super ,, funguje
    KEJKA začiatky sú ťažké, ale postup krok za krokom tu je popísaný. Sama som to absolvovala, viem o čom to je a nezávidím ti. Ale skús, návod tu máš a nie jeden.
      zbaliť

    ako začať so zakladaním s.r.o.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.