Zavrieť

Porady

Dovolenka s Kartagom.

Ak plánujete do konca mája zaplatiť si zahraničnú dovolenku v niektorej pobočke cestovky Kartagotour, ohláste sa mi . Mám 4 kupóny od Nescaffé - jeden vo výške 500,-Sk na ktoré si môžete uplatniť zľavu. Keďže mne sú zbytočné , tak touto cestou ich niekomu ponúkam. Škoda by bolo prísť o túto zľavu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    Ja som bola s Kartagom už veľakrát, mne sa veľmi páčilo!Bola som nadmieru spokojná!Mala so možnosť vyskúšať aj inú cestovku,ale keď mám pravdu povedať na Kartago nemala!
    Napr. aj tento rok idem znovu predsa len s Kartagom!Tiež je to len môj názor.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Upozorňujem len , že škoda by bola aby kupóny čo mám na zľavu s Kartagom prepadli. Už len dva týždne sa dajú použiť.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Posúvam....máj sa kráti. Fakt nikto necestuje s Kartagom?

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    Jozef I
    Ja osobne by som s Kartagom necestoval nikam. Horšiu cestovku nepoznám. Ale proti gustu..... Hovorím len môj názor !
    Jozef a prečo? Ja mám tiež dva nezabudnuteľné zážitky...., ale nebolo to až také zlé, dopadlo to O.K.
    Naposledy upravil renča1 : 18.05.06 at 11:04

    BOBY je offline (nepripojený) BOBY

    BOBY
    Tak milí poraďáci a ja s Kartágom idem v septembri, zatiaľ mám zaplatených 50% z ceny, takže myslím, že by som si to ešte mohla uplatniť. A už som s nimi bola a bola som spokojná.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    BOBY
    Tak milí poraďáci a ja s Kartágom idem v septembri, zatiaľ mám zaplatených 50% z ceny, takže myslím, že by som si to ešte mohla uplatniť. A už som s nimi bola a bola som spokojná.
    Boby ohlás sa mi.

    Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

    Som kto som Jozef I
    Ja osobne by som s Kartagom necestoval nikam. Horšiu cestovku nepoznám. Ale proti gustu..... Hovorím len môj názor !

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Taký sú výborný že o zľavu nikto nemá záujem Asi sa prihlási inkognito riaditeľ aby neostali v hanbe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.