Zavrieť

Porady

Zápis do 1. ročníka - KOSICE

Ahojte poradaci, mam taky jeden velky problem. Akosi rychlo presiel ten cas, odkedy nase dieta prvorodene uzrelo svetlo sveta. A koncom januara sa zacina zapis do prveho rocnika. S tym by som ani tak nemala problem. Ale do ktorej skoly ho dat? Tot otazka. Ja som z KE - okolie, a rozmyslame, ci ho dat k nam na "dzedzinu" alebo radsej do tohto nasho velkomesta. Zial nemam ziadne skusenosti so skolami v Kosiciach, a preto by som potrebovala vasu pomoc. Ktoru skolu by ste mi mohli odporucit? Vopred vrela vdaka za kazde info.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ricij je offline (nepripojený) ricij

    Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac ricij
    Každý svoju chváli. Ak ide o strednú, jednoznačne najlepšia je Gymnázium na Poštovej, tzv. Šmeralka.

    ricij je offline (nepripojený) ricij

    Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac ricij
    Nie, nechodil som do KE na základnú školu. Ale skús vybrať s nejakým zameraním - buď matematika alebo jazyky.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    gabika, v dnešnej Pravde čoška spomínali, že bude o zápisoch do 1. ročníka a ešte aj PODĽA ČOHO SI VYBRAŤ ZŠ. Tak skús kúpiť, možno tam dačo je

    maja je offline (nepripojený) maja

    maja
    V prvom ročníku je to hlavne o učiteľke a nie o škole. Moje deti chodili (chodia) na sídlisku Ťahanovce-Belehradská. Je to ZŠ so zameraním na jazyky.Sú tam dve ZŠ vedľa seba a úroveň je poriadne rozdielna. My sme spokojní. Staršia už chodí na gymnázium a bola vďaka učiteľom pripravená výborne. Kamarátke chodí dcéra do mesta na L.Novomeského-jazyková ZŠ a nadáva od začiatku.Škola žije z dobrého mena z minulosti a učiteľky zaspali dobu.

    S21 je offline (nepripojený) S21

    S21
    No ved hej, len je viacero takych skol a ja fakt nemam predstavu, kde to dite dat. Nie su tu rodicia s detmi na ZS? Na internetovych strankach skol je toho popisane dost, kazda sa chvali tou svojou. Ale ked vtacka chytaju,... Preto by som prijala nejake priame skusenosti.

    S21 je offline (nepripojený) S21

    S21
    uz som si Pravdu precitala na internete, ale zial nic konkretneho sa tam nepise. To su vsetko len vseobecne informacie. Ja by som potrebovala vediet nazory rodicov, ktore maju deti v zakladnych skolach v KE.

    S21 je offline (nepripojený) S21

    S21
    Maja - dakujem, uzitocne info. Ved prave o to mi ide, dost skol ma len dobre meno, ale uroven o nicom. A takym by som sa chcela vyhnut.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Je to všetko o učiteľoch. Ja nie som z východu, ale zo západu. Pochádzam z malej dediny, kde je len dvojtriedka. Majú tam teraz dobrú učiteľku. Vo štvrtom ročníku mali vlani 6 žiakov, 4 sa hlásili na osemročné gymnázium. Prijali všetkých.

    Zápis do 1. ročníka - KOSICE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.