Zavrieť

Porady

RZZP a divné elektronické formuláre

Ahojte,
chcem sa spýtať, stiahla som si na stránke www.rzzp.sk elektronické formuláre a tiež ten program 602XML Filler. Vypĺňala som tlačivo S, 3x SA (za 3 zamestnávateľov), SB a SC (za obdobie, kedy bola osoba, ktorej robím rzzp dobrovoľne nezamestnaná). Všetko mi pekne vyšlo tak, ako som si to predtým vyskúšala na obyčajných papierových tlačivách a prekontrolovala. Dala som súbor uložiť ako, uložila som to pod názov rzzp2006 a myslela som si, že je všetko ok. V robote som si to chcela vytlačiť, tak som to skopírovala na USB kľúč a keď som kontrolovala, či to tam je, tak som si všimla, že mi na tlačive S a SB zmenilo viaceré finálne a dôležité čísla!!!!! Tlačivá SA a SC boli vyplnené tak ako som ich vyplnila, takže tie zostali dobre. Keď som chcela nesprávne čísla prepísať, tak mi napísalo, že políčko je len na čítanie a nie je možné doň písať.

No tak toto mi niekto prosím vysvetlite!!! Tým sa mi zmenili čísla na úplne iné a teraz je to blud. Prečo sa to stalo, keď som to dala uložiť hneď keď som to dovypĺňala a skontrolovala? Ako je to možné, že mi to prepísalo väčšinu čísel na nejaké úplne divy???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    milizta Pozri príspevok
    Ahojte,
    chcem sa spýtať, stiahla som si na stránke www.rzzp.sk elektronické formuláre a tiež ten program 602XML Filler. Vypĺňala som tlačivo S, 3x SA (za 3 zamestnávateľov), SB a SC (za obdobie, kedy bola osoba, ktorej robím rzzp dobrovoľne nezamestnaná). Všetko mi pekne vyšlo tak, ako som si to predtým vyskúšala na obyčajných papierových tlačivách a prekontrolovala. Dala som súbor uložiť ako, uložila som to pod názov rzzp2006 a myslela som si, že je všetko ok. V robote som si to chcela vytlačiť, tak som to skopírovala na USB kľúč a keď som kontrolovala, či to tam je, tak som si všimla, že mi na tlačive S a SB zmenilo viaceré finálne a dôležité čísla!!!!! Tlačivá SA a SC boli vyplnené tak ako som ich vyplnila, takže tie zostali dobre. Keď som chcela nesprávne čísla prepísať, tak mi napísalo, že políčko je len na čítanie a nie je možné doň písať.

    No tak toto mi niekto prosím vysvetlite!!! Tým sa mi zmenili čísla na úplne iné a teraz je to blud. Prečo sa to stalo, keď som to dala uložiť hneď keď som to dovypĺňala a skontrolovala? Ako je to možné, že mi to prepísalo väčšinu čísel na nejaké úplne divy???
    Pochybujem, že si na správnej adrese.

    Sformulovala si pôvodne svoju otázku v sekcii "Jednoduché účtovníctvo" na stránke www.porada.sk.
    Moderátor ju už medzičasom presunul do sekcie "Mzdové účtovníctvo ... "

    Odporúčam Tvoju otázku sformulovať na diskusnom fóre Tebou uvedenej stránky alebo sa obrátiť na tvrocov "inteligentných" elektronických formulárov.

    P.S.
    Vychádzam z predpokladu, že si na USB kľúč nahrala skutočne správny súbor. Občas sa aj "profíkom" omylom podarí skopírovať z počítača na kľúč úplne iný súbor ako pôvodne chceli.
    Naposledy upravil endrju : 12.06.07 at 17:56 Dôvod: doplnenie odpovede

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    milizta, tým,že si vyšla z programu a nevytlačila si údaje hneď v tlačive SB Ti prepísalo dni -365 na jeden deň a preto sa zmenili hodnoty nielen v SB ,ale celom formulári. Dni prepíšeš keď zadáš iný dátum a potom znova správny dátum. Ak to hneď vytlačíš údaje ostanú zachované.

    Skús radšej vypĺňať na : http://www.kros.sk/ ,

    RZZP a divné elektronické formuláre

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.