Zavrieť

Porady

KTO MÁ SKÚSENOSTI S PLITVICKÝMI JAZERAMI./CHORVÁTSKO/

Mám na mysli v ktorej časti treba nastúpit alebo ktoré časti sa oplatí pozriet.Tiež aj cena za vstup.Tiež aj doba ktorú treba na prehliadku ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    MULISAK-45 Pozri príspevok
    Mám na mysli v ktorej časti treba nastúpit alebo ktoré časti sa oplatí pozriet.Tiež aj cena za vstup.Tiež aj doba ktorú treba na prehliadku ?
    Cau, ja som bol s rodinou v spodnej časti: http://www.mapmytracks.com/explore/activity/254740
    No zaleží kedy prídeš. Pretože v tych horučavach chodenie 3-4 hodiny je tak akurat. Maju v predaji aj dvojdenne listky. Cena? Pre dospelého jednodenný lístok je cca 15 €. Da sa tam najest, su tam jedalne a reštaurácie.
    Tu maš fotky z tej časti, kade som šiel ja s rodinou:
    https://picasaweb.google.com/1110739...Chorvatsko2011

    kačenka je offline (nepripojený) kačenka

    kačenka
    na plitvických jazerách je viacero okruhov, podľa času, ktorý tomuto miestu chceš venovať. Je tam malý okruh, stredný okruh, veľký okruh - ktorý trvá cca 9 hodín. My sme išli stredný okruh-pešo,loďkou,autobusom. Celkom sa nám to páčilo, ale bolo strašne teplo, veľa ľudí - bolo to v auguste v silnej sezone, všade ťa tlačil dav ľudí, mala som predstavu, že tam bude kľud a v pohode sa poprechádzame, pokocháme prírodou a to bolo celkom inak. mlžno teraz tam ten kľud bude. tak prajem pokojný zážitok.

    ka.ja je offline (nepripojený) ka.ja

    ka.ja
    Vstupné na 1 deň: dospelí 110 kn, deti 7-18 rokov 55 kn, deti do 7 rokov zadarmo (sú tam aj nejaké zľavy pre vysokoškolákov a skupiny nad 15 osôb)
    Sú tam dva vchody 1 - severnejšie, 2 - južnejšie. Boli sme na Plitvických jazerách 4krát a za lepšie považujeme vojsť jednotkou (vodopády má človek v podstate stále pred sebou a nemusí sa za nimi otáčať)
    Trasy sú skutočne rôzne v závislosti od toho, ktorým vchodom človek vojde - nám sa najviac páči trasa C: http://www.np-plitvicka-jezera.hr/en...d=71&Itemid=85
    Dá sa tam vojsť aj zadarmo, ako píše krokodil28 (nie cez oficiálne vchody), akurát človek vtedy nemôže využiť loďku a "vláčik" (tento rok sme sa prvýkrát stretli s tým, že pri nastupovaní na loď kontrolovali vstupenky)
    Naposledy upravil ka.ja : 08.09.11 at 08:15

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    MULISAK-45 Pozri príspevok
    Mám na mysli v ktorej časti treba nastúpit alebo ktoré časti sa oplatí pozriet.Tiež aj cena za vstup.Tiež aj doba ktorú treba na prehliadku ?
    z ktorejkolvek strany pojdes na ktorykolvek okruh, nic neolutujes. vsade je to nadhera. odporucam dobry fotak s kartou s dobrou kapacitou. ceny su dobre, netreba ti vela penazi

    KTO MÁ SKÚSENOSTI S PLITVICKÝMI JAZERAMI./CHORVÁTSKO/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.