Zavrieť

Porady

MMS (Miracle Mineral Supplement)

Poznáte niekto metódu ktorú predstavil pán Jim V. Humble? Na internete je už veľa článkov, uživateľských fór a skúseností o tejto revolučnej metóde. Sám ju skúšam už 2 týždne a moje dojmy sú pozitívne.
Naposledy upravil deane7 : 07.01.10 at 15:06
Usporiadat
Téma je uzavretá.
robin78 robin78

robin78 je offline (nepripojený) robin78

Poznam, ale momentalne cakam na balik aby som to vyskusal
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Vždy keď počujem definíciu "revolučná metóda " zaváňa mi to dílerstvom...

Hľadáš naozaj skúsenosti, alebo ponúkaš... ?
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Ani jedno ani druhé. Nemôže ísť o dílerstvo, lebo účinná látka je u nás voľne dostupná a veľmi lacná. Iba tu na fóre o tom nebola téma, tak som ju založil, veď prečo máme všetci chodiť iba na zahraničné fóra?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

deane7 Pozri príspevok
Ani jedno ani druhé. Nemôže ísť o dílerstvo, lebo účinná látka je u nás voľne dostupná a veľmi lacná. Iba tu na fóre o tom nebola téma, tak som ju založil, veď prečo máme všetci chodiť iba na zahraničné fóra?
Na slovenskej stránke sa názov prekladá takto:
MMS (Miracle Mineral Solution)
0 0
robin78 robin78

robin78 je offline (nepripojený) robin78

wagner Pozri príspevok
Na slovenskej stránke sa názov prekladá takto:
MMS (Miracle Mineral Solution)
ked si pozries vysledky celosvetovo, tak su zauzivane oba nazvy, aj solution aj supplement
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Názov opravený
Naposledy upravil deane7 : 07.01.10 at 15:07
0 0
lofr lofr

lofr je offline (nepripojený) lofr

Uz niekolko mesiacov tuto vec sledujem. Udajne to lieci malariu behom 4-12 hodin, HIV behom 72 hodin, a je to najucinnejsi zabijak patogenov aky ludstvo zatial pozna, navyse lacny a bez vedlajsich ucinkov. Ak je to pravda, tym padom 90% farmaceutickeho priemyslu sa stava zbytocnym, a je jasne, ze urobi vsetko preto, aby MMS potlacili, ociernili a zbavili sa jeho propagatorov. Bez internetu by sa to dalo celkom jednoducho (ako minule storocie), ale s internetom je to vcelku problem.
Akurat dnes mi MMS doslo, idem to otestovat, aby som mal vlastnu prakticku skusenost, potom dam vediet, ako to dopadlo.
V nasich koncinach sa to najhlbsie rozobralo na fore UPramene (nemozem davat link), kde sa k tomu vyjadrilo naozaj vela ludi. Este som to cele necital, ale z bezneho prezretia som tam videl len cisto pozitivne skusenosti od desiatok uzivatelov. Takisto, knizka je volne dostupna, aspon teda prva cast. Mam ju precitanu a bolo to velmi dobre citanie, doporucujem.
Z tych hodin, co som stravil na internete, a z precitanej knizky usudzujem, ze nejde o blud ani podvod, a vydanim tej knihy v roku 2006 nastalo cierne obdobie pre farmaceuticky priemysel. Pochopitelne, ten vklada na ludsku blbost, pasivitu, nedoveru v neoficialne veci a lenivost vyskusat nieco nove, rovnako ako na podchytene media (TV, rozhlas, noviny), takze je otazne, ci sa to masovo rozsiri, aj keby to fungovalo.
Mimochodom, malokto vie, ze pred tyzdnom schvalili novy potravinovy kodex - Codex Alimentarius, kedy FDA ziskala lepsie pravomoci a kontrolu nad doplnkami. MMS nastastie do tejto kategorie nepatri, pretoze ide o roztok pouzivajuci sa na dezinfekciu, a tak sa aj predava (inak by ho neschvalili), dokonca v samotnom manuali k MMS je napisane, ze je to len dezinfekcny prostriedok a nema sa uzivat vnutorne. Samozrejme, kazdy kto cital knizku vie, ze uzivat to vnutorne moze, je to tam len aby sa to mohlo oficialne predavat ako dezinfekcny prostriedok. :
Naposledy upravil lofr : 07.01.10 at 22:23
0 0
miramax1 miramax1

miramax1 je offline (nepripojený) miramax1

lofr Pozri príspevok
Uz niekolko mesiacov tuto vec sledujem. Udajne to lieci malariu behom 4-12 hodin, HIV behom 72 hodin, a je to najucinnejsi zabijak patogenov aky ludstvo zatial pozna, navyse lacny a bez vedlajsich ucinkov. Ak je to pravda, tym padom 90% farmaceutickeho priemyslu sa stava zbytocnym, a je jasne, ze urobi vsetko preto, aby MMS potlacili, ociernili a zbavili sa jeho propagatorov. Bez internetu by sa to dalo celkom jednoducho (ako minule storocie), ale s internetom je to vcelku problem.
Akurat dnes mi MMS doslo, idem to otestovat, aby som mal vlastnu prakticku skusenost, potom dam vediet, ako to dopadlo.
V nasich koncinach sa to najhlbsie rozobralo na fore UPramene (nemozem davat link), kde sa k tomu vyjadrilo naozaj vela ludi. Este som to cele necital, ale z bezneho prezretia som tam videl len cisto pozitivne skusenosti od desiatok uzivatelov. Takisto, knizka je volne dostupna, aspon teda prva cast. Mam ju precitanu a bolo to velmi dobre citanie, doporucujem.
Z tych hodin, co som stravil na internete, a z precitanej knizky usudzujem, ze nejde o blud ani podvod, a vydanim tej knihy v roku 2006 nastalo cierne obdobie pre farmaceuticky priemysel. Pochopitelne, ten vklada na ludsku blbost, pasivitu, nedoveru v neoficialne veci a lenivost vyskusat nieco nove, rovnako ako na podchytene media (TV, rozhlas, noviny), takze je otazne, ci sa to masovo rozsiri, aj keby to fungovalo.
Som zvedavá na účinok, potom napíš výsledok . Tiež som si prečítala info na internete , ale nechce sa mi veriť, že je to taký super liek.
0 0
lofr lofr

lofr je offline (nepripojený) lofr

miramax1 Pozri príspevok
Som zvedavá na účinok, potom napíš výsledok . Tiež som si prečítala info na internete , ale nechce sa mi veriť, že je to taký super liek.
Tiez som bol skepticky, no vyskusal to clovek, ktoremu verim, a jednoznacne s pozitivnymi vysledkami. Odvtedy to vyskusal niekolko krat a stale to doporucuje. Nepredava to, takze nema dovod klamat. Desiatky ba az stovky ludi vsade na internete s tym maju pozitivne skusenosti. Knizka to opisuje podrobnejsie, po jej precitani som ziskal este vacsiu istotu. O farmaceutickom priemysle viem vela, a napriklad verim, ako vrazdi ludi skrze chemoterapiu a podplaca si falosne vysledky ucinnosti, ktore su v skutocnosti okolo 2-3%.
Na MMS sa neda priamo zarabat, pretoze je to 28% roztok chloritanu sodneho v destilovanej vode. Vyrobi to hocikto z volne kupeneho 80% prasku chloritanu sodneho. Hocikto. :-) Keby to bolo klamstvo, tak na internete najdes naopak 99% ludi, co na to nadavaju. Ale opak je pravdou.
Ak mi neveris, kludne si to over. Cez SS ti dam kludne linky na fora, kde sa to riesi. Takisto to niektori ludia predavaju ovela lacnejsie, ako na oficialnych strankach MMS, pretoze to proste vedia vyrabat. Tak ako Jim Humble napisal v knizke, nikdy na tom nechcel zarabat, a neplanoval z toho urobit biznis. Preto vidal tu knizku pre vsetkych aj s postupom, ako to vyrobit. Dobry biznis to nikdy nebude, pokial snad neovladnu vsetky laboratoria na svete, a zakazu vyrabat chloritan sodny. Lenze, to by museli rovno zavriet aj vsetky plavarne. :-)
0 0
lofr lofr

lofr je offline (nepripojený) lofr

Inak, tak ako vsetko zle je na nieco dobre, tak aj vsetko dobre je na nieco zle.
Pokial by sa to zacalo masovo pouzivat v Afrike, tym padom by malaria a HIV prestala existovat, nastal by obrovsky rast populacie a hlad a chudoba by sa este zvacsila. Paradoxne, by to ludom sposobilo vacsie utrpenie, ako malaria a HIV. Ale je to len moja uvaha.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Lofr
Veľmi dobre si to vystihol. Tie centrá na vývoj liekov proti rakovine a iným chorobám sú pre mnohých dobrým biznisom, žiaľ, ale je to tak. Ak by vyrobili účinný liek tak prídu o kšeft. Vo svete vládnu 3 veci: Peníze, peňeži a peniaze. A tie sa do tých centier skutočne lejú.

Chloritan sodný ktorý sa u nás predáva zarobený je 24,5%-ný a je vraj dostatočný. Ľudia ktorí ho v ČR a u nás posielajú poštou na tom nezbohatnú, pokryjú si náklady. Myslím že 50 litrový kanyster stojí asi 200€ či tak nejak, dotyčný to musí priviezť domou, kúpiť vhodné fľaše, ponalievať, keďže sa jedná o chemikáliu tiež po sebe upratať, niekde to skladovať, odviezť na poštu, takže 5€ za pol litra + poštovné je nejaký kšeft? Je to pokrytie nákladov. Ano, dá sa aj suchý, myslím 80%, sú to nejaké vločky, treba veľmi presne namerať, zriediť presným množstvom destilovanej demineralizovanej vody, teda ak by sa niekomu chcelo a dokázal by to presne zarábať na 28% a posielať, no asi stačí ten 25%-ný.
Naposledy upravil deane7 : 08.01.10 at 09:46
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

Pred dvoma mesiacmi som narazil na MMS(magic miracle solution). Da sa vyrobit samostatne doma(to je dokaz ze to nie je nejaky biznis s cielom nabalit sa), ale komu sa nechce riedit moze si kupit pripravene. Ja som tiez kupil pripravene, vyslo ma to na 10Eur a vydrzi to asi rok a viac. Neviem ci sa mi to zda, ale mal som vredy na zaludku, tie presli a aj chripka ustupila na druhy den. A citim sa taky menej unaveny. Viac odporucam precitat na tychto strankach, su tu realne skusenosti ludi a detailny popis:
navod, popis:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1076
skusenosti ludi:
http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36

princip fungovania: v tele z neho vznikaju chlority, co su vedecky dokazane najsilnejsie zname imunostimulanty(bunky zvysujuce silu imunintneho systemu), a taktiez priamo nicia mikroorganizmy, tym ze sa viazu na erytrocyty(cervene krvinky) a putuju po tele, poskodeny organ sa vyznacuje vyssou perfuziou krvi(takze tu prudi viac krvi aj mms) a tym sa zvysuje priame posobenie mms na patogen.
0 0
pipula pipula

pipula je offline (nepripojený) pipula

Má niekto skúsenosti s týmto "liekom" aj pri problémoch s kŕčovými žilami? Ak áno, popíšte ako treba liek užívať, prípadne či pomáha aj kúpel nôh. Ďakujem.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Neviem povedať či to nejako pomôže pri kŕčových žilách, žena čaká na operáciu, ale mne sa problémy s hemoroidami zmenšili. A to myslím dosť výrazne. Skúsil som aj MMS2, teda chlornan vápenatý, ten sa ale užíva inak a má aj iné použitie. Ak niekto chce objednať tak sa trochu popozerajte aby ste nekúpili zbytočne predražené alebo u MMS2 dokonca nevhodné. Na tom českom fóre je aj napísané kde sa dá kúpiť, dokonca aj na Slovensku. Ja osobne s distribúciou nič nemám spoločné, no viem poradiť, keďže som sám kupoval.
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
čítala som o tom a je to naozaj neuveriteľné... sú tam neaké vedľajšie účinky?
0 0
delonka delonka

delonka je offline (nepripojený) delonka

linko1 Pozri príspevok
čítala som o tom a je to naozaj neuveriteľné... sú tam neaké vedľajšie účinky?
nepomenovala by som to ako nežiadúce, resp.vedľajšie účinky , ale nedoporučuje sa to napr. ľuďom so zvýšeným vnútroočným tlakom, prečítaj si diskusiu, na fóre., cez google, tam uviedli mnohí ľudia svoje skúsenosti a doplnili to o svoje vlastné pocity.,
Naposledy upravil delonka : 03.03.10 at 07:19 Dôvod: gramatika
0 0
Kováčka Kováčka

Kováčka je offline (nepripojený) Kováčka

Vedľajšie účinky to nemá, ale pripravte sa na to, že keď sa telo začne zbavovať "bordelu", nebude vám moc dobre. Ale to sú klasické detoxikačné príznaky, aké vás postihnú, keď začnete prírodnú liečbu. Nie je to príjemné, ale treba vydržať, stojí to za to. Naozaj sa treba držať návodu a prečítať si diskusiu na www.upramene.cz.
Ja som MMS použila aj ako obklad na zapálené kŕčové žily. Neviem povedať, či mi to nejako výrazne pomohlo, lebo som užívala aj Aloe Vera vnútorne a aj ako obklad a vitamín C. Ale zápal som zlikvidovala bez iných liekov do týždňa!
0 0
pupavka11 pupavka11

pupavka11 je offline (nepripojený) pupavka11

rado3105 Pozri príspevok
Pred dvoma mesiacmi som narazil na MMS(magic miracle solution). Da sa vyrobit samostatne doma(to je dokaz ze to nie je nejaky biznis s cielom nabalit sa), ale komu sa nechce riedit moze si kupit pripravene. Ja som tiez kupil pripravene, vyslo ma to na 10Eur a vydrzi to asi rok a viac. Neviem ci sa mi to zda, ale mal som vredy na zaludku, tie presli a aj chripka ustupila na druhy den. A citim sa taky menej unaveny. Viac odporucam precitat na tychto strankach, su tu realne skusenosti ludi a detailny popis:
navod, popis:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1076
skusenosti ludi:
http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36

princip fungovania: v tele z neho vznikaju chlority, co su vedecky dokazane najsilnejsie zname imunostimulanty(bunky zvysujuce silu imunintneho systemu), a taktiez priamo nicia mikroorganizmy, tym ze sa viazu na erytrocyty(cervene krvinky) a putuju po tele, poskodeny organ sa vyznacuje vyssou perfuziou krvi(takze tu prudi viac krvi aj mms) a tym sa zvysuje priame posobenie mms na patogen.
Mozes mi prosim Ta napisat kontakt, kde si to kupil, myslim, ze ta cena, ktoru si napisal je vyrazne nizsia, ako sa to predava.
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

Veď ak máte niekto už zistené kde sa dá kúpiť za dobrú cenu, tak to prosím oznámte aj nám a najradšej aj s knihou, kde sú postupy. Je toho veľmi veľmi veľa popísaného a čítať môžem priebežne...
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Hrozne predražené, to si už niekto robí pekný biznis. On to tiež môže mať iba z tej 50 litrovej bandasky. Ja som kúpil 1,5 litra za 300 korún a on 1 deci za 18 €. Kyselinu citrónovú kúpim v každom obchode ta pár centov.

Knihu netreba ani kupovať, na fóre U Pramene je prakticky všetko potrebné z nej podrobne prepísané. A kde kúpiť? Už som odpisoval v ss tomu čo mal záujem. (u mňa nie) ja som iba trochu porozdával v okolí.
Naposledy upravil arizona : 21.03.10 at 16:20 Dôvod: reklama-pozn. moderátora
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať