Zavrieť

Porady

MMS (Miracle Mineral Supplement)

Poznáte niekto metódu ktorú predstavil pán Jim V. Humble? Na internete je už veľa článkov, uživateľských fór a skúseností o tejto revolučnej metóde. Sám ju skúšam už 2 týždne a moje dojmy sú pozitívne.
Naposledy upravil deane7 : 07.01.10 at 15:06
Usporiadat
Téma je uzavretá.
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

chiqo@zoznam.sk pošle 1,5 litra za 18€ s poštovným. On robí aj koloidné striebro, ale s tým nemám skúsenosti. Býva vo Veselom pri Piešťanoch.
Naposledy upravil deane7 : 23.03.10 at 11:51
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

tak to máš výhodu, ale mne sa do Čiech trepať nechce ...ďakujem za kontakt...
0 0
rainmaker rainmaker

rainmaker je offline (nepripojený) rainmaker

zdravim.
mam par otazok, mozno viete odpoved, mozno na zamyslenie.
na uvod chcem povedat ze som zastancom alternativnej mediciny vsetkeho druhu a normalne lieky neuzivam uz velmi dlho. tiez sa snazim stravovat zdravo, teda co najmenej Ecok, bez masa, obcas ryba, ziadna psenica, mlieko a podobne.

otazka k MMS:
- aktivator je kyselina citronova. zaujimama, ze ide o zname E330 ? alebo je to nieco ine? je zname ze E330 je rakovinotvorna, pretoze je to chemicky, umelo produkovane. teda nejde o prirodnu kyselinu citronovu.
vidim tu teda rozpor - MMS dobre - kys. citronova zla.
ak mate k tomu riesenie, rad si ho precitam.

druha otazka:
- existuje pravdepodobnost ze dlhodobym, resp. pravidelnym uzivanim MMS sa dostavia neziaduce ucinky, resp. choroby po dlhsom case? napriklad zastavam nazor ze alergie, ekzemy, leukemie a dalsie choroby ktore tu pred XX rokmi neboli a teraz sa povazuju za "civilizacne" su nasledkom aj ockovani ktore podstupuju uz novorodenci. teda nieco vo veku troch dni sa prejavi o 10 rokov. ako je na tom MMS - stale si to spajam s chlorom...

vopred dakujem za odpovede a nazory
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Na prvú otázku je odpoveď jednoduchá, môžeš použiť citrónovú šťavu, ale Ty vlastne nepiješ kyselinu citrónovú, lebo aktiváciou prebehol chemický proces. Na fóre "u pramene" nájdeš viac podrobností.
Druhá otázka, tú istú som položil aj ja. No nepiješ už chloritan a hodinu po požití Ti v tele ostane chlorid sodný, teda to by si ani soliť nesmel. No na tom fóre dostaneš presnejšie odpovede.
0 0
rainmaker rainmaker

rainmaker je offline (nepripojený) rainmaker

dakujem.
objednal som si MMS+knizku takze nastudujem aj forum aj knizku. pevne dufam ze mi to pomoze zbavit sa pelovej alergie. momentalne sa o to snazim pouzitim koloidneho striebra a zatial, aj ked nie je prave najhlavnejsia sezona, je to OK
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

telo samo o sebe(leukocyty - neutrofily, makrofagy) pouzivaju chloritany na niceni mikroorganizmov(spolu s radikalmi kyslika - preto ma vyznam jest antioxidanty). Alergie a ine blbosti su vysledkom farmaceutickeho a kozmetickeho priemyslu + to co je v ovzdusi. Pozrite si z coho sa vyrabaju brzdy na auta - azbest - najznamejsi karcinogen, sposobujuci karcinom pluc - castym brzdenim aut sa uvolnuje z brzd vo forme nanocastic a lahko tak prenika celym telom. To vam v novinach nepovedia. Treba sa viac spoliehat na ludovu firmu ako na velke korporacie a ich pochybne klinicke testy(vid. farmaceuticky priemysel a pouzitie chemoterapeutik). ....A nehovoriac ake svinstvo obsahuje kozmetika. Tu si pozrie aku bezpecnu kozmetiku pouzivate: http://www.cosmeticsdatabase.com/
0 0
kvapky mms kvapky mms

kvapky mms je offline (nepripojený) kvapky mms

Dobrý večer hľadám niekoho kto má osobnú skúsenosť pri užívaní kvapiek mms, chcel by som sa dozvedieť viac o tejto veci čo to som sa dočítal na emms.sk ale hľadám skutočných ľudí.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Tu si odpovedal
http://www.porada.sk/t129274-p4-kvapky-mms.html
2 1
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Naco zbytocne zakladas novu temu? Daj si do vyhladavaca "kvapky mms" a mozes citat...

http://www.porada.sk/gsearch.php?do=...9d678b1535#781
2 0
Olga Cibulková Olga Cibulková

Olga Cibulková je offline (nepripojený) Olga Cibulková

Ja mám už 5 mesačnú skúsenosť - na kašeľ, nádchu a iné choroby ako aj chrípku zaberá perfektne, odkedy ho mám, neužívam žiadne kvapky ani tabletky proti alergii - bakteriálnej. MMS1 na to všetko stačilo samo. Z vážnejšou chorobou zatiaľ nemám skúsenosť, ale nebála by som sa ho použiť.
0 0
lofr lofr

lofr je offline (nepripojený) lofr

Moje skusenosti s MMS su pozitivne, no nieje to recept na vsetko, treba to skombinovat s odkyselovanim tela a zdravym zivotnym stylom.
Vacsina chorob lezi v psychike a emociach, blokuju cakry a energie, takze tam su korene chorob, MMS tieto nevylieci, hoci moze telu dost odlahcit na nejaky cas a clovek ma sancu posunut sa niekam vyssie.
0 0
tatuldo tatuldo

tatuldo je offline (nepripojený) tatuldo

Zdravim,
chcela by som sa opytat ci ma niekto z vas skusenosti z uzivanim MMS kvapiek?
ake je spravnie davkovanie?
Dakujem
0 0
Dalix Dalix

Dalix je offline (nepripojený) Dalix

Kto chce vyskusat MMS1 a je z BA tak mi moze napisat do konca aprila, mozem mu dat vzorku na "Ochutnanie" dalix@gmx.com
0 0
annadam annadam

annadam je offline (nepripojený) annadam

5 rokov som mala vážne zdravotné problémy - pravdepodobne som vdýchla nejakú pleseň z klimatizácie, nedokázali ma diagnostikovať ani v Hágoch. Na horeuvedenej stránke som sedela 3 mesiace, kým som sa odhodlala k akcii. Syn mi priniesol MMS z Prahy, užívala som ráno a večer, pomaly som pridávala od 1 kvapky, dostala som sa na 15, odvtedy som v poriadku, moja lekárka si myslí, že zabrali lieky na imunitu od nej /asi by vyskočila z kože, keby vedela pravdu/ a všetci sme spokojní. Ja vrele doporučujem. Treba si naštudovať kontraindikácie.
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Mam otazku na vas, ktori mate skusenosti s MMS. Ja som pred par tyzdnami objednal jedno balenie, lezalo to najprv doma, pretoze som chcel najprv precitat knihu od Humble, dnes som sa podujal to vyskusat.

Mam (udajne) 24,5% roztok chloritanu sodneho, od GFG holding, Bratislava.

Dost ma prekvapilo, ze ta kvapalina nema ziaden zapach, cakal som zapach po chlore, v takto koncentrovanom stave, kedze sa s tym maju dezinfikovat bazeny a pitna voda. Ked som zistil, ze to nijako nepachne, cakal som aspon reakciu uvolnujucu plyn po zmiesani s citronovou stavou. Nenastala vsak ziadna viditelna reakcia.

Je pravda, ze na odporucanie z knihy som zacal s jednou kvapkou zmiesanou s 5 kvapkami citronovej stavy, no aj v takomto mnozstve by mala byt vidiet reakcia, ak sa to miesa v neriedenom stave. (Malo by to uvolnovat nejaky plyn). Po zmiesani som to asi po pol minute doplnil v pohari vodou a vypil. Nemalo to ziadnu chut.

Humble pise, ze to mnohi miesaju z dzusmi, kvoli neprijemnej chuti. Ten moj roztok nemal ale ziadnu prichut, bolo citi iba slabo ten citron.

Znamena to, ze mi predali cistu vodu, nejake placebo???

Diky,

Miso
0 0
lofr lofr

lofr je offline (nepripojený) lofr

Miso, je mozne ze ti poslali vodu.
Chloritan sodny nema ziaden zapach, chlor sa z neho neuvolnuje. Az po reakcii s kyselinou sa uvolnuje chlordioxid, ktory ma chlorovy zapach.
Citronova stava obsahuje iba 10% kyseliny citronovej, a tak trva reakcia 3-4 minuty.

To, ci mas skutocne chloritan sodny, vyskusas takto:
Kup kyselinu citronovu a sprav 50% roztok, teda na 100g prasku, nalej 100g vody. Dobre rozmiesaj.
Nasledne, nakvapkaj 10 kvapiek roztoku chloritanu sodneho do pohara a hned nato 10 kvapiek 50% kyseliny citronovej. Roztok je tak koncetrovany, ze by to malo byt aktivovane za 30 sekund, malo by to mat tmavooranzovu az hnedu farbu, a silny zapach po chlore.
Pokial sa tak nestane, predali ti vodu.
1 0
travina travina

travina je offline (nepripojený) travina

Tiež som mala podobný problém ako misomiso, mám MMS od tej istej firmy a nepozdávalo sa mi, že necítiť chlór, mala som podozrenie, že je to obyčajná voda. Zatiaľ som neaktivovala, len som dávala dve neaktivované kvapky mačkám do misky s vodou.
Misomiso sa neozýva, či urobil skúšku, ale ja som aktivovala tak ako píše lofr a zápach bol riadny, aj farba oranžová, takže to nie je obyčajná voda.
Lofr, vďaka za radu.
0 0
lofr lofr

lofr je offline (nepripojený) lofr

Pozeram, ze to tam maju rovno s kyselinou citronovou. S tou by to malo fungovat.

Ale inak je to tam neskutocne predrazene. 12 eur za 100ml, to je ina uzera. Ja som zohnal 500ml za 5 eur + 3 eura postovne, kontakt ale nemozem dat, pretoze dotycny s tym uz prestal.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ano, funguje to. Neviem, ci sedi ta koncentracia, ale asi ano. Problem bol v asi naozaj tom, ze ked pouzivam citronovu stavu, treba dlhsie cakat.
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

Chcela by som sa opýtať tých, ktorí to užívajú, prečo to začali užívať a ako im to pomohlo. Pretože rozmýšľam o tom aj ja. Mám časné zápaly horných dýchcích ciest hlavne cez zimu, neviem to ovplyvniť, dávam si na seba pozor a zápal hrdla aj tam mám, cez zimu musí zobrať cca 5 krabičiek atb.nakoľko mi tej zápal ničím neprejde, pretože mám IGA slizničnú imunitu 0,01. Ďakujem za odpovede.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať