Zavrieť

Porady

MMS (Miracle Mineral Supplement)

Poznáte niekto metódu ktorú predstavil pán Jim V. Humble? Na internete je už veľa článkov, uživateľských fór a skúseností o tejto revolučnej metóde. Sám ju skúšam už 2 týždne a moje dojmy sú pozitívne.
Naposledy upravil deane7 : 07.01.10 at 15:06
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lofr lofr

lofr je offline (nepripojený) lofr

KatarinaNR Pozri príspevok
Ja už naozaj neviem čo si dať, urobiť. Aloe som pila. Teraz beriem injekcie polyoxidonium, tak uvidíme. Ale ja fakt cez zimu mám minimálne ale 5x zápal a to znamená 5x antibiotiká, je to hroza. A ja tým, že som chorá som vtedy aj slabá, nevládzem, niekto má chrípku a prechodí to, ja musím ale dva dni prespať, tak nevládzem. Len ešte jedno bábo by som chcela a nechcem predtým si dať nejaký jed do organizmu. Ešte som o dobrom imunomodulátore počula L-lyzín tuším, ešte to skúsim, echinaceu, radšej niečo prírodné. no fakt neviem :-(
Odporucam skusit anti-parazitalne kury. Protokol Dr. Huldy Clark nazaciatok, potom kontaktuj H. Blahovu (venuje sa parazitologii), ohladne chemickych antihelmetik, a nakoniec kura MMS. Cely cyklus trva cca 3 mesiace. Ludia su plni parazitov, maju z toho vacsinu stale sa opakujucich chorob. Virusy, plesne, a ine patogeny su stale rozosievane po tele, pretoze su nimi infikovane aj samotne parazity, ktore su roznasacmi. Su teda len dosledok vyskytu parazitov. Ak si myslis, ze ich nemas, tak ja som ich mal tak 15 rokov a nikdy som nic nevsimol. Po antiparazitalnych kurach zo mna vychadzali skrkavky a vsetko mozne. 99% parazitov ale neuvidis v stolici.
Je to dokonale skryty zhubny plan. Sucasni lekari tento problem zanedbavaju, hoci parazitologovia a patologovia ich nato neustale upozornuju a karhaju ich za to, ale je to akoby hrachom na stenu hadzali. Lekarske ego je nepriestrelne a iba ojedinele si vie priznat nevedomost.
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

MMS je chloritan sodný, užíva sa aktivovaný kys. citrónovou
MMS2 je chlornan vápenatý, užíva sa naplnený v tobolkách - granulky
Popísal by som Ti to, ale vlastne by som iba kopíroval, pozri si podrobnosti tu:
http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36
Akúsi oficiálnu stránku neuvádzam pretože tam sa to aj predáva a dosť draho. Na tom fóre zistíš podrobnosti a klubáci aj posielajú z veľkého balenia oveľa lacnejšie. MMS2 kúpiš aj v Maunfilde či iných predajniach kde sa predávajú prípravky k bazénom, len musíš prečítať čo je tam napísané, musí tam byť chlornan vápenatý.
Naposledy upravil deane7 : 22.03.10 at 20:50
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Naco zbytocne zakladas novu temu? Daj si do vyhladavaca "kvapky mms" a mozes citat...

http://www.porada.sk/gsearch.php?do=...9d678b1535#781
2 0
lofr lofr

lofr je offline (nepripojený) lofr

misomiso Pozri príspevok
No beriem t6o tri dni, v podstate na skusku, momentelne netrpim ziadnymi akutnymi problemami, na ktorych by sa to dalo otestovat. Rozhodol som sa, ze preventivne to brat nebudem, je to velke riziko, treba si predsa len precitat aj nazory proti http://na-severu.blogspot.com/2011/0...seni-nebo.html

Rozhodol som sa to odlozit, a pripadne vyskusat, ked (pripadne) dostanem nejaku infekcnu nakazu, chripku, salmonelu, malariu... a tak. Potom, nech to ukaze, co dokaze.
Vzdy, ked vyjde takyto zhluk nezmyslov, vacsinou Jim Humble nejak zareaguje a vyda svoje stanovisko. Odporucam pohladat.
MMS je ociernovane zo vsetkych stran, co je dost logicke. Keby sa to ludia masovo naucili spravne pouzivat, zisky urcitych organizacii klesnu na minimum, co by sposobilo kolaps financneho systemu a zdravotnictva a nasledne nepredstavitelne globalne skody.
MMS spojene s anti-parazitanymi kurami, je liek na 99,9% sucasnych ochoreni, a to sa niekomu strasne nepaci, pretoze niekto chce, aby sme mali parazity a patogeny v tele, a dokola dostavali choroby, najlepsie dlhodobo a z toho kruhu sa nemohli dostat.
2 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

buchač Pozri príspevok
ĽUDIA , VEĎ ČÍTAJTE .....

napríklad :



...kde to bolo doteraz ???...

A toto ma dorazilo .....

http://regeneracnecentrum.sk/clanky/...i-a-tehotnych/

Že po kvapkách 1x1 , potom zvyšovať ....dovoľte sa mi zasmiať ....kua , keď mi spustili chemo do žili ...36 hodín v kuse tiekla chémia , že iná káva to bola a overená !!!

Veď aj preto som ešte " tu " , nervy vám žeriem ....

Keby to také fasa bolo , tak chlapík je držitelom všetkých rôznych ocenení , Nobelovkou končiac ...nie milionár , ale MILIARDÁR ...posledný rebríček najbohatších by surovo vyhral , mal by imanie ako všetci dohromady ....

Ale , inak , prírodu neodsudzujem ...príroda je všemocná ...
Verim, ze taketo 100% recepty na liecbu rakoviny, ta vyvadzaju z miery. Mam rodicov, ktori obaja sa liecia z tejto pliagy, takze chapem tvoje pohnutky takto reagovat. Chemoterapia ako taka pri liecbe rakoviny je v mnohych pripadoch ucinna, ale vieme, na druhej strane ake svinstvo sa dostava do tela pacienta. Vsetko je to na organizme, ako bojuje s chorobou a ako bojuje aj s chemoterapiou.
Tym, ze ma zaujimaju aj ine liecebne metody roznych chorob, chcem si len rozsirit obzor vedomosti inych moznosti. Je na kazdom z nas, ako kto pocuva svoje telo a dokaze reagovat na rozne signaly. Tam je zaklad uzdravenia a dalsieho plnohodnotneho zivota. Ked niekto nechce, nepomoze ani chemo ani MMS ani iny zazrak.
1 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Je to dobrý biznis. Aktivátor kupovať nepotrebujem, je to len obyčajná čistá kyselina citrónová za pár centov (bez cukru a bez pridaného vitamínu C, žiaden citrovit ani vitacit) a liter MMS bežne posielajú iní za 10€. 1,5 litrovú fľašu aj s dobierkou tuším za 18€ a môžeš sa kúpať aj dezinfikovať, ja s tým občas aj kľučky, wc dezinfikujem.

Tú kyselinu citrónovú už nerobíme 20%-nú ale 50%-nú, teda objemovo s vodou 1:1. Potom sa to jednoduchšie dávkuje, na 1 kvapku chloritanu 1 kvapka aktivátora. Fľašky Bralen kúpiš v lekárni 50ml za 18 centov, majú hore kvapátko.
1 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Tu si odpovedal
http://www.porada.sk/t129274-p4-kvapky-mms.html
2 1
annadam annadam

annadam je offline (nepripojený) annadam

5 rokov som mala vážne zdravotné problémy - pravdepodobne som vdýchla nejakú pleseň z klimatizácie, nedokázali ma diagnostikovať ani v Hágoch. Na horeuvedenej stránke som sedela 3 mesiace, kým som sa odhodlala k akcii. Syn mi priniesol MMS z Prahy, užívala som ráno a večer, pomaly som pridávala od 1 kvapky, dostala som sa na 15, odvtedy som v poriadku, moja lekárka si myslí, že zabrali lieky na imunitu od nej /asi by vyskočila z kože, keby vedela pravdu/ a všetci sme spokojní. Ja vrele doporučujem. Treba si naštudovať kontraindikácie.
1 0
lofr lofr

lofr je offline (nepripojený) lofr

Miso, je mozne ze ti poslali vodu.
Chloritan sodny nema ziaden zapach, chlor sa z neho neuvolnuje. Az po reakcii s kyselinou sa uvolnuje chlordioxid, ktory ma chlorovy zapach.
Citronova stava obsahuje iba 10% kyseliny citronovej, a tak trva reakcia 3-4 minuty.

To, ci mas skutocne chloritan sodny, vyskusas takto:
Kup kyselinu citronovu a sprav 50% roztok, teda na 100g prasku, nalej 100g vody. Dobre rozmiesaj.
Nasledne, nakvapkaj 10 kvapiek roztoku chloritanu sodneho do pohara a hned nato 10 kvapiek 50% kyseliny citronovej. Roztok je tak koncetrovany, ze by to malo byt aktivovane za 30 sekund, malo by to mat tmavooranzovu az hnedu farbu, a silny zapach po chlore.
Pokial sa tak nestane, predali ti vodu.
1 0
ssd ssd

ssd je offline (nepripojený) ssd

h
1 0
romaker romaker

romaker je offline (nepripojený) romaker

human
Rôzne prípravky ako napr. výťažky z Aloe, výťažky z Asai, výťažky zo zeleného jačmeňa a pod., sú len výťažky EUR z vašej peňaženky. Firmy používajú podomový predaj, z ktorého majú predajcovia profit a preto vám tie šťavičky susedka vychváli do neba, len nech má províziu. Je to predražený riedky džús plus rozprávka zadarmo. Treba si kúpiť najmenej 3 litre za 80€ na mesiac, potom mesiac pauza a ak to nepomôže treba si kúpiť znova 3 litre. A po 6 mesiacoch už majú nový lepší prípravok.
Ale MMS je skoro zadarmo, preto je to nepriateľ číslo jedna pre FARMA firmy . Tie robia všetko preto aby ho udupali pod zem. Už stihli zakázať predaj spolu s kyselinou citrónovou, ale to je malá prekážka .
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

pravdu mas,Juraj,viaceri tu na porade to asi berieme skor tak preventivne.
neviem posudit ci ma to ocistuje,ale fakt je,ze pred tym som byvala nachylna na prechladnutie a teraz zatial OK,hoci okolo mna je vela takych,co trpia chripkou-uz to zacina.

ale doporucil mi to moj stryko,ktory ma v sebe nado /rprostata/,lieci sa len alternativnou liecbou,zmenil uplne stravu a hodnoty klesli totalne.zatial chemo a radio odmieta,ale uvidime.on totiz berie milion inych veci,tak tazko posudit,co z nich mu pomohlo.
1 0
lofr lofr

lofr je offline (nepripojený) lofr

Hej, velky bojovnik proti MMS, s jednym prispevkom...
1 0
111KOLONKA111 111KOLONKA111

111KOLONKA111 je offline (nepripojený) 111KOLONKA111

Mám za sebou asi mesiac čítania o skúsenostiach s MMS na internete a pochybovania.
Netrpím žiadnymi vážnymi chorobami okrem unavených nôh ale aj tak som bol zvedavý a
tak som si klasické MMS kvapky zadovážil.Najhoršií je strach -a ten som mal - a začal som
s 2-mi aktivovanými kvapkami do vody.Prvýkrát to bolo najhoršie--tá vôna a chut je uprimne
hrozná...ale presvedčoval som sa že ten plyn je môj spojenec ...a zmenil som okamžite vodu za dobrý ananásový dzús ktorý pochádza z lisovania a nie z koncentrátu.Takýto čistý lisovaný ananásový džús je neskutočne drahý a jeho cena sa približuje k cene menu- obeda v Ba :-)
Po tomto som aplikoval každé 3 hodiny dve aktivované kvapky.
Po štyroch dnoch užívania som pozoroval --lepší spánok,neochota jesť sladké jedlá /palacinky s cokoladou a slahackou skoncili v smetnom koši :-) ,ráno do práce som cítil evidentný nárast energie a doslova som si vychutnával pocit nádychu a čistého dýchania--nos absolútne čistý a intenzívnejšie som vnímal dotyk vzduchu teda nádych bol hotová radosť /to poznajú ľudia čo robia očistné pôsty/.V práci bývam večer okolo 18,00 riadne unavený a toto nenastalo ,nohy absolutne akoby vymenené...
Moj názor je ten že FDA je americká lieková agentúra, ktorá má za ciel postupne vytlačit z trhu všetky netradičné a bylinné preparáty, podobne jako v Európe nariadenia Evropskej komisie. FDA zároveň odmietla označovat potraviny obsahujúce čisté a geneticky nemodifikované suroviny-, týmto označením, lebo zámerom je čo najviac rozšířiť geneticky upravované plodiny, ktoré sú pre konzumáciu ľudí smrtelne nevhodné a ľudský organizmus ich
nevie dokonale absorbovat.
Takže američania nám presne nadiktovali akými postupmi varovať pred MMS a vymedzili na to nemalé obnosy financíí
ktoré budú použité na monitorovanie a zničenie nevhodných www stránok a vstupovania do diskusíí platenými diskutérmi a pod.../ najčastejšími a zadávateľmi platenej inzercie patria farmaceutické firmy/ - ich vplyv a dosah je značný -hlavne keď už v tejto dobe niekoľko miliónov praktizujúcich ľudí na celom svete ich oberá o veľmi značné zisky.
Ja vždy uprednostnujem slobodu jednotlivca rozhodnúť sa ako naložím so svojím telom a čím a akými prostriedkami sa budem liečiť.
Naposledy upravil 111KOLONKA111 : 19.02.13 at 23:17
1 0
robin78 robin78

robin78 je offline (nepripojený) robin78

Poznam, ale momentalne cakam na balik aby som to vyskusal
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Vždy keď počujem definíciu "revolučná metóda " zaváňa mi to dílerstvom...

Hľadáš naozaj skúsenosti, alebo ponúkaš... ?
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Ani jedno ani druhé. Nemôže ísť o dílerstvo, lebo účinná látka je u nás voľne dostupná a veľmi lacná. Iba tu na fóre o tom nebola téma, tak som ju založil, veď prečo máme všetci chodiť iba na zahraničné fóra?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

deane7 Pozri príspevok
Ani jedno ani druhé. Nemôže ísť o dílerstvo, lebo účinná látka je u nás voľne dostupná a veľmi lacná. Iba tu na fóre o tom nebola téma, tak som ju založil, veď prečo máme všetci chodiť iba na zahraničné fóra?
Na slovenskej stránke sa názov prekladá takto:
MMS (Miracle Mineral Solution)
0 0
robin78 robin78

robin78 je offline (nepripojený) robin78

wagner Pozri príspevok
Na slovenskej stránke sa názov prekladá takto:
MMS (Miracle Mineral Solution)
ked si pozries vysledky celosvetovo, tak su zauzivane oba nazvy, aj solution aj supplement
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Názov opravený
Naposledy upravil deane7 : 07.01.10 at 15:07
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať