Zavrieť

Porady

MMS (Miracle Mineral Supplement)

Poznáte niekto metódu ktorú predstavil pán Jim V. Humble? Na internete je už veľa článkov, uživateľských fór a skúseností o tejto revolučnej metóde. Sám ju skúšam už 2 týždne a moje dojmy sú pozitívne.
Naposledy upravil deane7 : 07.01.10 at 15:06
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Wau,na rakovinu kože?No to teda bude fakt super.Dúfam že sa Vám tí ľudia nedajú poblázniť.
Princíp je rovnaký , ako vraví petk0 ....ibaže ide o iný princíp ...
Ide o princíp hlúposti a hľadania zázraku .

...v knihach o MMS tym riesili tazke pripady za 24 hodin...
Kto také niečo tvrdí , tak by som mu dal vypiť kyselinu chlorovodikovú - nezriedenú !!!

Takéhoto jedinca považujem za debila !!!....a ani sorry nedávam za expresívum , mám dokonca aj lepšie výrazy pre takýchto exotov ...
0 1
petk0 petk0

petk0 je offline (nepripojený) petk0

Do pozornosti davam dalsiu novinku, pracovne to nazvali CDS2. Pri CDS2 sa uz nepouziva aktivator kyselina chlorovodikova, ani citronova, ale Hydrogensiran sodny. Tym sa odstranili niektore mensie problemy s CDS o ktorych sa v knihach pise pomenej. Odpadli tak problemy so zaludocnymi problemami, prekyslenim... CDS2 sa da uzivat v ovela vyssich davkach ako to bolo pri MMS, CDS. Zlepsila sa tak aj ucinnost na niektore problemy, kde to zaberalo pomaly. Kto chce si dalsie info najde. CDS je jediny produkt, ktory mi skutocne pomohol a nejde o nejaky podvod, multi level marketing, alebo nieco podobne, pretoze latky sa daju kupit na kila za smiesny peniaz a tak netreba nikomu sponzorovat jeho "liecitelske" schopnosti.
Naposledy upravil petk0 : 26.09.13 at 13:36
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

https://g2cforum.org/index.php/list/...republic#37318
Kto by mal záujem sa dovzdelať v MMS, v Prahe bude seminár jazyk SK, CZ 24. až 26.1.2014.
http://jimhumble.org/
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať