Zavrieť

Porady

Dovolenka na Liptove

Ponukam ubytovanie.
Poradte mi prosim, kde je mozne inzerovat a umiestnit svoju web stranku na ktorych slovenskych,ceskych, polskych a inych portaloch, alebo niejake cestovky.Ti ktori sa ubytovanim zaoberate uz dlhsie mate viac skusenosti, poradte ako na to.
moj meil : vah@szm.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Clone1 je offline (nepripojený) Clone1

    Clone1
    Vyzerá to pekne je vidiet ze je starane a kde to presne je pripadne kde sa da zistiti kedy je volny termin cez leto pripadne aj teraz neiekdey na jar a cenník a vybavenie domu?
    Ďakujem

    branoo@post.sk

    Pralinka je offline (nepripojený) Pralinka

    Pralinka
    Labut
    Ponukam ubytovanie.
    Poradte mi prosim, kde je mozne inzerovat a umiestnit svoju web stranku na ktorych slovenskych,ceskych, polskych a inych portaloch, alebo niejake cestovky.Ti ktori sa ubytovanim zaoberate uz dlhsie mate viac skusenosti, poradte ako na to.
    moj meil : vah@szm.sk
    Ahoj Labut,
    vyzerá to super.Máš aj nejaký cenník a rozpis termínov? Ak hej mala by som aj ja záujem.A kde to presne na Liptove je ? Ak môžeš, napíš mi tie ceny na gulikova@pobox.sk
    S tými int. adresami sa ti skúsim pozriet, niečo sa mi marí , ale nie som si istá, tak si to radšej ešte overím.Dám vedieť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.