Zavrieť

Porady

Ako sa mám pripojiť a následne odbanovať?

Dobrý deň, dneska som robil Upload clienta k svojej sociálnej sieti, lebo ako vidno v IE nefunguje multiple upload, tak som sa to rozhodol urobiť zvlášť v C#.
Keď som vyskúšal už napísaný kód, zistil som ,že uploadnutý súbor na ftp mojej stránky je asi 2-krát väčší ako naozaj. Teda 66kBytová fotografia, mala 119kBytov.
Tak tento kód:
Stream reqStream = req.GetRequestStream();
reqStream.Write(fileBuffer, 0, (int)req.ContentLength);

som v domnení,že tu je tá chyba pozmenil na:
Stream reqStream = req.GetRequestStream();
reqStream.Write(fileBuffer, 0, (int)req.ContentLength/2);

Teda zmena bola v zmenení údaju o veľkosti posielaného súbora. Teda mohol som uploadovať aj 10GB veľký súbor, i tak to zapisovalo v domnení,že ten súbor má 5GB.
Lenže ako vidno, toto tomu vôbec nepomohlo a to najhoršie, odkedy som to otestoval, nie som schopný pripojiť sa na moju stránku a na všetky stránky bežiace na tom serveri! Jedine cez proxy.
Takže ma ten server asi nejako zabanoval na moju IPčku.
Teda k tej otázke:
Ako sa mám pripojiť na ftpčku mojej stránky a následne sa odbanovať? Skúšal som sa pripojiť na FTP cez proxy, ale výsledok bol taký istý ako bez, 101 Error - Connection reset.
Vedel by mi niekto pomôcť a zároveň povedať čo tá aplikácia vlastne vykonala,že sa nemôžem pripojiť?
Alebo mám kontaktovať majitela serveru, čo podľa mňa nie je najlepšia voľba, ešte vysvetlovať ako sa mi to podarilo... (kontaktujem ho asi vtedy, až keď vyskúšam všetky rady a nebude ani jedna z nich fungovať)
Naposledy upravil SeparateSK : 22.07.12 at 20:00
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ako sa mám pripojiť a následne odbanovať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.