Zavrieť

Porady

Je niečo čím odomknem zaheslované PDF?

mám zaheslované PDF-ko a chcem ho otvoriť len nemam heslo takže nemôžem vidieť ani udaje čo sú vo vnútri dá sa to nejako odheslovať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BlackRoses je offline (nepripojený) BlackRoses

    Som aký som.... BlackRoses
    1) Požiadať autora o heslo...
    2) Mechanicky skúšať (veľa šťastia)
    3) Nájsť freeware na odblokovanie na webe (google pomôže)...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    D3troit diki za radu to som vedel aj bez teba len som čakal že niekto vie o nejakom free softe čo by mi s tým pomohol
    BlackRoses A určite si predtým ako si tu napísal, tú 3ku skúsil? Lebo ujo google mi ponúkol hneď 2 softy.
    Kabaka123 d3troit však Ti jasne napísal - použiť freeware... dočítal si do konca?

    inak prelomiť heslo je dosť náročné
    BlackRoses Mal som program, ktorý prelamoval na .rar ale robil to mechanicky a keď malo heslo viac ako 5 písmen tak to bolo " Zvyšný čas XY dní"
      zbaliť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    D3troit to som skúšal ale dik tam pýta odomna to heslo čo potrebujem zistiť kedže ho neviem ale už som skúšal všeličo a už 2 dni mi ide Asunsoft PDF Password Geeker no len heslo ma 8 znakov a neviem presne ako takže to bude trvať hadam ešte týžden
    KEJKA mne bežne pdfunlock odomkne zaheslované súbory.
    Kabaka123 možno sú len zabezpečené proti úprave a nie priamo heslom na otvorenie, skúšala som tiež teraz jeden zaheslovaný dokument a neotvorilo mi ho... skúšala som viacej online pdfunlock... pýtalo heslo
      zbaliť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    D3troit noo to som skúšal no nejako nič s toho mi nejde iba to dlho robí a potom mi to padne
    stormcatcher To ale určite malo heslo "abc".
    D3troit to že viem posledne 3 znaky a je to 8 miestne
      zbaliť

    Je niečo čím odomknem zaheslované PDF?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.