Zavrieť

Porady

zmluva o dielo

Poradte, co treba robit, ak stolar nedoda to co ma, taha ma uz od augusta za nos, najprv mi sluboval sluboval stale to presuval a najnovsie uz vobec nekomunikuje. Mam s nim podpisanu zmluvu o dielo, objednavku. Na objednavke mam potvrdene ze prebral zalohu, dufam ze to staci...
Poslal som mu list, aby sa k urcitemu datumu vyjadril, ci vrati peniaze alebo doda vyrobky...ak nie, tak mu zmluvu vypovedam a podam trestne oznamenie pre podozrenie z podvodu. Ak mi neodpovie, co by bolo podla vas najlepsie urobit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    marcuso Pozri príspevok
    Poradte, co treba robit, ak stolar nedoda to co ma, taha ma uz od augusta za nos, najprv mi sluboval sluboval stale to presuval a najnovsie uz vobec nekomunikuje. Mam s nim podpisanu zmluvu o dielo, objednavku. Na objednavke mam potvrdene ze prebral zalohu, dufam ze to staci...
    Poslal som mu list, aby sa k urcitemu datumu vyjadril, ci vrati peniaze alebo doda vyrobky...ak nie, tak mu zmluvu vypovedam a podam trestne oznamenie pre podozrenie z podvodu. Ak mi neodpovie, co by bolo podla vas najlepsie urobit?
    Môžeš sa obrátiť napríklad na Slovenskú obchodnú inšpekciu, ale samozrejme to môžeš riešiť aj súdnou cestou. Na nasledujúcom linku sú celkom užitočné informácie:

    http://portal.gov.sk/Portal/sk/Defau...ype=1&aid=1652

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    marcuso Pozri príspevok
    ... zmluvu vypovedam a podam trestne oznamenie pre podozrenie z podvodu. Ak mi neodpovie, co by bolo podla vas najlepsie urobit?
    Mas pravo urobit to co mate napisane ci dohovorene v zmluve a ostatne veci rieši občiansky, resp.obchodny zakonnik. Urcite nemozes nanho podat trestne oznamenie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.