Zavrieť

Porady

Problem s nahravanim fotiek na facebooku

Vedeli by ste mi niekto poradit, co mam esta nainstalovat/vymazat ked mi nechce vobec na facebooku nahravat fotografie (je to pre mna dolezite kvoli obchodom) .... mam preinstalovany a zaktualizovany Adobe Flash, vymazane cookies ... 2x restartovany pc a nechce mi nahravat ani z Chrome ani Explorer ... dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    vlado 33 Facebook niekedy blbne
    vlado 33 Keď zadáš nahrať fotku nebudeš mať v buducnosti možnosť pridať dalšiu fotku do toho albumu. Musíš vytvoriť album a tam tá možnosť je.
    vsak ja viem ako sa to ma robit, ale ide o to ze to nejde ... prijala by som nejake viac technicke a uzitocne rady

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Aké veci technické chceš. keď máš aktualizovaný windows všetko nové musíš mať! Teraz som trošku poklikal, skus sa odhlásiť a prihlásiť či to nepojde potom.
    Naposledy upravil vlado 33 : 17.09.12 at 17:51

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Napadla ma taká "sprostosť! - niektoré "služby" limitujú, koľko fotiek môže byť v "albume" (neviem, ako je to na ksichtoknihe) - nemá to náhodou s týmto súvis?
    Vytvoriť nový album - ide?
    nejde ... nahrava mi fotky jedine na plochu, ako namiesto statusu, inac do albumov nechce ... zo segrinho ntb mi to vsak ide, takze mi chyba nejaka instalacia, len nerozumiem preco to zrazu chyba, ked mi to normalne doteraz islo

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    no mozno trochu od veci, ale skus na FB sa spytat - mozno je tam nejake forum o tom. tutokaj dost ludi na FB nie je a tak nemaju skusenosti a vedomosti o danej problematike.

    Problem s nahravanim fotiek na facebooku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.