Zavrieť

Porady

Stratená zásielka a náhrada škody.

Dobrý deň.
Som platca DPH. V júni som poslal do zahraničia zásielku zákazníkovi - FO nepodnikateľovi, teda fakturoval som mu cenu aj s DPH. Zásielka sa bohužiaľ stratila a prepravná spoločnosť mi chce vrátiť náhradu škody v mojich nákupných cenách a bez DPH.
Ako mám postupovať? Nie som ochotný im predkladať moje prijaté faktúry ako doklad o nákupných cenách, považujem to za obchodné tajomstvo. A čo DPH? Môžu mi vrátiť náhradu škody bez DPH?
Ďakujem.
Usporiadat
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Ak si zasielku nepoistil prislucha ti nahrada skody podla pravidiel uvedenych vo VOP - s ktorymi si vyuzitim ich sluzieb suhlasil.
0 0
calimero1 calimero1

calimero1 je offline (nepripojený) calimero1

Zasielka bola poistena na 500 €, hodnota zasielky bola 400 € s DPH. Napriek tomu chcu odo mna nakupne ceny.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

no ak bola poistena, tak sa postupuje podla podmienok poistovatela
0 0
calimero1 calimero1

calimero1 je offline (nepripojený) calimero1

A ako to vysporiadat uctovne? Spravim dobropis, platbu vratim zakaznikovi a nahradu skody zauctujem ako ostatny prijem podliehajuci dani z prijmu a bez vplyvu na DPH? Vediem JU. Vdaka.
0 0
fortunka fortunka

fortunka je offline (nepripojený) fortunka

My toto riesime bezne, ale dohodli sme si to tak, ze im nedavame nase dodavateske faktury, iba im napiseme do "reklamacneho listu" cenu tovaru a vystavime na nich skodovu fakturu bez DPH. Cize povodna faktura co isla do zahranicia sa stornuje a na kuriersku spolocnost vystavim novu fakturu na "skladovu cenu", ktoru si uvedieme my. Ziadny podklad im k tomu nedavame a nedavame ani presne skladovu cenu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať