Zavrieť

Porady

prosím zahlasujte za BIO bryndzu

žena
Chcela by som poprosiť o zahlasovanie o našu 100 % BIO Ovčiu bryndzu, ktorá je nepasterizovaná a možno ju aj niektorí poznáte. Hlasovať sa môže 1x a link je nasledovný

http://www.biopotravinaroka.info/pri...ovcia-bryndza/

Vopred všetkých ďakujem za podporu
Naposledy upravil efka23 : 17.09.12 at 07:03
Usporiadat
Téma je uzavretá.
mravcica1 mravcica1

mravcica1 je offline (nepripojený) mravcica1

zahlasovane, bryndzu poznam, je fakt vynikajuca a kvalitna
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
janka1710 janka1710

janka1710 je offline (nepripojený) janka1710

zahlasované.........môžeš aj u mňa http://www.porada.sk/t200757-nove-ch...ie-na-5-a.html
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

zahlasované
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

je tam zahlasované
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
...zahlasované...
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

S vašou bryndzou som sa ešte v bežnej obchodnej sieti nestretol, neviem kde sa dá kúpiť, ale zahlasovať môžem.

Bryndzu obľubujem, ale nie tie pančované. Napr., ktoré si dáva robiť aj jedná slovenská mliekareň v Poľsku s 25%-tným obsahom ovčieho syra (Poliakom neverím, ani že je tam toľko percent) a nazýva to Tatranská bryndza.

Nakoľko je na vašom webe spomínaný uznávaný slovenský mikrobiológ dnes už 81-ročný Prof. RNDr. Libor Ebringer DrSc.

http://sk.wikipedia.org/wiki/Libor_Ebringer

dávam tu v prílohe jeho článok o bryndzi, ktorý som našiel na Googli.

Kto ma rád skutočnú bryndzu, a chce vedieť čo doteraz kupuje v našej obchodnej sieti, môže si to prečítať.
Slovenská bryndza.JPG.jpg  
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Je tam
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

V našej bežnej obchodnej sieti som sa doteraz nestretol s pravou (100%-nou) ovčou bryndzou.

Takým pre mňa prvolezcom je Kluknavská mliekareň z Východného Slovenska,

http://kluknavskamliekaren.sk/

kde jej produkt 100%-ná Ovčia bryndza (obrázky v prílohe) sa dá už kúpiť aj v sieti jedného veľkého obchodného reťazca, kde ju aj kupujem.

Dúfam len, že to čo deklaruje na obale je aj skutočnosť.
Ovčia bryndza.JPG.jpg  
2 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

zahlasované
Pozrela som si aj stránku výrobcu www.farmapruzina.sk. Super výrobky, zaujali ma syrové torty.
3 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

zahlasované
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

AnnaK Pozri príspevok
zahlasované
Pozrela som si aj stránku výrobcu www.farmapruzina.sk. Super výrobky, zaujali ma syrové torty.

Takýchto farmárov by mal náš štát (MPSR) bez mihnutia oka podporovať.

Aby si aj tí čo bývajú ďaleko od farmy mohli kúpiť ich výrobky vo svojej miestnej obchodnej sieti a nedovážali sa nám tu zo zahraničia ako aj vyrábali u nás lacné mŕtve potemkinovské výrobky.
0 0
efka23 efka23

efka23 je offline (nepripojený) efka23

žena
Naša bryndza je skutočne vyrobená u nás na salaši a je 100 % a ovčia . Treba prísť a vyskúšať Dodávame ju do Bratislavy do jedného obchodného reťazca už tretí rok. Ďakujeme za hlasy!!!
3 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

efka23 Pozri príspevok
Naša bryndza je skutočne vyrobená u nás na salaši a je 100 % a ovčia . Treba prísť a vyskúšať Dodávame ju do Bratislavy do jedného obchodného reťazca už tretí rok. Ďakujeme za hlasy!!!
efka23 od dnes budem sympatizantom vasej farmy, nakolko som o vas doteraz nevedel.

Fandim napr. takýmto dievcinam vo farmarceni s ovcami, vid:

http://spisskanovaves.korzar.sme.sk/...adne-zena.html

Verim, ze s ich menezovanim ovci syr a bryndza na Slovensku nezanikne.


Bohuzial ten retazec vasu bryndzu predava asi iba Bratislave. To je pre mna daleko. V nasom som sa s nou nestretol. Dufajme, ze casom sa vam podari rozsirit pri priaznivej podpore statu aj inde po Slovensku.
2 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

efka23 Pozri príspevok
Naša bryndza je skutočne vyrobená u nás na salaši a je 100 % a ovčia . Treba prísť a vyskúšať Dodávame ju do Bratislavy do jedného obchodného reťazca už tretí rok. Ďakujeme za hlasy!!!
Ani v PB sa nepredáva?
0 0
efka23 efka23

efka23 je offline (nepripojený) efka23

žena
Nie nepredáva, ale chodia z PB na salaš si ju kupovať.
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

efka23,

este pre informaciu 1 kilogramm 100%-nej Ovcej bryndze z Kluknavskej mliekarne sa predava v obchodnom retazci, kde ju kupujem momentalne za cenu 10,80 Euro, takze cena bezneho malospotrebitelskeho balenia 125 g vychadza na 1,35 Euro.

Myslim si, ze vela spotrebitelov, ktorym chuti bryndza ani nevie o com pise Prof. RNDr. Libor Ebringer DrSc., co sa tyka pravej ovcej bryndzi, a orientuju sa len podla ceny. Treba viac osvety.

Keby vedeli a mali istotu, ze kupuju produkt, ktory ma vlastnosti, ktore on opisuje, nebolo by im luto zaplatit za nu aj vyssiu cenu ako za tie lacne mrtve napodobeniny.

Ked porovnam cenu krabicky cigariet a 125g 100%-nej Ovcej bryndzi pre ludsky organizmus, viem na cijej som strane.
Naposledy upravil jarecko : 17.09.12 at 15:02
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jarecko Pozri príspevok
efka23,

este pre informaciu 1 kilogramm 100%-nej Ovcej bryndze z Kluknavskej mliekarne sa predava v obchodnom retazci, kde ju kupujem momentalne za cenu 10,80 Euro, takze cena bezneho malospotrebitelskeho balenia 125 g vychadza na 1,35 Euro.

Myslim si, ze vela spotrebitelov, ktorym chuti bryndza ani nevie o com pise Prof. RNDr. Libor Ebringer DrSc., co sa tyka pravej ovcej bryndzi, a orientuju sa len podla ceny. Treba viac osvety.

Keby vedeli a mali istotu, ze kupuju produkt, ktory ma vlastnosti, ktore on opisuje, nebolo by im luto zaplatit za nu aj vyssiu cenu ako za tie lacne mrtve napodobeniny.

Ked porovnam cenu krabicky cigariet a 125g 100%-nej Ovcej bryndzi pre ludsky organizmus, viem na cijej som strane.
krabičku cigariet potrebuje, bez bryndze sa zaobíde
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zahlasované, príjemný podvečer.....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

efka23 Pozri príspevok
Naša bryndza je skutočne vyrobená u nás na salaši a je 100 % a ovčia . Treba prísť a vyskúšať Dodávame ju do Bratislavy do jedného obchodného reťazca už tretí rok. Ďakujeme za hlasy!!!
Máme ju doma stále, niet týždňa bez nej. Je výborná. V ktorom reťazci ju predávate? Ja ju kupujem http://www.biologika.sk/index/detail...ruzina-ca-250g.
Bude jej dostatok aj v zime?
Vďaka.
0 0
efka23 efka23

efka23 je offline (nepripojený) efka23

žena
Pevne veríme, že bude aj cez zimu, aj keď produkcia je menšia. Miesto predaja je na našej stránke a veľmi nás teší že Vám chutí
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať