Zavrieť

Porady

Ako odúčtovať rezervu na nevyčerpanú dovolenku prosím?

Prosím poraďte mi ľudkovia .
v 2003 som tvorila rezervu na nevyčerpanú dovolenku v roku 2003 a to 554/323, 323 mám tým pádom ako P.S. v roku 2004 a v 2004 musím túto rezervu rozpustiť - odúčtovať a netuším ako, vie niekto? - moc dík - súri mi to poteším sa každému názoru. vďaka. už robím daňové k 30.11.2004 tak ponáhľam..........

možno je to blbosť ale nejde tá rezerva oproti mzd.nákladom? 521? takže v 2004 dám 323/521???
Naposledy upravil sway : 20.11.04 at 14:07 Dôvod: doplnenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Buď ju stornuješ - 554 / 323 alebo ju budeš čerpať podľa skutočne vyčerpanej a vyplatenej dovolenky za rok 2003, čiže v mesiacoch, kedy si zamestnanci vyčerpali dovolenku za r. 2003, tento náklad mínusom 521 AU / 323 AU. Predpokladám, že dovolenku za r. 2003 si zamestnanci vyčerpali.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    takže mám dať -521MD a -323 Dal? asi áno? ďakujem moc !!!!!!!!!!!!!!!

    judy je offline (nepripojený) judy

    judy
    mal si ju mesačne rozpušťať do výnosov /654/ tak ako vaši zamestnanci čerpali starú dovolenku. teraz ak ti ešte niečo zostalo na 323, tak zaúčtuj 323/654

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Takže 521 - je nesprávne?, neúčtovali sme to mesačne, ale všetky staré dovolenky vyčerpali, tak to dám celé 323/654, ano? - móóóóóc díííík, len mi to kratúčko potvrď. vďaka!!!
    p.s. som baba.

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Áno, môžeš to tak zaúčtovať. Správne je to tak, ako to napísala Judy.
    Naposledy upravil Zuzka : 20.11.04 at 15:42

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    móóóóc všetkým ďakujem, pohla som sa znova o krok ďalej, vrelá vďaka!!!!!!!!!!!!!!

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    judy
    pozbudla som sa že si baba. asi sme tu skoro všetky . prepáč.
    judy
    ........ale ako nám je tu dobre, že? - hoci aj chlapci pomáhajú!!!!!!, asi už nepracujú, to len baby sú také pracovité.

    Ako odúčtovať rezervu na nevyčerpanú dovolenku prosím?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.