Zavrieť

Porady

Fire Wire a Windows 7

Zdravím Všetkých.Mám problém stiahnút video so svojej miniDV kamery.Pri Windows XP na starom Pc taký problém nebol.Skúšal som aj stiahnut nejaké ovládače,ale bezvýsledne.Žiadna reakcia PC.Používam teraz Windows 7- 64 bit verziu.Toto je moja terajšia zostava.Aký mám presne Fire Wire neviem.Vopred ďakujem.

MB Asus P8H67 B3 (1155)
Intel® Core i5-2400, 3,1GHz, BOX (1155)
DDRAM3 2x2GB Kingston HyperX 1600 CL9 XMP (KHX1600C9D3X2K2/4GX)
HDD WD 1TB Serial ATA III 7200ot. 32MB, WD10EALX
VGA SAPPHIRE ATI HD 5770 1GB VAPOR X DDR5 (PCIe)


CoolerMaster RC-502-KKN1 Centurion 5 II Black
Seasonic S12II-520 520W 80 Plus Bronze


Asus DVD-RW DRW-24B3LT/BLK/B/AS LS, SATA, black, bulk
LCD LED LG E2441VBN 24"
Klávesnica podsvietená Redstar RS-KB21EL CZ USB/PS2
Myš Logitech laser LS1 Mouse grape-acid USB


Mám preinštalovat na Windows XP SP 2 verziu?
Nebude potom tento windows Xp nejako obmedzovat terajší výkon Pc a pod.?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    falokrat Pozri príspevok
    Zdravím Všetkých.Mám problém stiahnút video so svojej miniDV kamery.Pri Windows XP na starom Pc taký problém nebol.Skúšal som aj stiahnut nejaké ovládače,ale bezvýsledne.Žiadna reakcia PC.Používam teraz Windows 7- 64 bit verziu.Toto je moja terajšia zostava.Aký mám presne Fire Wire neviem.Vopred ďakujem.

    MB Asus P8H67 B3 (1155)[B]
    Fire Wire konektor je označovaný aj 1394.Ak máš túto dosku ,tak kde ho máš ten 1394 konektor.Ja ho nevidím.
    http://www.asus.com/Motherboards/Int...specifications
    Kúp si kartu PCI s konektormi 1394 a budeš ho tam mať.
    http://datacomp.sk/pc-komponenty-pci...94-_c1123.html

    falokrat je offline (nepripojený) falokrat

    falokrat
    Fire wire IEEE 1394 som prehodil zo starého počítača do nového,ktorý teraz používam.Zapojenie by malo byt v poriadku.Mám kartu Fire Wire s 3 USB vstupmi a 2 vstupmi na Fire wire kábel.

    Ps.Ospravedlnujem sa,že som to zabudol napísat v uvode.
    Naposledy upravil falokrat : 28.07.11 at 06:39

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    falokrat Pozri príspevok
    Fire wire IEEE 1394 som prehodil zo starého počítača do nového,ktorý teraz používam.Zapojenie by malo byt v poriadku.Mám kartu Fire Wire s 3 USB vstupmi a 2 vstupmi na Fire wire kábel.

    Ps.Ospravedlnujem sa,že som to zabudol napísat v uvode.
    ... dosť podstatná informácia . Pod W764bit bývajú niekedy problémy s ovládačmi. Jedno riešenie pre Firewire pod W7 je tu:

    http://www.studio1productions.com/Ar...Firewire-1.htm

    ale Google nájde ešte viac riešení... http://msdn.microsoft.com/en-us/wind...dware/gg454502

    Prechod späť na XP by mohol byť tiež problematický, nemusia byť pre daný OS vhodné ovládače pre notebook.

    falokrat je offline (nepripojený) falokrat

    falokrat
    Ahoj,skúšal som prezriet obidve linky,ale riešenie som nenašiel.Išiel som podla inštrukcii,ale nepomohlo to.Fakt uvažujem,že sa vrátim ku windowsu xp,ale vraj pri xp-čku mi bude fungovat RAM len na 3,3 Gb.Nie,že by to nestačilo,ale bola by škoda nevyužit celú kapacitu.Uvažujem ešte nad Windows 7 CZ - 32 bit verzii.,či by nenastala zmena.Ale aj tak dík.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    K XP sa nevracaj s takou zostavou.Napíš výrobcu a typ karty PCI s 1394.Radšej by som kúpil novú kartu s Fire Wire výstupmi.Keď si objednáš kartu cez internet ,tak je možnosť kartu vrátiť .

    Fire Wire a Windows 7

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.