Zavrieť

Porady

kde zoženiem trojfázový motor do profesionálnej pračky MIELE WS 5140

T.NR 1413601 alebo MXT 12-88 - 230/400. 0,4 kW, 910 otáčok za min.
Naposledy upravil lyka60 : 13.02.15 at 17:48
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    lyka60 túto stránku poznám, ale tam mi predajú len buď celú pračku, alebo nový motor, ktorý stojí horibilnú sumu. Veď orginál sme kúpili v roku 1998 za 450 tis. SK/ ks.Súčiastky sú neskutočne drahé.Takže skúšam aj iné varianty.
    lujza.j a?už si ich kontaktovala?tak sa kontaktuj..
    http://www.miele.de/haushalt/index.htm

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Silne pochybujem, že niečo také je bežne na skladoch. Prax je skôr v tom objednaní u špecializovaného servisu...napríklad http://stroje-naradie.sk/firmy/stroj...ntaciaklienta=
    lyka60 veď to už som s tým strávila niekoľko hodín surfovania a už som zúfala. Vlani som zohnala podobný repasovaný motor do menšej práčky bez problémov v Británií, ale teraz ani za svet v Poľsku predali posledný kus. Problém je len to, že už sa tieto pračky vyrábajú pod iným označením / WS+ číslo/ a neviem to zistiť, lebo v Miele v Nemecku sú strašne skúpy na slovo. Tieto boli kúpené 1998. Keď tu mi niekto neporadí budeme asi musieť slovenský trojfáz. motor prispôsobiť, ale to nie je úplne ono, chcela by som predsa len pôvodný, možno........
    lyka60 hej, už sme to urobili viackrát, ale už sa nedá, musíme ho nahradiť iným.dík.

    kde zoženiem trojfázový motor do profesionálnej pračky MIELE WS 5140

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.