Zavrieť

Porady

Nefunkčná porada

Dnes sa nemôžem dostať k žiadnym témam z porady, ani na Draka. Ešte stále je to nefunkčné,alebo mám túto chybu len ja?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Ja som si myslela, že mám niečo s očami, kde kliknem tam kliknem stále vidím to isté. Vrtím sa tu ako číňan v kukurici a neviem sa pohnúť z miesta. Niekde bude upchaný kábel, treba čakať.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    no, ved na druhej strane som porobil niekolko oprav (napriklad navigacia n x-tu stranu poriadne nefungovala)

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Richard Pozri príspevok
    no, ved na druhej strane som porobil niekolko oprav (napriklad navigacia n x-tu stranu poriadne nefungovala)
    Richard ďakujem, takže chyba nebola u mňa...

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Richard Pozri príspevok
    no, ved na druhej strane som porobil niekolko oprav (napriklad navigacia n x-tu stranu poriadne nefungovala)
    No konečne. Pri pomalom pripojení táto "vlastnosť" šla jednému dobre na nervy.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Ďalší objav: V "Kto je online" je už vidieť, kto čo robí, kto čo číta. Sledovanie členov i nečlenov je opäť zábavnejšie.

    http://www.porada.sk/online.php?sort...rder=asc&pp=22

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Aspoň ste sa postarali o zábavu v týchto horúčavách. Pracovať určite nebudeme, tak budeme aspoň sledovať, kto čo číta :-)

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Jozef Mihál Pozri príspevok
    Ďalší objav: V "Kto je online" je už vidieť, kto čo robí, kto čo číta. Sledovanie členov i nečlenov je opäť zábavnejšie.

    http://www.porada.sk/online.php?sort...rder=asc&pp=22
    Ja by som sa len chcel spýtať, či na "kto je online" majú prístup všetci zaregistrovaní členovia, pretože mne to ukazuje, že nemám práva.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Ak si dobre spomínam na nastavenia, mali by to byť len VIPkári a možno som to ponechal aj drakom

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    uzivatel2 Pozri príspevok
    Nejde mi v Drakovi otvoriť zákonník práce, Vám to funguje?
    akú hlášku dostávate? Ako sa chyba prejavuje?

    tinaM je offline (nepripojený) tinaM

    tinaM
    Keď si kliknem napr. na "Rady Odborníkov" neprehodí ma ostávam na hlavnej stránke PORADY.
    Zákonník práce v DRAK-ovi som otvorila bez problémov.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Richard, odkedy si upravil pri pridaní link-u automatické zobrazenie názvu témy(čo oceňujem), ak chcem pridať link len na jeden príspevok(čo dosť často využívam, aby sa dotyčný nemusel „hrabať“ v celej téme), nedá sa to zrealizovať. Po kliknutí na číslo príspevku ma to „hodí“ do:
    Posledné príspevky k posledným 15tim témam (zo všetkých porád).
    Teraz musím zadať link na celú tému a vypísať, ktoré príspevky z danej témy doporučujem alebo na ne upozorňujem.
    Napr.:
    http://www.porada.sk/t57059-praca-vy...tml#post502992
    Dúfam, že som to napísala aspoň trochu zrozumiteľne.
    Naposledy upravil Marína : 25.07.07 at 10:42 Dôvod: veľkosť písma

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.