Zavrieť

Porady

Hamachi a Torrenty

Zdravim Vas kde je mozna chyba ak ma nechce nijak pripojit na hamachi a to iste plati pre torrenty ze mi vobec nepracuje stahovanie ... firewall mam vypnuty! a netušim kde moze byt chyba hlavne pri tom hamachi kde mam nejake odoslane data ale priajte mi. takmer ziadne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    A akú chybu ti to hlási? Na torrenty používaný klient sám ohlási nejakú chybu. Akú? A čo hlásy hamači?

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Nieco o hamachi http://www.hamachi.cz/index.php?lang=cze&page=home a co sa tyka p2p mozes to mat skutocne zakazane u providera (pokial mas nejakeho lokalneho maleho (ak mas nejakeho velkeho providera, tak to mas urcite povolene))

    mikeTA3 je offline (nepripojený) mikeTA3

    mikeTA3
    tak ono taka vec ze torrenty mi predtym šli a zapnem na druhy den a vypiše ze : "disk so subormi nie je pripojeny " a hamachi total nič len napiše " the hamachi server has denied yout login request"

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    P2P je zablokované - provider vyhodnotil nadlimitné množstvá downloadov a uploadov (i keď tebe sa to možno nezdá).
    Torrent i Hamachi je založené na P2P - takže to tam stále frčí vo veľkom. Ono sa nezdá, ale pokiaľ máš spustený torrent a aj keď nesťahuješ, tak tvoj PC sa stáva dočasným serverom pre iného - dáta prídu a vzápätí od teba odídu.

    mikeTA3 je offline (nepripojený) mikeTA3

    mikeTA3
    a sakra ... a čo sa tyka hamachi? spojazdnim to nejake alebo čo mam spravit preto aby mi secko fičalo ... dakujem

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No práve, že aj Hamachi je P2P a ak to máš P2P zablokované, si nahratý - nepustí.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.