Zavrieť

Porady

eshop - zamietnutie vratenie penazi za tovar z hygienickych dovodv

dobry den
objednal som depilator ako darcek, rozbalil, zistil som ze tam nie je elektricky adapter, tak som tovar zabalil naspat a poslal do eshopu s tym ze chcem vratit peniaze. tovar nebol nikdy pouzity. adapter tam nemal byt, objednal som nespravny typ tovaru.

z eshopu mi odpisali>
Z hygienických dôvodov, tovar nemôžme prebrať späť a vrátiť peniaze. Preto zamietame vrátenie tohoto tovaru.

v obchodnych podmienkach je napisane>
d) predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený.





nemyslim si ze tovar bol uzavrety v ochrannom obale (bol to obycajny sacok) , ma eshop pravo odmietnut mi vratit peniaze ? dakujem
Naposledy upravil ghoststalker : 12.11.14 at 07:50 Dôvod: upresnena otazka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    obrat sa na SOI, alebo ich poziadaj nech Ti poslu aj adapter.

    Okrem toho taketo veci sa neposielaju len tak v sacku. Moja skusenost je, ze taketo tovary sa posielaju v tvrdenych plastovych obaloch, ktore trba rozrezat, ci rozstrihnut.

    Nie je mozne, ze Ti poslali uz raz vrateny tovar, ku ktoremu niekto zabudol vratit adapter a oni to nepreverili?
    ghoststalker pardon, zle som sa vyjadril. k tomu tovaru nemal byt adapter = objednal som nespravny tovar. potom som zistil ze iny typ obsahuje adapter, tak som ten prvy vratil naspat a poziadal o vratenie penazi.
    taiko aha tak to je potom trosku ine, ale aj tak by to malo byt v nejakom tvrdenom obale a nie sacku, pretoze ako Ty ako kupec vies, ze to nebolo pouzite, ked to Tebe prislo v sacku?
    Obratil by som sa na SOI

    eshop - zamietnutie vratenie penazi za tovar z hygienickych dovodv

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.