Zavrieť

Porady

Je možné dostať naspať peniaze, ak som vyplatila už časť diamantového šperku?

Ide o Diamonds international corporation. Pomohla som mame k rozhodnutiu, podnikať v tejto firme. Podmienkou samozrejme bolo kúpiť šperk. Keďže sme honnemohli vyplatiť celý, na začiatok sme im dali 1200 €. Mama svojou prácou vyplatí zostatok, až do výšky asi 4000€. Peniaze boli v hotovosti vložené na ich účet. Je možné aby jej peniaze vrátili, v takejto fáze?
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Musíš sa s tým obrátiť priamo na tú firmu. My ti tu určite neporadíme.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.sme.sk/c/4050611/z-uveru-kupili-sluby.html

podnikať v tejto firme
nejaká zmluva neexituje, kde by bolo spomenuté aj toto...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alebo skús nejaké forum o tejto spoločnosti.... http://www.google.sk/#hl=sk&tbo=d&sc...w=1366&bih=643
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka



určite ste si veľmi dobre a pozorne prečítali zmluvu,aj tam celkom dolu tým miniatúrnym písmom.Lebo inak by si sa to tu nepýtala.


0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
http://www.sme.sk/c/4050611/z-uveru-kupili-sluby.html

nejaká zmluva neexituje, kde by bolo spomenuté aj toto...
Fakt, na toto skočiť je úžasné.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Fakt, na toto skočiť je úžasné.
čo nato povedať ja som z toho vždy ľudia sú nepoužiteľní snílkovia......málo je to medializované.... Slovensko je asi krajina naivných ludí...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
čo nato povedať ja som z toho vždy ľudia sú nepoužiteľní snílkovia......málo je to medializované.... Slovensko je asi krajina naivných ludí...
116 tis za šperk? Ak sú pravé, nepoviem, môže byť ale pre bohatých, nie pre chudobu. Zaujímavé, že bohatí na to nenaletia, prečo asi?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tweety Pozri príspevok
116 tis za šperk? Ak sú pravé, nepoviem, môže byť ale pre bohatých, nie pre chudobu. Zaujímavé, že bohatí na to nenaletia, prečo asi?
lebo bohatí kupujú šperky v normálnom klenotníctve,a určite nie na Slovensku
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

hmmm no keď sa nad tým tak zamyslím... ak by som bol na predajnej prezentácií tejto firmy ja, asi by som sa sám seba opýtal, kto by si odomňa už len kúpil prsteň za 4049,65 € (122 000 Sk) ???
však to nie je avon, alebo oriflame... že kolegyne vo firme prelistujú katalóg a spravia objednávku za 20 - 30 € a tá čo ten katalóg priniesla má zarobené nejaké to percento...
už aj keby niekto na niekoho natrafil, že si ide taký prsteň kúpiť, tak by ho od nejakého známeho alebo "podomového" predavača predsa nekupoval... ale šiel do normálnej predajne...
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Tomuto sa už nedá ani uveriť.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

obrat sa na firmu,ale predpokladam ze moznost uspiet je minimalna.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ice dive Pozri príspevok
hmmm no keď sa nad tým tak zamyslím... ak by som bol na predajnej prezentácií tejto firmy ja, asi by som sa sám seba opýtal, kto by si odomňa už len kúpil prsteň za 4049,65 € (122 000 Sk) ???
však to nie je avon, alebo oriflame... že kolegyne vo firme prelistujú katalóg a spravia objednávku za 20 - 30 € a tá čo ten katalóg priniesla má zarobené nejaké to percento...
už aj keby niekto na niekoho natrafil, že si ide taký prsteň kúpiť, tak by ho od nejakého známeho alebo "podomového" predavača predsa nekupoval... ale šiel do normálnej predajne...
Obrazne povedané ...ani sracák by som od podomového predajcu ( povedzme , že od známeho aj hej ) nekúpil a nie že šperk ...
Na diamanty sa dávajú ( myslím si ) aj tie certifikáty s overeným pôvodom ...
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

KoxXxo Pozri príspevok
Tomuto sa už nedá ani uveriť.
tiez si myslim,keby o tom natocily film tak by musely zaradit do kategorie...." fantasticke"
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

Chickadee Pozri príspevok
Ide o Diamonds international corporation. Pomohla som mame k rozhodnutiu, podnikať v tejto firme. Podmienkou samozrejme bolo kúpiť šperk. Keďže sme honnemohli vyplatiť celý, na začiatok sme im dali 1200 €. Mama svojou prácou vyplatí zostatok, až do výšky asi 4000€. Peniaze boli v hotovosti vložené na ich účet. Je možné aby jej peniaze vrátili, v takejto fáze?
To máš ešte dobré (a pomerne lacné vzhľadom na dĺžku trvania školenia ) - - 1500 € nie je celý svet .

Ja som kedysi iné absolvoval :
Polhodinové školenie za 140 000 Sk .
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

zknihy Pozri príspevok
To máš ešte dobré (a pomerne lacné vzhľadom na dĺžku trvania školenia ) - - 1500 € nie je celý svet .

Ja som kedysi iné absolvoval :
Polhodinové školenie za 140 000 Sk .
čo to bolo?
0 0
ladyrs ladyrs

ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

vulxy Pozri príspevok
tiez si myslim,keby o tom natocily film tak by musely zaradit do kategorie...." fantasticke"
o niektorých príspevkoch by sa dali natočiť filmy pre žiakov ZŠ ako odstrašujúci príklad neznalosti pravopisu
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

ladyrs Pozri príspevok
o niektorých príspevkoch by sa dali natočiť filmy pre žiakov ZŠ ako odstrašujúci príklad neznalosti pravopisu
nyekto vye pekne pysat...yni zase narubat drevo ci postavit dom....
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

Mila123 Pozri príspevok
čo to bolo?
Názov :
Výhodný Wechsel

Materiál :
DM kontra Kčs

Kontraindikácia :
netrénovaní voči skúseným

Metóda :
trochu psychológie (ako kúzelník )
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

zknihy Pozri príspevok
Názov :
Výhodný Wechsel

Materiál :
DM kontra Kčs

Kontraindikácia :
netrénovaní voči skúseným

Metóda :
trochu psychológie (ako kúzelník )
PS
Kedže kurz bol súčasne pre dvoch - cena : 280 000 Kčs (nebola množstevná zľava svynejennypodvodnýcketakto oblbnútsomárovčostelizarobit 1 % )
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Chickadee Pozri príspevok
Ide o Diamonds international corporation. Pomohla som mame k rozhodnutiu, podnikať v tejto firme.ci pana,si jej teda fakt pomohla,nemám slovPodmienkou samozrejme bolo kúpiť šperk. Keďže sme honnemohli vyplatiť celý, na začiatok sme im dali 1200 €. Mama svojou prácou vyplatí zostatok, až do výšky asi 4000€. Peniaze boli v hotovosti vložené na ich účet. Je možné aby jej peniaze vrátili, v takejto fáze?
Toť nedávno som písala,že do týždňa tu bude podobná téma.....ani týždeň to netrvalo.....http://www.porada.sk/t204715-ako-dos...ml#post2190257
Naposledy upravil kopretinka : 02.12.12 at 14:31
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať