Zavrieť

Porady

tlačivo na daň z nehnuteľnosti

Vie mi, prosím, poradiť niekto, kde sa dá stiahnuť tlačivo na daň z nehnutelnosti bez označenia "VZOR". Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Aktuality




    [09.01.2008]
    Odporúčané tlačivá v súvislosti s príjmami zo závislej činnosti za rok 2007
    Oznamujeme daňovým subjektom, že Ministerstvo financií SR Oznámením č. MF/029439/2007 - 72 z 31. decembra 2007 zverejnilo vzory odporúčaných tlačív v súvislosti s príjmami zo závislej činnosti podľa zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov.
    Vzory odporúčaných tlačív a Oznámenie MF SR o uverejnení odporúčaných tlačív nájdete TU.

    [07.01.2008]
    Tlačivá daňových priznaní k dani z príjmov za rok 2007
    Oznamujeme daňovým subjektom, že Ministerstvo financií SR Opatrením č. 29093/2007 - 72 z 13. decembra 2007 ustanovilo vzory daňových priznaní k dani z príjmov FO a PO za zdaňovacie obdobie roka 2007. Tlačivá daňových priznaní nájdete TU. Tieto tlačivá je možné vytlačiť a po vyplnení podať na daňový úrad.


    [18.12.2007]
    Metodický pokyn k uplatňovaniu zákona č. 222/2004 Z. z. o DPH pri službách sprostredkovania
    zameraný na zdaňovanie služieb sprostredkovania, keď zdaniteľná osoba koná v mene a na účet inej osoby. Službou sprostredkovania sa rozumie činnosť smerujúca k tomu... pokračovanie

    [18.12.2007]
    Najčastejšie otázky a odpovede
    k odpočítaniu dane a súvisiace povinnosti pri uplatňovaní dane z pridanej hodnoty ... pokračovanie

    [13.12.2007]
    Daň z motorových vozidiel v roku 2008
    Zákon č. 538/2007 Z.z. zmenil a doplnil s účinnosťou od 1. decembra 2007 zákon č. 582/2004 Z.z. o miestnych daniach a miestnom poplatku za komunálne odpady a drobné stavebné odpady aj v časti upravujúcej daň z motorových vozidiel ... pokračovanie

    Všeobecne záväzné nariadenia VÚC: / Banská Bystrica/ Bratislava/ Košice/ Nitra/ Prešov/ Trenčín/ Trnava/ Žilina /



    --------------------------------------------------------------------------------

    Daňové priznania, hlásenia a ostatné tlačivá
    Daňové priznania pre všetky druhy daní... pokračovanie

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Ja osobne si stiahnem z netu aj tie kde je napísané, že VZOR, vyplním a zašlem poštou. Nikdy mi ho nevrátili.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    muti Pozri príspevok
    ja hovorím o dani z nehnuteľnosti a ty? Alebo ma ranila slepota!
    Neranila teba slepota , ospravedlňujem sa, samozrejme že som ti hodila link na daň z príjmu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.