Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Školu založíš. Ale najprv si pozháňaj veľmi dobrých a spoľahlivých pedagógov. Ja som preložila syna na súkromnú, bol tak nadšený z učiteľky, že ako prišiel domov, začal sám hrať. Po pol roku odišla, začali sa učiteľky striedať, a bolo to horšie ako na ZUŠ, čo sme mali za rohom. A zriaďovateľ, známy človek. Jeho školu nikdy nepochválim. Na pedagógovi stojí všetko, ak si navzájom so žiakom nesadnú, je koniec.
    Ak sa nemáš koho spýtať, najlepšie info na ministerstve. Naozaj..
    .
    Tu je poskytnutý asi dokonalý návod, ak sa niečo z toho nenovelizovalo http://msponline.sk/content/zriadeni...meleckej-skoly.
    Naposledy upravil korela : 29.01.14 at 18:45 Dôvod: Doplnenie.
    cofee Mozes prosim upresnit kde resp. za kym konkretne ist, kto mi s tym pomoze, rad by som sa dozvedel detailnejsie info. Dakujem
    korela Doplnila som v odpovedi. Sú tam aj termíny, myslím, že obsiahli celý proces založenia.
    Čaká ťa veľká, ale záslužná práca. Veľa šťastia, a dúfam, že tvoja škola vychová elitného sólistu, alebo výtvarníka. :-)

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    cofee, hlavne tu nezakladaj duplicitné témy. Na porade sa stačí raz spýtať, nie dávať otázku niekoľko krát.

    Že si nováčik, ti odpustím. Druhú tému som ti vymazal.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    cofee pokorne ďakujem za odpustenie
    Chobot Ber to s humorom....

    Ale nabudúce žiadne duplicity. Ak sa ti omylom podarí zadať duplicitu, tak to nahlás cez tlačítko "Nahlásiť" a najbližší moderátor to vymaže.
    cofee Pan velkomozny to bola ironia
      zbaliť

    Chcem sa spýtať ako postupovať prípadne kde získať informácie o tom ako založiť základnú školu s umeleckými odbormi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.