Zavrieť

Porady

Mozem pouzivat v starsej umyvacke "all-in-one" tablety?

Mame v podnajme starsiu umyvacku riadu (Whirlpool ADG 957/3 M). Nemame od nej ani manual ale aspon jeden anglicky a jeden taliansky co som na nete nasiel, tak nepisu vobec nic o pouziti all-in-one tabliet.

Zatial sme ju vyskusali len par krat. Sol v nej uz nasypana bola aj lestidlo a tak som len pridal normalnu klasicku finish/calgonit powerball tabletu.

Sklenene veci to umylo ok. Su pekne ligotave, ziadne stopy po zaschnutej vode alebo soli na nich nie su. Cize v pohode by tato trojkombinacia isla.

Lenze mne sa zda, ze ked zoberiem pohar umyty v umyvacke a nalejem donho vodu z Brita filtra - tak sa v nom urobi viac bubliniek ako ked do rovnakeho pohara umyteho v ruke s jarou pod vodovodnym kohutikom nalejem vodu.

Je to mozne, ze to lestidlo nejako ostava na tych poharoch? Neni to nejako zavadne? Mozno tie all-in-one tablety by fungovali lepsie a nenechavali by nic na poharoch? Akoze nic na nich nevidim - fakt su krasne ligotave - ale dufam, ze teda nebudem potom pit nejake chemikalie.

Niekde som cital, ze tie starsie umyvacky si nevedia poradit s all-in-one tabletami, ze proste tie programy na to nie su stavane. Tato nasa umyvacka ma najdlshi program nejaky Universal 65 C, ktory trva priblizne 2 hodiny. Viem ze nove umyvacky kludne aj 3-4 hodiny umyvaju.

Nemam problem pouzivat tu 3-kombinaciu sol/lestidlo/klasicka tableta... len som myslel, ze ta all-in-one by bola lepsia (akoze reklamy na tie najnovsie by presvedcili asi aj slepeho/hlucheho, ze su najlepsie na svete). Viem, ze keby som chcel skusat tu all-in-one musel by som kompletne vyprazdnit tu sol a lestidlo co uz je v tej nasej umyvacke naliata.

Hocaku radu uvitam. Dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Hm....

    1. Tie nové síce majú ten dlhší čas , IBAŽE v tomto je aj ten čas sušenia..

    2. Sa nečuduj , ak sa bublinky robia ...
    Zatial sme ju vyskusali len par krat. Sol v nej uz nasypana bola aj lestidlo a tak som len pridal normalnu klasicku finish/calgonit powerball tabletu.
    3. Keď sa vyplavia tie zvyšky , tak tabletu daj čo najbližšie ku odtokovému sitku ...

    Mozem pouzivat v starsej umyvacke "all-in-one" tablety?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.