Zavrieť

Porady

dokoncenie maturity po viac ako 10r..co s tym?

mam ukoncene studum na strednej skole,aj som maturoval,ale nezmaturoval z 2 predmetov.po rokoch by som rad tuto chybu napravil, ale neviem ako a kde. mozete mi poradit?
veronikasad na škole kde si nezmaturoval si sa informoval ?
asanty inoformoval. ale popravde hladam jednoduchsiu formu...a bol tam velky nezaujem z ich strany
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Po 10 rokoch sa uz neda dokoncit maturita, ktoru si vtedy neurobil.
    Mozes sa ale prihlasit na 2 rocne externe maturitne studium, robi ho par skol, aj sukromnych, kde sa konci nmaturitnou skuskou.

    Vygugli si: maturita externe, zvisi aj od typu skoly, z akej chces maturitu, da sa to na priemyslovkach, obchodnych akademiach, gymnaziach ....
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    asanty a da sa len maturita? ci aj pakovat rocnik -2?
    ivka70 Po tolkych rokoch sa neda len maturita, ani na tvojej skple by to uz neslo, budes musiet nastupit externe do skoly - otazka je, co ti uznaju, ci aspon cast tvojho 4 rocneho studia ... to si budes musiet dohodnut s konkretnou skolou, kde na studium nastupis.
    asanty aha , pardon, už citam celu spravu, som tu chvilku, este sa ucim ako to tu funguje
    ivka70 https://www.iedu.sk/zivotne_situacie...ematurity.aspx

    Opravnú skúšku môže žiak konať na vlastnú žiadosť najneskôr do troch rokov od ukončenia posledného ročníka strednej školy. V prípade, že tak neurobí, nebude mať ukončené stredoškolské vzdelanie a najvyšším dosiahnutým stupňom vzdelania bude u neho základné vzdelanie.
    asanty ale ja strednu skolu ukoncenu mam, mam aj papier o tom, nemam "len" maturitu
    ivka70 Ty mas ukonceny posledny rocnik strednej skoly.
    To je podmienka na to, aby ta pustili k maturite. ALE: maximalne do 3 rokov od ukoncenia 4. rocnika. To si uz davno presvihol, cize ako keby si ani ziadnu strednu skolu nemal.
    asanty omyl,mam uplne stredne vzdelanie bez maturity,toto mam ajna papieri aj od riaditela na skole potvrdene.
      zbaliť

    dokoncenie maturity po viac ako 10r..co s tym?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.