Zavrieť

Porady

VÝPOVEĎ A SLOVNÝ PRÍSĽUB

Dobrý deň, prosím o radu. Mám zmluvu na dobu určitú do konca septembra. Rozhodla som sa však zo zamestnania odísť skôr pre problémy so šéfkou, našla som si aj novú prácu od začiatku septembra. V zmluve však mám napísané, že ak odídem skôr ako v septembri, musím zaplatiť náklady na školenia, ktoré na mňa zamestnávateľ vynaložil. Presná suma tam daná nie je, určite by to bolo cez 1000 eur.(2 moje výplaty). Pri rozhovore s oblastným manažérom mi povedal, že môžem odísť s mesačnou výpovednou lehotou(keďže som vo firme menej ako rok) a že mi nedajú nič zaplatiť za školenia. Ale ja mám strach, predsa je to iba slovne. Viete mi poradiť, či to viem nejak ošetriť v mojej žiadosti o výpoveď alebo ako mám postupovať?Ďakujem indiga
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Zamestnanec, alebo zamestnáv. dávajú výpoveď. Teda nežiada, ako píšeš. Ak túto formulku o preplatení máš v zmluve, je možné, že budú chcieť náklady späť.

    VÝPOVEĎ A SLOVNÝ PRÍSĽUB

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.