Zavrieť

Porady

Odstupenie od zmluvy - ciastocne

Dobry den,

objednala som si cez internet fotky na vytlacenie. Mnohe mi prisli kadejako orezane, i ked fotky splnali pozadovany pomer stran aj rozlisenie. Fotil ich profesionalny fotograf, napriek tomu som obdrzala od tejto fotozberne fotky prepalene a ako som uz spominala aj orezane.
Je mozne len ciastocne odstupenie od zmluvy v ramci 14 dni? pytam sa preto, lebo som od nich objednala aj dva fotoalbumy a tie su v poriadku, tie nechcem vratit.
co sa tyka reklamacie, nechcu mi ju uznat, preto chcem odstupit od zmluvy.
dakujem pekne za kazdu informaciu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Odstupenie od zmluvy je kompletne, neodstupis od zmluvy, ak cast zmluvy chces ponechat.

    A co sa tyka reklamacie, co presne a kedy si reklamovala a ake ti prislo vyjadrenie?
    martinnkaa7 reklamovala som iba mailom zatial, ze su orezane zabery, i ked fotky splnaju pozadovany pomer. odpisali mi na to, ze len pri rozmere fotiek 10x15cm a 15x21cm len pri nich fotka nie je orezana, ale to nikde nemaju na stranke uvedene. taktiez kvalita niektorych zaberov nestoji za nic, fotil nas profesionalny fotograf a z tejto fotozberne prisli prepalene, akoby ich fotil amater, proste des a pritom som zvolila nie najlacnejsi fotolab.
    cize idem skusat reklamaciu postou, kde sa riadne rozpisem ku kazdemu jednemu posahanemu zaberu a budem ziadat o posudenie kazdeho jedneho zaberu....
    ivka70 Presne tak ,treba oficialne reklamovat a cakat na oficialne stanovisko ..... do 30 dni ....

    korzoo je offline (nepripojený) korzoo

    korzoo
    Zdravím, odstúpenie od zmluvy bude v tomto prípade asi nemožné, nakoľko sa jedná o tovar "vyrobený" na mieru, podľa požiadaviek zákazníka: http://www.zakonypreludi.sk/zz/2014-102#f7280583

    Jedno odporúčanie: fotky nevyvolavat vo fotolabe
    martinnkaa7 no jo, je to pre mna ponaucenie. a budem to skusat aspon formou reklamacie

    Odstupenie od zmluvy - ciastocne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.