Zavrieť

Porady

Stretnutie - Ružomberok

človek čo opustil Poradu.
Ahojte dievčatá a chlapci / neviem či tu nejaký z RBK je /, rozhodla som sa založiť túto novú tému, pretože priznám sa, predchádzajúcu tému " NOVE STRETKO ORAVAKOV !!! " kde sme si občas dohodli stretnutie som vnímala aj ja sama a viem, že aj vy ostatné, ako stretnutie,ktoré sa uskutoční možno až na hornej Orave a preto sme často na tému ani nereagovali.
Vzhľadom k tomu, že drvivá väčšina stretávajúcich sa je priamo z RBK a blízkeho okolia, mala by nás táto téma informovať o pripravovaných stretnutiach v spádovej oblasti - v Ružomberku.
Okrem silnej "ŠESTKY" sú vítaní všetci, ktorí sa chcú stretnutia zúčastniť a pozmeniť názov na silnú "SEDMIČKU" prípadne "OSMIČKU" prípadne....... aj "TISÍCKU" / žeby utópia? /.
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Najbližšie stretnutie je dohovorené na štvrtok 13.11.2008 o 14,30 . Miesto zatiaľ vybraté nemáme. Návrhy píšte sem. Poprosím o nefajčiarske priestory, lebo malý Kubko ešte nefajčí
Do úvahy pripadá pizzeria Andrej , Koloseum - salónik , Panský dom , Villa Gross,
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Majka ja zatiaľ súhlasím, dúfam, že mi to vyjde. Dáko sa nakopilo roboty, každý dačo súrne potrebujem a ty babo zblázni sa. Budem sa snažiť prísť, už mám absťák. A na Kubka sa veľmo teším. Jasné, že aj na Vás baby, ale chlap je chlap.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ó bože, Simonka veď Ty si mi osvietila rozum a ja v úvode píšem, že ak sa vôbec nejaký chlap nájde.... dúfam,že sa Kubko neurazí
Naposledy upravil Melnick : 10.11.08 at 13:56 Dôvod: osvitla = osvietila
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Melnick Pozri príspevok
Najbližšie stretnutie je dohovorené na štvrtok 13.11.2008 o 14,30 . Miesto zatiaľ vybraté nemáme. Návrhy píšte sem. Poprosím o nefajčiarske priestory, lebo malý Kubko ešte nefajčí
Do úvahy pripadá pizzeria Andrej , Koloseum - salónik , Panský dom , Villa Gross,
haló , kde ste?
0 0
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

Už som tu, štvrtok vyhovuje, navrhujem Andrea alebo Koloseum ( aby som moc ďaleko nešla a je tam blízko aj parkovanie aj autobusy)
už sa veľmi teším na všetky ale hlavne na Alenku a Kubka .... a na Majku, ktorá to všetko spískala.......
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Priletel mi na skype balíček , že niekto má dnes svoj narodeninový dníček, čumím ,kukám .....je to omyl ?
Nie, však dnes má deň narodenín!
Že by predsa?
No ,nie je to tak stará teta .....
Len ma pletie , len ma mýli
kde by ona nabrala v tejto chvíli .....
no posúďte 11.11.1911 .

hmmmmm.......
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zasa ma niekto odhalil.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Zasa ma niekto odhalil.
Nechcem Vám v téme robiť mrník
0 0
Julča Julča

Julča je offline (nepripojený) Julča

Zatiaľ dátum aj čas vyhovuje, už sa na Vás moc teším. Dúfam, že Vás po takej dlhej dobe aj spoznám.
Čaukooooooooooooo
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

No Mirka pekné od teba, že sa snažíš, nás aj spoznať. Až tak strašne sme zasa nezostarli z tej roboty. Babenky zatiaľ mi to vychádza, stíham normálne sa teším, dúfam, že mi do toho nič nečakané nepríde.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Kočky už sa nehláste, kapacita u Andrea je len 100 miest !!!!!!!!!!!!!!
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

No dobre, tak ja teda neprídem
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
NÓÓÓÓ,čo si sa hneď urazila, veď príď ,sadneš si niekomu na kolená - vedúcemu
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonab Pozri príspevok
No Mirka pekné od teba, že sa snažíš, nás aj spoznať. Až tak strašne sme zasa nezostarli z tej roboty. Babenky zatiaľ mi to vychádza, stíham normálne sa teším, dúfam, že mi do toho nič nečakané nepríde.
Nečakane mi do toho prišla kapusta. Takže ruky budú červené od cvikle - nie od krvi - nevraždila som.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Ó, prečo bývam od Ružomberka na konci sveta?!
Prečo nebývam teraz v Ružomberku? Alebo aspoň blízko neho?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick Pozri príspevok
NÓÓÓÓ,čo si sa hneď urazila, veď príď ,sadneš si niekomu na kolená - vedúcemu
Majka, kto bude vedúcim? Len aby som vedela či sa mi oplatí prísť. So Zuzkou si ho podelíme. Však určite má aspoň dve kolená.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ak to bude pizzeria Andrea - potom rúči Talian , ak mexické koloseum potom rúči Slovák . A obidvaja majú po dve nohy.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Melnick Pozri príspevok
Ak to bude pizzeria Andrea - potom rúči Talian , ak mexické koloseum potom rúči Slovák . A obidvaja majú po dve nohy.
Majka a jednonohých neberete ????
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick Pozri príspevok
Ak to bude pizzeria Andrea - potom rúči Talian , ak mexické koloseum potom rúči Slovák . A obidvaja majú po dve nohy.
Noooooo ponuka je dobrá. Či to bude tam či tam. A normálne dvojnohí ... to už áno.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Manual Pozri príspevok
Majka a jednonohých neberete ????
Janíčko veď príď . Dohodneme sa. A pripomenieš si ružomberské zákutia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať