Zavrieť

Porady

Stretnutie - Ružomberok

človek čo opustil Poradu.
Ahojte dievčatá a chlapci / neviem či tu nejaký z RBK je /, rozhodla som sa založiť túto novú tému, pretože priznám sa, predchádzajúcu tému " NOVE STRETKO ORAVAKOV !!! " kde sme si občas dohodli stretnutie som vnímala aj ja sama a viem, že aj vy ostatné, ako stretnutie,ktoré sa uskutoční možno až na hornej Orave a preto sme často na tému ani nereagovali.
Vzhľadom k tomu, že drvivá väčšina stretávajúcich sa je priamo z RBK a blízkeho okolia, mala by nás táto téma informovať o pripravovaných stretnutiach v spádovej oblasti - v Ružomberku.
Okrem silnej "ŠESTKY" sú vítaní všetci, ktorí sa chcú stretnutia zúčastniť a pozmeniť názov na silnú "SEDMIČKU" prípadne "OSMIČKU" prípadne....... aj "TISÍCKU" / žeby utópia? /.
Usporiadat
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Melnick Pozri príspevok
Vo štvrtok o 16:00 vo Vila Gross

Zatiaľ dalo prísľub 7 naozaj super kočiek. Keďže bude voľba " miss účto " hláste sa.
..... a ktorý štvrtok ? nerada by som to zmeškala...
tiež sa chcem zúčastniť voľby miss účto
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zajtráááááááááááááááááááááá

schválne vypisujeme tender na poslednú chvíľu .
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

liba2 Pozri príspevok
..... a ktorý štvrtok ? nerada by som to zmeškala...
tiež sa chcem zúčastniť voľby miss účto
Hmm - to je ako nástenkový tender.
- kedy presne vedia iba vopred vybratí záujemcovia (-kyne).

- aj ja by som ....ale ešte som si nenašetrila na lietadlo a kým by som docestovala, už isto bude piatok a nestihla by som voľbu
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

azla Pozri príspevok
Hmm - to je ako nástenkový tender.
- kedy presne vedia iba vopred vybratí záujemcovia (-kyne).

- aj ja by som ....ale ešte som si nenašetrila na lietadlo a kým by som docestovala, už isto bude piatok a nestihla by som voľbu
aha , ja som zabudla že to je Ružomberok... tam to funguje inak.
Ale veď to s tou voľbou som len žartovala...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
azla Pozri príspevok
Hmm - to je ako nástenkový tender.
- kedy presne vedia iba vopred vybratí záujemcovia (-kyne).

- aj ja by som ....ale ešte som si nenašetrila na lietadlo a kým by som docestovala, už isto bude piatok a nestihla by som voľbu
Anka, ale možno získaš oveľa viac, ako by Ťa stálo lietadlo.

100 prvých cien má garantovanú cenu : úsmev od ucha k uchu . S krásnym nápisom na šerpe : Tak Ti treba.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Dôvod na návštevu Ružomberka by som možno aj mala koncom apríla/začiatkom mája.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
azla Pozri príspevok
Dôvod na návštevu Ružomberka by som možno aj mala koncom apríla/začiatkom mája.
A prezradíš aj aký? Alebo voľba miss u konkurencie ?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Kde je prosím vila Gross?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ak sa toto opýtaš, keď budeš na autobusovej stanici v RBK, tak o dve minúty si s nami. Budeme navigovať, každý Tvoj krok.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Asi budem s mojou otázkou, ale nie je vila Gross pod paračkou? na strane Likávky? Dedinka skoro v strede kraja peknej slovenčiny, kde sa hovorilo tvrdo je miesto mojich každoročných prázdnin od 14 do 18-tich rokov.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Lev 23.07. - 23.08..

Najlepšia pomocná ruka je vaša vlastná. Dnešný štvrtok sa asi ťažšie spolupracuje a prispôsobuje sa. Energie Luny a Marsu vytvárajú napätie medzi vašimi pocitmi a citmi a bojovnosťou odhodlaných protivníkov. V problémoch vás podrží len milovaná osoba, preto sa nespoliehajte na lichôtky neprajníkov a falošníkov. Môžu prísť zmeny, pokarhanie, nestabilita a ohováranie.

A potom verte horoskopu. Som v úplnej pohode, už som sa niekoľkokrát prispôsobila, manžel je preč a priatelia nie sú falošní aspoň tí moji určite nie!!!!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Lev 23.07. - 23.08..

Najlepšia pomocná ruka je vaša vlastná. Dnešný štvrtok sa asi ťažšie spolupracuje a prispôsobuje sa. Energie Luny a Marsu vytvárajú napätie medzi vašimi pocitmi a citmi a bojovnosťou odhodlaných protivníkov. V problémoch vás podrží len milovaná osoba, preto sa nespoliehajte na lichôtky neprajníkov a falošníkov. Môžu prísť zmeny, pokarhanie, nestabilita a ohováranie.

A potom verte horoskopu. Som v úplnej pohode, už som sa niekoľkokrát prispôsobila, manžel je preč a priatelia nie sú falošní aspoň tí moji určite nie!!!!
Napätia dnes už bolo, aj bojovnosť odhodlaného protivníka a podržala ma milovaná osoba .
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dievčatá ja už som doma.
Ale dnes radšej nebudem písať, aby sa písmenká moc nenakláňali.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

a ani dnes ešte nie?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel Pozri príspevok
a ani dnes ešte nie?
Elenka , ja by som Ti doporučila jednu najlepšiu tému na Porade , nepokukuj po iných To je téma Nitra .
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zitka, ale v Nitre ste ma za MISS ešte nikdy nezvolili, a tu mi to aspoň prisľúbili

(aj sa bojím priznať, že som pokukovala už aj po Trnave)
Naposledy upravil abel : 16.04.10 at 12:27
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
(aj sa bojím priznať, že som pokukovala už aj po Trnave)
zapisujem
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Išla som pozrieť termín a vidím, že Zitka + 1 už sú tam? Zatiaľ ešte nesľubujem, aby som nemusela zase výhovorky hľadať, ale budem na to myslieť a rada by som prišla.... opakujem: toto je nezáväzný prísľub
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel Pozri príspevok
Išla som pozrieť termín a vidím, že Zitka + 1 už sú tam? Zatiaľ ešte nesľubujem, aby som nemusela zase výhovorky hľadať, ale budem na to myslieť a rada by som prišla.... opakujem: toto je nezáväzný prísľub
Ak prídeš do Nitry sľubujem , že zorganizujem miss Porada
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

aj Mister by nebol zlý
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať