Zavrieť

Porady

Stretnutie - Ružomberok

človek čo opustil Poradu.
Ahojte dievčatá a chlapci / neviem či tu nejaký z RBK je /, rozhodla som sa založiť túto novú tému, pretože priznám sa, predchádzajúcu tému " NOVE STRETKO ORAVAKOV !!! " kde sme si občas dohodli stretnutie som vnímala aj ja sama a viem, že aj vy ostatné, ako stretnutie,ktoré sa uskutoční možno až na hornej Orave a preto sme často na tému ani nereagovali.
Vzhľadom k tomu, že drvivá väčšina stretávajúcich sa je priamo z RBK a blízkeho okolia, mala by nás táto téma informovať o pripravovaných stretnutiach v spádovej oblasti - v Ružomberku.
Okrem silnej "ŠESTKY" sú vítaní všetci, ktorí sa chcú stretnutia zúčastniť a pozmeniť názov na silnú "SEDMIČKU" prípadne "OSMIČKU" prípadne....... aj "TISÍCKU" / žeby utópia? /.
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Kočky, čo vy ešte spíte?

Pre tie ,ktoré nemohli prísť : príďte určite nabudúce . Plánované ďalšie stretko v období 3.12. - 10.12. Účasť nováčikov vítaná. Miesto stretnutia Koloseum

A možno prídu kúzelníci dvaja.

Muselo byť moooc dobre , keď idete robiť nekoľkodňové stretko v decembri fúúú teda...To vás doma uvolnia ?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Musím vysvetliť absenciu dievčat dnes na Porade: Simonab - chata / tej sa žije / Julča - opravujú jej PC / tej sa nežije / ANNAP - na Poradu sa dstane po práci / tej sa bude žiť / alušik - PC môže zapnúť až keď deťúrence uloží ak náhodou ona skôr nezaspí / jej deťúrencom sa žije /
Takže ostalo to na mne. Bolo nám naozaj fajn, ale stretko by malo trvať minimálne týždeň - ja som rozprávala a rozprávala sama sebe ešte aj cestou domov a myslím, že všetkým sa nám ústa nezavreli po celú dobu
0 0
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

aj keď pozde ale predsa, v štvrtok bolo fajn, stretli sme sa ako referovala Majka až 5 ks poraďáčok, Majka, Mirka, Simonka, Alenka a ja .... ďakujeme Alenke, že si pri svojich drobizgoch našla čas aj na nás....dúfam, že sa jej páčilo a príde znova, takže v decemri nie 5 ale aspoň 15 ks poraďákov- uvítame aj chlapcov, zatiaĺ v Rbk vedú baby , Alenka máš v SS čo si potrebovala vedieť ...pozdravujem všetkých...
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Opsravdlňujem sa. Pre neprítomnosť páchateľa sa oneskorilo aj oznámenie. xixi Bolo supriš a teším sa na ďalšie niekoľkodňové stretko.
0 0
Šadar Šadar

Šadar je offline (nepripojený) Šadar

Melnick Pozri príspevok
Kočky, čo vy ešte spíte?

Pre tie ,ktoré nemohli prísť : príďte určite nabudúce . Plánované ďalšie stretko v období 3.12. - 10.12. Účasť nováčikov vítaná. Miesto stretnutia Koloseum

A možno prídu kúzelníci dvaja.
Kedze to teraz viem dostatocne dopredu, nie ako teraz, ked mi Mirka volala ked som bola v Polsku na nakupoch, len moja ucast je obmedzena na 8. -10.12., nakolko 3. - 4.12. mam audit a 5. - 6. skolu...
0 0
R-Vráce R-Vráce

R-Vráce je offline (nepripojený) R-Vráce

žena
Ahojte, som novacik na Porade a z Rbk. Rada by som sa pripojila .
0 0
Šadar Šadar

Šadar je offline (nepripojený) Šadar

Melnick Pozri príspevok
Kočky, čo vy ešte spíte?

Pre tie ,ktoré nemohli prísť : príďte určite nabudúce . Plánované ďalšie stretko v období 3.12. - 10.12. Účasť nováčikov vítaná. Miesto stretnutia Koloseum

A možno prídu kúzelníci dvaja.
Dievcence dneska je 8. 12. a tu ziadna odozva, kde steeeeeeeeeeeeeeeeee
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ŠadarRe: Stretnutie - Ružomberok
Citát:
Pôvodca textu príspevku: Melnick
Kočky, čo vy ešte spíte?
Pre tie ,ktoré nemohli prísť : príďte určite nabudúce . Plánované ďalšie stretko v období 3.12. - 10.12. Účasť nováčikov vítaná. Miesto stretnutia Koloseum

A možno prídu kúzelníci dvaja.


Dievcence dneska je 8. 12. a tu ziadna odozva, kde steeeeeeeeeeeeeeeeee
R-VráceRe: Stretnutie - Ružomberok
Ahojte, som novacik na Porade a z Rbk. Rada by som sa pripojila .
Dievčatá Šadar a R-Vráce pečieme koláčiky, odhlasujeme klientov z DNP, prihlasujeme klientov na DNP, robíme mzdy.......

Totižto niekto zlý nás presviedčal, že december má 61 dní a my sme zistili , že má iba 31.
Takže stretko sa odkladá, ale tešíme sa, že rozšírite naše rady.
0 0
R-Vráce R-Vráce

R-Vráce je offline (nepripojený) R-Vráce

žena
Koláčiky mám napečené , mzdy som práve dokončila aj tak sa teším na "stretko", ale neviem čo je to DNP...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
DNP = dobrovoľné nemocenské poistenie. Niekedy sme takí "zaskratkovaní" že potom rozmýšľame aj nad skratkou DPH.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Tak ja som "naivne" dúfala, že od tohto týždňa mám vyhradený čas len pre rodinu. Bohužiaľ skutočnosť je iná. Dúfam, len že medzi sviatkami už nikto nezavolá. Alebo, žeby som vypla telefón?
0 0
R-Vráce R-Vráce

R-Vráce je offline (nepripojený) R-Vráce

žena
No čo je s vami dievčatá, vianoce prešli, veľká noc tiež aj dane sa nam podarilo odovzdať načas , no DPH je v "dohladne", už by sme mohli rozmýšlať nad "kávičkou" . Čo na to poviete?
0 0
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

ako sme dievčatá ( a chlapci ) ? stretneme sa ?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Pre všetkých "stretkachtivých"

napíšte mi do ss dátum, kedy vám to bude vyhovovať a ja to zosúladím a zorganizujem .

Vstup voľný.
0 0
JuKaS JuKaS

JuKaS je offline (nepripojený) JuKaS

Melnick Pozri príspevok
Pre všetkých "stretkachtivých"

napíšte mi do ss dátum, kedy vám to bude vyhovovať a ja to zosúladím a zorganizujem .

Vstup voľný.
Tak teda, musím sa tu pochváliť, Majka "Melnick" zorganizovala také superstretko v Ružomberku, akého na široko ďaleko určite nebolo,
poriadna opekačka, klebetačka, účtovačka a čo ja viem čo ešte. Skrátka cítila som sa tam výborne, ako keby sme sa poznali od narodenia.
Majka ešte raz - veľká vďaka za príjemné chvíle,samozrejme aj s ostatnými poraďáčkami. Bolo mi cťou ich spoznať: Julča,SimonaB,ANNAP,R-Vráce,.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
škoda, že neprišli možno nabudúce.
Ale nakoniec ste ma nechali v štichu a musela som sa s ňou popasovať sama. Niežeby mi nechutili Zitka, ale z úcty k mojej váhe ste mi mohli s ňou pomôcť.

Som rada, že ste sa cítili dobre. Dúfam, že tak bude aj nabudúce.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Dievčatá, bolo super som rada, že sme sa konečne stretli vo väčšom počte. Nabudúce budeme opekať u mňa v byte. Čo vy na to? Noooo ale bude to taká diétna opekačka. Nie ako u Majky, tak som sa napráskala, ledva som sa hýbala. Ďakujem Majke aj Jánošíkovi za skvelé pohostenie, pohodua super náladu.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonab Pozri príspevok
Dievčatá, bolo super som rada, že sme sa konečne stretli vo väčšom počte. Nabudúce budeme opekať u mňa v byte. Čo vy na to? Noooo ale bude to taká diétna opekačka. Nie ako u Majky, tak som sa napráskala, ledva som sa hýbala. Ďakujem Majke aj Jánošíkovi za skvelé pohostenie, pohodu a super náladu.
A ide sa na dupľu. Telefóny vyzvaňajú a vyzváňajúci sa dožadujú stretnutia. Ja som za / no pamätá si niekto, že by som nebola? / Takže :
1/ určte dátum a čas
2/ určte dátum a čas
3/ určte dátum a čas
miesto zariadim kde len budete chcieť.
Ak by ste chceli celodenný pobyt na Malinom Brde - no problem.
Môže byť opekačka, guľášovačka aj ...... utekačka pred macom.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Vo štvrtok o 16:00 vo Vila Gross

Zatiaľ dalo prísľub 7 naozaj super kočiek. Keďže bude voľba " miss účto " hláste sa.

Máme garantovaných toľko prvých cien, koľko bude zúčastnených. No nevyužite to a budete ľutovať celý život.
Tým, že sa zúčastním, už teraz hrdo prehlasujem, že mám jeden titul miss.

POZOR!!! aj sponzori sú len ľudia a majú obmedzené finančné prostriedky na ocenenie. Takže zvládnuť by mali cca 100 víťaziek.
takže ........ hláste sa !!!!!!!!!!!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Výsledky súťaže pochopiteľne zverejníme na najčítajšej stránke " Porada.sk "
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať