Zavrieť

Porady

Nezobrazujú sa mi miniatúry!

Ahojte,
mám win 8.1 sk a nedávno sa mi aktualizoval, po aktualizácií sa mi prestali zobrazovať miniatúry pri obrázkoch, videách aj priečinkoch.
Hľadala som v čom by to mohlo byť a na väčšine fór bola rada, že musím zaškrtnúť: Zobraziť miniatúry namiesto ikon (Ovládací panel-Systém-Rozšírené nastavenia-Výkon-Nastavenia) alebo odškrtnúť: Vždy zobraziť miniatúry, nikdy nie ikony (napr. Obrázky-Zobraziť-Možnosti- Zmeniť možnosti priečinka-Zobrazenie). Obe som mala tak ako mali byť, čiže "Zobraziť miniatúry namiesto ikon" zaškrtnuté a "Vždy zobraziť miniatúry, nikdy nie ikony" odškrtnuté. Hľadala som ďalej a našla som, že by to mohlo byť vo veľkosti ikon tak som ich zväčšila, ani to nepomohlo už si s tým neviem radi, preto prosím o pomoc. Dúfam, že som svoj problém popísala dostatočne Dopredu ďakujem za pomoc!
priečinkybezminiatur.png  
obrázkybezminiatur.png  
videábezminiatur.png  
1/1
Kabaka123 skús bod obnovy pred aktualizáciou, resp, odinštalovať aktualizláciu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ovládací panel - Vzhľad a prispôsobenie - Možnosti priečinka. Tam sa to nastavuje v karte Zobrazenie Pod Súbory a priečinky zrušiť u "Vždy zobrazovať ikony miesto miniatúr."
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    NeTys74 Neviem či si čítal čo som písala, ale toto som už skúšala.
    misoft Skús to v jednom priečinku...ak to nepôjde - Kabaka poradila cestu v čase späť....
    Kabaka123 problém sa vyriešil? nemáme spätnú väzbu...
      zbaliť
    Kabaka123 13.02.16 09:21 priradil do Porady
    Kabaka123 13.02.16 09:21 odstránil(a) z Porady
    Kabaka123 13.02.16 09:21 odstránil(a) z Porady

    Nezobrazujú sa mi miniatúry!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.