Zavrieť

Porady

pop-up okná

Neviem ako ale podarilo sa mi zablokovať na lište google Toolbar 1 pop - up okno.Čo mám urobiť,aby som zablokovala všetky,skúšam a nedarí sa mi.Pop-up okná ma veľmi rušia.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kamowski je offline (nepripojený) kamowski

    kamowski
    Ak používaš Mozilla Firefox:
    Nástroje-Možnosti-Obsah
    zaškrtni "Blokovať nevyžiadané vyskakovacie okná"

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    neviem,či to používam ,ale keď to otvorím podľa tvojho návodu tak tam nemám " Blokovať nevyžiadané vyskakovacie okná ",čo mám robiť ?

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Maňuša
    neviem,či to používam ,ale keď to otvorím podľa tvojho návodu tak tam nemám " Blokovať nevyžiadané vyskakovacie okná ",čo mám robiť ?
    Choď do nástroje - možnosti a klikni na Obsah (zemeguľu) a tam si zafajkni Zakázať nevyžiadané...

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Maňuša
    keď kliknem tak sa mi otvorí okno v angličtine a som vedľa
    Ja to mám v slovenčine, tie okná sú prvé okienko na zafajknutie, ja mám zafajknutých všetkých 5 okienok pod sebou. To jedno čo je trošku v pravo to nemám zafajknuté

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    no mne sa dá zafajknúť iba prvé okno,RSACi,keď chcem dať ďalšie tak sa súčasne nedajú,medzitým som si stiahla Mozillu a tam to je, tzn,že keď si budem otvárať ineternet tak môžem cez Mozillu,Operu alebo Internet expl... mám ich všetky tri stiahnuté,jew to dobré

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Maňuša
    no mne sa dá zafajknúť iba prvé okno,RSACi,keď chcem dať ďalšie tak sa súčasne nedajú,medzitým som si stiahla Mozillu a tam to je, tzn,že keď si budem otvárať ineternet tak môžem cez Mozillu,Operu alebo Internet expl... mám ich všetky tri stiahnuté,jew to dobré
    Doporučoval by som cez Mozillu.

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Aj keď zablokujem cez Mozillu stále mi v inernete exploler blikajú tie okná.Chcem sa opýtať nezaťažuje to veľmi môj PC keď mám stiahnutú Operu,Mozillu a IE a pozerám na striedačku,lebo nie vždy sa mi dá to,ktorá stránka otvoriť.Ďakujem-

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Maňuša
    Aj keď zablokujem cez Mozillu stále mi v inernete exploler blikajú tie okná.Chcem sa opýtať nezaťažuje to veľmi môj PC keď mám stiahnutú Operu,Mozillu a IE a pozerám na striedačku,lebo nie vždy sa mi dá to,ktorá stránka otvoriť.Ďakujem-
    Mne osobne sa zdá, že Opera spomaľuje comp, ale neviem...možno je to len pocit...

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Dobrý deň,
    iba poznámky k jednotlivým textom ...

    Keď v Mozille vyblokujete pop up okná, tak ich blokujete v Mozille. Tak isto, keď zmeníte font v Worlde, tak sa Vám nezmení v účto-softe a naopak.

    Keď prezeráte net viacerými programami (Mozilla, MS Explorer, Opera) tak sa Vám PC nespomaľuje, ak !!! ich nemáte spustené naraz. Vtedy Vám uberajú z pamäte a to sa prejaví spomalením PC.

    Na vyskakovacie okná sú aj samostatné programi, ktoré blokujú okná na inom princípe a teda budú ich blokovať vo všetkých programoch. Ak ten program bude spustený. Ja používam Firefox (klon Mozilly) a som veľmi spokojný. Dá sa nastaviť, ktoré okná áno, ktoré nie. A jestvujú preň aj špeciálne pluginy, ktoré zlepšia ochranu pred Popup oknami.

    kamowski je offline (nepripojený) kamowski

    kamowski
    Pripájam stránku, kde sa dajú stiahnuť pluginy so slovenskou lokalizáciou:
    http://www.mozilla.sk/firefox/

    vľavo si klikni na "Rozšírenia", potom na "Rozšírenia pre Mozilla Firefox"
    alebo choď rovno na:
    http://www.mozilla.sk/rozsirenia/firefox/
    Naposledy upravil kamowski : 19.02.07 at 08:25

    Axel Wers je offline (nepripojený) Axel Wers

    :-) Axel Wers
    Janka6685 Pozri príspevok
    Mne osobne sa zdá, že Opera spomaľuje comp, ale neviem...možno je to len pocit...
    Podobné skúsenosti aj ja mám s Operou. Síce nemám pocit že by mi spomaľovala comp, ale stránky mi načítava pomalšie ako Firefox alebo Maxthon.

    Orim je offline (nepripojený) Orim

    Orim
    Janka6685 Pozri príspevok
    Mne osobne sa zdá, že Opera spomaľuje comp, ale neviem...možno je to len pocit...

    mal som 9 a tiež som mal ten pocit, tak som ju odinštaloval.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.