Zavrieť

Porady

Zalozenie s.r.o za 269 euro ?

Ahojte,

na jednom zlavovom portali som nasiel ponuku zalozenia s.r.o za 269 euro.
/nefunkcny link odstraneny/

Co si o tom myslite? Je to dobra cena ?

Dik za komenty.
Naposledy upravil Richard : 01.05.13 at 12:11 Dôvod: /nefunkcny link odstraneny/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sroservis je offline (nepripojený) sroservis

    sroservis
    ich standardna cena na stranke je 500 eur za kompletne zalozenie / pre porovnanie nasa je 305/, ale pri nej uvadzaju, ze je v nej zahrnuty aj sudny poplatok /165 eur, to je aj v nasej/, v akciovej ponuke tuto dolezitu drobnost uz neuvadzaju, takze treba si to overit.

    blowk je offline (nepripojený) blowk

    blowk
    Pisal som im a je to uz vraj konecna cena so vsetkym co k tomu patri, a vedeli by ste mi vy dat lepsiu cenu?

    blowk je offline (nepripojený) blowk

    blowk
    Pisal som im a je to uz vraj konecna cena so vsetkym co k tomu patri, a vedeli by ste mi vy dat lepsiu cenu?

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    blowk Pozri príspevok
    Ahojte,

    na jednom zlavovom portali som nasiel ponuku zalozenia s.r.o za 269 euro.
    http://www.zlavadna.sk/zlava_23763_k...alozenie-s-r-o

    Co si o tom myslite? Je to dobra cena ?

    Dik za komenty.
    mňa stálo založenie sro 262,50 € a to som bol overovať podpisy u notára (na matrike je to lacnejšie, ale nemal som čas počas ich stránkových hodín...) a mal som 8 predmetov živnosti po 5 € t.j. firme s elektronickým podpisom som platil 200 € so súdnym poplatkom a vypracovaním podkladov... tažke podľa mňa je 269 € ak je to cena aj s poplatkom pre zápis do OR SR 165,50 € tak je to úplne že bežná cena... a žiadla "vychytávka"

    výhodu by som však pri tejto ponuke videl v tom, že si môžeš nabúchať x predmetov voľných živností a mal by si to zdarma, cez elektronické podanie... už som videl aj ponuky, že za cca 90 € firma s elektronickým podpisom podá elektronicky podklady, ktoré si dodáš sám... avšak tam musíš už mať živnosti vybavené, čo pri súdnom poplatku 165,5 € založenie sro predražuje, keďže platíš 5 € za každú živnosť, ak nemáš ak to neriešiš cez nich... a ešte sa vystavuješ riziku, že ti zápis odmietnu spraviť, ak si stiahneš nejaké neaktuálne verzie dokladov z internetu, predsa len, ak na to majú firmu, a založili už nejednu sro, tie ich podklady sú otestované a prechádzajú... i keď stať sa môže čokoľvek...

    sroservis je offline (nepripojený) sroservis

    sroservis
    je mi luto, ale nie, komplet je u nas za 305, kombinacia nizsieho programu a vybavenia zivnosti vychadza na 275, takze tato ich ponuka je cenovo vyhodnejsia ako nasa :-)

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Aj mne sa to pozdáva , tak že čo? ideme do toho? alebo tu niekto šupne kontakt na firmu v KE za podobnú cenu.

    Moja SRO je offline (nepripojený) Moja SRO

    Moja SRO
    Prejdi si stránky viacerých firiem, ktoré sa zaoberajú zakladaním spoločností a zistíš, že cena, ktorá je uvedená na zľavovom portály nie je žiadnym spôsobom výnimočná a už vôbec nie je v min. 40% zľave tak, ako vyžadujú zľavové portály......stránku poskytovateľa zľavy môžeš pozerať koľko chceš, poznám firmy, ktoré v čase, kedy publikujú ponuku na zľavovom portály, jednoducho zverejnia na svojej stránky cenník s vyššími cenami, ako majú zverejnené normálne.

    Zalozenie s.r.o za 269 euro ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.