Zavrieť

Porady

CA modul a skylink

Prosba o radu. Mam TV Samsung LE40C630, satelitny prijimac ktory vlastnim nema HD programy a tak som kupila CA modul, kedze TV ma sachtu. No teraz som zistila, ze TV nema taku dierku, kde by som zasrobovala satelitny kabel :-( Vie mi prosim niekto poradit, ci sa to da nejako spustit alebo CA modul na tomto TV nespustim a musim kupit novy satelitny prijimac, ktory ma HD ready ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    40" Samsung LE40C630

    Televízor LCD, úhlopříčka 102 cm, platinově-černá, 16:9, 1920x1080, 100Hz, HDTV DVB-T/ DVB-C, 4x HDMI, SCART, LAN, 2x USB
    Televízor nemá zabudovaný modul na príjem satelitnej televízie, preto nemá pripojovací konektor na satelitnú anténu - parabolu. Ak chceš prijímať satelitné programy v ponuke HD treba kúpiť satelitný prijímač HD.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sindus Vdaka. Ak tomu dobre rozumiem, tak ten CA modul si mozem tak strcit ... :-( a musim kupit bednicku (satelitny prijimac HD) ?
    sosak Presne tak.
    sindus Dakujem ti pekne za vysvetlenie. Skusim ten modul v predajni vratit.
    mexico ten CA modul nesluzi na prijem programov, on je iba na dekodovaciu kartu (ktora sa pouziva aj u kabloviek - to je to DVB-C)...takze ano, je ti momentalne na nic - bud teraz kupis novy sateltny prijimac, alebo pripadne novu telku ktora ma satelit - pre prijem HD programov na telke to byva oznacene ako DVB-S2
    sindus Dakujem pekne za reakciu. Uz mi to vysvetlil "satelitak" od skylinku, ze ten modul na mojej telke nepouzijem :-( a chvalabohu mi to obchod zobral spat a vratili peniaze.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.