Zavrieť

Porady

Vratenie tovaru a klamstvo z ich strany

Zdravim predvčerom som kupil tablet v tescu a doma som na nom našiel par chyb je možne tovar vratit bez reklamacie a žiadat vratenie penazi pretože som si tablet nemohol vyskušat pretože bol vybity a este na tablete je napisane fullhd, ale tablet ale neni full hd ? Pretoze je to klamstvo... Tablet som kupil v Tescu a ked som sa pytal či ten tablet je naozaj fullhd tak odpovedali že to sa ich ani nemam pytat že oni to nevedia ?
Naposledy upravil ivka70 : 21.04.17 at 16:14
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Zober tablet a blocik a chod na recepciu do Tesca ,oni rozhodnu, ci ti daju,alebo nedaju spat peniaze.Zo zakona tak urobit nemusia,je to ich dobra vola

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Tesco ma zaruku vratenia penazi, treba si len pozriet, ci nie je tvoje zariadenie medzi vynimkami, ktorych sa to netyka
    http://tesco.sk/tesco-sr/objavte-slu...h-predajniach/
    ak nie je, nemusis nic zdovodnovat, staci ho odniest v povodnom obale spat na informacie do Tesca.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Rako11 Ta stranka mi blbne nejako mohla by si prosimta pozriet či tam neni tablet Akai Makes Sense Tab-7800Q ? Ak neni čo mam povedatked imto tam prinesiem ?
    jslancik mohol by si prosím ťa skočiť do billy pozrieť, či nemajú bryndzu? prosííííím...
    Rako11 Pozeral som to a je tam ze produkt nebol použity ale ten tablet bol zapnuty a na tej stranke pisu multifunkcne zariadenie a to tablet neni nie?
    jslancik nie, tablet nie je multifunkčné zariadenie (tlačiareň+fax+skener). Ale pozerajúc zoznam, tak tablet tam nemajú skôr omylom. Tak či tak, je tam tá posledná veta, na základe ktorej ti to môžu posúdiť a nevyhovieť ti.
    Rako11 Dobre dakujem za odpoved
    mareko Presný postup je následovný: Dvihnem sa, idem tam, opýtam sa, budem vedieť
      zbaliť

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    V TESCO spravidla nie je problém vrátiť zakúpený tovar (samozrejme kompletný, nepoškodený s dokladom o kúpe).

    Vratenie tovaru a klamstvo z ich strany

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.