Zavrieť

Porady

Akú metódu na najrýchlejnejšie naučenie angličtiny poznáte?

Hľadám niečo pre samoukov. Nemám dostatok času na chodenie na kurz. Najradšej by som sa učil semtam v aute, semtam doma.
Ničí ma, že moje deti vedia po anglicky a ja ani m...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    uč sa naspamäť celé vety - do aj z Angl
    lujza.j tiež mi takto bolo poradené....aj ked v NJ....celé vety, pozerať rozprávky, reklamy.... v rámci domáceho učenia....

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    pokial nevies ani m...., tak ucenie ako samouk neodporucam. aspon 1-2 semestre obetuj v jazykovke alebo so sukromnym ucitelom.
    Potom, ak mas dost pevnej vole, mozes pokracovat aj sam.
    Ale kym nebudes jazyk musiet pouzivat, napredovanie bude tazke.
    Drzim palce

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Odchod do anglicky hovoriacej krajiny.
    expeeert Ale len sám...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak sa planujes ucit stylom "semtam", to ani nezacinaj. Najlepsie sa naucis, ak sa tomu venujes denne, ked len pol hodinku,ale pravidelne a opakovat,opakovat. Ked sa naucis slovicka,potom je dolezite najst niekoho na konverzaciu,aby si sa naucil hovorit a pocuvat...

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    1. ak sa Ti da najdi si pracu/brigadu v anglicky hovoriacej krajine a kup si letenku.
    2. pozeraj filmy/serialyv anglictine, najprv so slovenskymi a potom s anglickymi titulkami

    Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

    Mackovka
    Skus duolingo, je to v čestine, ale ak ti to nevadi na jednoduché udržiavanie znalosti pre začiatočníka je to dobré, lebo obsahuje aj výslovnosť.
    Ahoj Miso,

    Naučiť sa nový jazyk nie je ľahké. Avšak existuje nová metóda, zvaná postupné opakovanie. Je to metóda špeciálne vyvinutá pre samoukov. Touto metódou sa naučíš slovnú zásobu a frázy super rýchlo. Vedel si, že so 150 najpoužívanejšími slovíčkami roumíeš až polovicu bežného anglického textu?
    Odporúčam ti všetstranný kurz od Speaking Friends (najdi cez google, má super recenzie na FaceBooku), kde sa naučíš 2000 najpoužívanejších slovíčok a 200 fráz. Taktiež hlavné okruhy gramatiky a majú aj špeciálny systém testov, v ktorom si môžeš vygenerovať lekcie zo slovíčok, ktoré si zabudol. Počúvanie a porozumenie textu si môžeš precvičiť v dobrodružnej audio knihe.

    Dajú ti aj CD ku kurzu, ktoré si môžeš púštať v aute ako si chcel. Cena je prijateľná, keď zobereš do úvahy že jedna hodina doučka ťa stojí 10 euro...

    Vrele doporúčam. Budeš vedieť po anglicky lepšie ako tvoje deti

    Akú metódu na najrýchlejnejšie naučenie angličtiny poznáte?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.