Zavrieť

Porady

tlaciva DP za rok 2010

Pekny den,

prosim, kde mozem najst na internete tlaciva na DP - FO za rok 2010?
na drsr som ich nenasla, iba za rok 2009,

dakujem
Usporiadat
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

mona091 Pozri príspevok
Pekny den,

prosim, kde mozem najst na internete tlaciva na DP - FO za rok 2010?
na drsr som ich nenasla, iba za rok 2009,

dakujem
http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/...ElVRS82XzBfQkw!

Klikni na "daňové tlačivá", potom "Daňové priznania, hlásenia a ostatné tlačivá" a tam ich nájdeš.
3 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

dakujem,

asi slepnem
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

zase som tu, stale neviem najst tie tlaciva za rok 2010, vidim tam iba tlaciva na rok 2009,

kde mam hladat aktualne tlaciva?
alebo su to tie iste na 2009?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Na rok 2010 ešte nie sú tam.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Na rok 2010 ešte nie sú tam.
Tak slepnem asi ja

lebo ja tam tie tlaciva vidim. Su vo forme .pdf, nie su zatial v tej interaktivnej podobe s moznostou vyplnenia na internete. Ale su tam:

Daňové tlačivá -> Vzory tlaciv -> Danove priznania, hlasenia a ostatne tlaciva -> Danove priznania za obdobie 2010 -> Danove priznanie FO "A" aj "B". Takisto aj DPPO 2010
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
V pdf máš pravdu. Ale na drsr.sk si myslím, že každý hľadá tie vyplniteľné....
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Tak ja neviem... Vytlačila som si a vyplnila ručne...
2 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ja som tiez hladala tie "interaktivne" a prisla som na to ze lepsie vyplnit to rucne a mat to uz hotove ako cakat este mesiac kym to nebude... bohvie kedy to zverejnia... ja som zacala s vypisovanim rucne...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ja radšej počkám. Lebo: 1. je tam určitá kontrola, 2. mám ich priveľa na to aby som ručne vypisoval.
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

uuuf, bola to fuska, ale nasla som - vdaka vam bystrozrakym,

ale je tiez pravda, ze v v 21. storoci som uz ocakavala standart = vyplnanie na internete,

no zda sa, ze drsr ma zaujem o adrenalin, a vyplnanie tlaciv na internete prenecha na 31.3. 2011, pod tlakom totiz obcania podavaju hranicne vykony a objavuju v sebe nepoznane schopnosti,
takze aj tato forma sluzi na nas osobny rast
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ved to je na kazdom individualne samozrejme. Ja ich mam tiez trosku dost (urcite menej ako ty ), a prave preto som zacala vypisovat rucne, nech to stiham... ale mam ich hlavne jednoduche, v podstate sa neda pomylit.
0 0
ivanam ivanam

ivanam je offline (nepripojený) ivanam

Prikladám stanovisko daňového úradu:
Dobrý deň,
na základe Vášho dopytu podaného prostredníctvom internetu Vám Daňové riaditeľstvo SR Banská Bystrica oznamuje nasledovné:
Možnosť vyplniť daňové priznanie k dani z príjmov fyzickej osoby za rok 2010 na Internete s využitím zapracovaných logických riadkových kontrol a následne vyplnené tlačivo vytlačiť cez ponuku Rýchle voľby/ Vyplnenie tlačív na Internete zatiaľ nie je možné. Predpokladaný termín možnosti takéhoto vyplnenia daňových priznaní k dani z príjmov na Internete za rok 2010 je od 10.2.2011.
O sprístupnení tejto možnosti budeme daňové subjekty informovať v aktualitách na internetovej stránke DR SR.
2 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Od 10.februara? A su oni normalni?
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
zk24 Pozri príspevok
Od 10.februara? A su oni normalni?
no čo sa čuduješ, ako keby ich portál stále fungoval normálne?! ved drsr su na to odborníci, to ešte celkom dobre dali, že 10.2. len či to dodržia....to je otázne....ja tipujem, že normálne to bude fičať až koncom februára, skôr nie....tak nechám sa prekvapiť....možno...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

No, ja s tym pocitam ze 10.2.2011 je len predpokladany termin. Dvojtyzdnovy sklz beriem ako samozrejmost.... Preto radsej asi pokracujem v rucnom vypisovani danovych priznani....
0 0
Vianocka Vianocka

Vianocka je offline (nepripojený) Vianocka

veselá kopa
Aj mne to už ide poriadne na nervy. Dnes si príde klient pre daň. priznanie PO, tak bežím do ŠEVTU, dúfam, že tam ich budú mať a tiež idem vypisovať ručne. Náš štát si proste stále dáva načas. No ty, daňovník, sa neoneskor ani len o deň! Lebo bu bu bu.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Prečo do ŠEVTu ? Na DU ich dostaneš zadarmo. Dúfam, že aj pre PO už majú, brala som si len FO A a B.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Na DÚ majú už aj pre PO.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ja vypisujem tlaciva "rucne" cez formstudio.exe Pise sa to tam sice rucne, nepocita to ziadne vzorce, ale mam to v pocitaci, pekne vypisane, a ked sa pomylim, tak iba prepisem tu hodnotu a zas si to ulozim... a tam maju vsetky tlacivoa pre rok 2010 uz asi mesiac
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať