Zavrieť

Porady

Založenie sro-adresa

Dobrý deň,

so spoločníkom planujeme založiť sro. On chce sidlo firmy na vychode u jeho rodičov kvoli lepším podmienkam. Neviem či by to bol z mojej strany spravny krok.

Čo všetko ovplyvňuje sidlo firmy ? On vravel že to je iba kvoli korešpondencií a lepším podmienkam pri dotáciach... V čom to má nevýhody pre mňa ?

Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MarcoM je offline (nepripojený) MarcoM

    MarcoM
    Mno ak máte samostatné konanie, reálne bude mať prístup k pošte len jeden z konateľov. Však si dajte zriadiť virtuálne sídlo v Košiciach a poštu si nechávajte nascanovať a poslať na mail s tým, že originály sa Vám zašlú kam chcete.
    k3ep3r Dobrý deň,

    ďakujem pekne za odpoveď.
    Virtuálne sídlo sú zbytočné financie naviac,keďže máme možnosť zriadiť sídlo na jeho rodičov...

    Skôr ma zaujíma či mi to nemôže nejako uškodiť alebo ma to ohroziť do budúcna, že bude sídlo firmy u rodičov mojho spoločníka...
    Atomer.sk Pod zbytocnycmi financiami myslite 8-9 Eur mesacne, za ktore sa da dnes zriadit sidlo firmy?

    Založenie sro-adresa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.