Zavrieť

Porady

Co hovorite na dovolenku v Turecku ake su vase nazory?

Chystam sa tento rok na dovolenku do turecka, a chcela som pocut vase nazory, skusenosti. A este sa spytat ci by ste vedeli poradit, ktoru oblast by ste mi poradili ak by som chcela rusny nocny zivot?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Beulka je offline (nepripojený) Beulka

    Beulka
    Na nočný život jednoznačne Alanya. Cez deň sa dá tráviť čas na prekrásnej Kleopatrinej pláži, alebo na Keykubatovej pláži.

    SimkaR je offline (nepripojený) SimkaR

    SimkaR
    Alanya a krásna Kleopatrina pláž. Tu si určite užiješ poriadny nočný život Je tu množstvo všelijakých barov s miešanými drinkami, vodnými fajkami, s tureckou či modernou hudbou. Čašníci v týchto baroch vás dokonca samy zvolávajú priam ťahajú k nim na drink na hocičo len aby ste išli, bývajú aj dosť otravný videla som aj ako si robia z hostí srandu a mysleli si že to je vtipné ale bolo to trápne a myslím si že ani pre tých dotyčných to nebolo veľmi príjemné napr: pokladali im podnosy na hlavy tancovali oplzle tančeky pri ženách a spoločne sa na tom smiali a podobné trapné veci. Treba si najprv dobre podnik obzrieť a potom sa rozhodnúť do ktoré íst je ich tam množstvo na výber každému poľa chuti Je super vychutnávať si vodnú fajku a mojitko fakt super bolo. Na diskotéke som nebola žiadnej ale tiež je tam množstvo disco barov tak isto som vydela aj Disko bus- autobus hore bez strechy veľa ľudí a výborná hudba prevážal sa miestnou komunikáciou žiaľ neviem kam Nákupy sa dajú tak isto robiť počas noci množstvo obchodov zo suvenýrmi oblečeným cukrovinkami a všetkým možným pozor však na obchodníkov ceny tovaru treba zjednávať nikdy nezaplatte sumu ktorú vám poviem je niekoľko násobné prevýšená ako je jej hodnota, fakt sa dá skvelo a lacno kúpiť ak sa nenecháte odbiť a zjednávate až na tkú cenu ktorú ste ochotný za tovar zaplatiť, sú veľmi doterní a tak isto vás zvolávajú do svojich obchodíkov a doslova vás nútia si niečo kúpiť, takže nechoďte zbytočne tam kde nechcete nič kúpiť. Pozor však aj na niektoré slovenské frázy Turci rozumejú našim napríklad čislam a tak isto sú naučený aj frazy na prilákanie turistov ako napr. pozdravy, dobrá cena, lacné...Ja osobne som si nákupy a všetko veľmi užívala záleží na povahe mne nevadila vôbec doternosť turcov ani ťahanie do obchodov, pozdravy, atd...

    Co hovorite na dovolenku v Turecku ake su vase nazory?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.